HEj jestem ania a wy?

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
dorosłe dziecko
alabAStrowy bożek
Posty: 1333
Rejestracja: 25 maja 2007, 13:44

Post autor: dorosłe dziecko »

Bardzo Dziwna Osoba pisze:A co do tych autobusów, to ja nie mam żadnego ataku paniki gdy do niego wsiadam, tylko co jakiś czas przychodzi mi do głowy myśl, że coś się może stać.
Też nie mam jakiegoś nieopanowywalnego ataku paniki :mrgreen:, ale właśnie ta myśl, że może się coś stać sprawia, że szczerze mogę powiedzieć, iż boję się jeździć autobusami i unikam tego.
„Dorosłe dzieci mają żal
Za kiepski przepis na ten świat!
Dorosłe dzieci mają żal
Że ktoś im tyle życia skradł...”
Anai19
bobASek
Posty: 3
Rejestracja: 1 sie 2007, 17:54

Post autor: Anai19 »

pomylka podalam zle gg
mam inne taksze jak cos to piszcie na forum:)
Awatar użytkownika
Honzol
AStral
Posty: 1047
Rejestracja: 26 lis 2006, 20:44
Lokalizacja: Centralna Polska

Post autor: Honzol »

co do autobanow to nie jedzcie tylko autokarem do Francji :?
Obrazek
Obrazek
नमस्ते
Tyle jest Swiatow ile Ludzi na Ziemi... .. .
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Hej jestem Ania a wy?

Post autor: DZIEWICA8 »

Honzol pisze:co do autobanów to nie jedzcie tylko autokarem do Francji :?
No tak, paskudna czarna seria wypadków autokarowych! A jeden z nich był niestety z Lubelszczyzny. :( :( :(
Mnie zawsze przy takich wypadkach wnerwia postawa kierowców, którzy nie przestrzegają przepisów drogowych. Przecież oni powinni wyjątkowo uważać, bo wiozą ludzi i są za nich odpowiedzialni. Dla mnie jest niewyobrażalne, jak można tak narażać czyjeś życie. Zresztą takich kierowców jest wielu, co dzień się słyszy, że policja łapie kierowców pijanych lub przekraczających prędkość, codziennie w wypadkach giną młodzi i zdrowi ludzie, którzy mogliby żyć jeszcze wiele lat. Wkurzają mnie tacy kierowcy, aż mam, ochotę skopać im tyłki! :evil: :evil: :evil:
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
dorosłe dziecko
alabAStrowy bożek
Posty: 1333
Rejestracja: 25 maja 2007, 13:44

Post autor: dorosłe dziecko »

Jeśli chodzi o ten pierwszy autokar z pielgrzymką, to obiło mi się o uszy, że pasażerowie autobusu przekonali, czy namówili kierowcę, by – pomimo zakazu – pojechał tamtą drogą. Ktoś z uczestników tego wypadku, kto przeżył tak to przedstawił w rozmowie z dziennikarzami. Dla mnie, – jeśli to prawda – to jest to niepojęte, by kierowca dał się komukolwiek namówić na pojechanie inną drogą niż zamierzał a już zwłaszcza, jeśli tam był zakaz. Nie wierzę w żadne "czarne serie". Wiem o istnieniu ludzkiej bezmyślności, która tutaj zapewne zadziałała. :evil: Jeszcze pomyśleć, że nieraz w tak długie trasy wyjeżdżają nie w pełni sprawne technicznie autokary, bo nikomu z pasażerów nie chce się zadzwonić po policję, by przyjechała i sprawdziła autokar. Normalnie szok, a przecież sprawny autokar, wypoczęty kierowca jest jak najbardziej w interesie pasażerów.
„Dorosłe dzieci mają żal
Za kiepski przepis na ten świat!
Dorosłe dzieci mają żal
Że ktoś im tyle życia skradł...”
Bardzo Dziwna Osoba
fantAStyczny
Posty: 551
Rejestracja: 21 lut 2007, 15:28
Lokalizacja: Północ

Post autor: Bardzo Dziwna Osoba »

Przez te wszystkie wypadki to ja już od wielu lat nie jeżdżę autokarem, dlatego wyjazdy zagraniczne odpadają, bo samolotem też się boję i też są wypadki.
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

Niestety, można też zginąć przechodząc przez przejście dla pieszych, stojąc na przystanku autobusowym, a nawet idąc chodnikiem. Zresztą, śmierć chodzi na piechotę :diabel:
Bardzo Dziwna Osoba
fantAStyczny
Posty: 551
Rejestracja: 21 lut 2007, 15:28
Lokalizacja: Północ

Post autor: Bardzo Dziwna Osoba »

Mam wrażenie, że raz bym gdzieś pojechała i akurat wtedy coś by się stało :roll:
Awatar użytkownika
Honzol
AStral
Posty: 1047
Rejestracja: 26 lis 2006, 20:44
Lokalizacja: Centralna Polska

Post autor: Honzol »

3eba myslec pozytywnie nie ma co wywolywac wilka z lasu...
wszak najlepszym znanym mi sposobem pokonywania wlasnych lekow, fobii jest bezposrednia konfrontacja z obiektem wywolujacym strach :D
Obrazek
Obrazek
नमस्ते
Tyle jest Swiatow ile Ludzi na Ziemi... .. .
wilczek
pASibrzuch
Posty: 286
Rejestracja: 17 lip 2007, 18:46

Post autor: wilczek »

A ja nawet brałem udział w wypadku autokarów - tzn, jechałem jako pasażer. I nadal nimi jeżdżę :roll: No bo niby jak miał bym się do Lublina dostawać :wink:
Awatar użytkownika
Jaśka
młodASek
Posty: 24
Rejestracja: 14 sie 2007, 13:11
Lokalizacja: Bydgoszcz&Toruń&Gdańsk
Kontakt:

Re: Hej jestem Ania a wy?

Post autor: Jaśka »

DZIEWICA8 pisze:A ja to nawet na rowerze nie potrafię jeździć. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ja też. :oops: (wstyd się przyznać :p).

Hmmm... a tak poza tym, to choroby lokomocyjne, fobie wypadkowe i prawdziwe wypadki... Temat mało mi znany. I ciesze się z tego powodu. Przeżyłam jedną mała krakse (a raczej byłam jej świadkiem), i to mi wystarczy. Dziękuje losowi, że nic mi się jezcze nie stało...
dorosłe dziecko
alabAStrowy bożek
Posty: 1333
Rejestracja: 25 maja 2007, 13:44

Post autor: dorosłe dziecko »

Cóż, jakoś na chwilę obecną nie mam zbytniej ochoty na zawa...ekhm... na konfrontację ze źródłem lęku. :lol: :wink:
„Dorosłe dzieci mają żal
Za kiepski przepis na ten świat!
Dorosłe dzieci mają żal
Że ktoś im tyle życia skradł...”
ODPOWIEDZ