Nazwisko

Gry, żarty, pogaduszki...wyluzuj się tu!
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2427
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Nazwisko

Post autor: urtika »

Poniższy test oczywiście należy potraktować z przymrużeniem oka: :wink: . Dobry, zeby się na chwilę rozerwać.
Nazwisko ma wielki wpływ na to, jakim jesteś człowiekiem i według jakich zasad żyjesz. To w nim zawarte są kody z przeszłości, z którymi niegdyś zmierzali się Twoi dziadowie, a teraz zmierzasz się Ty.

Znając energie, jakimi syci Cię Twoje nazwisko, nie będziesz popełniać błędów: jeśli są to energie spokojne, łagodne, marzycielskie, nie odniesiesz sukcesu w zawodach, które wymagają przebojowości, dbania o własny interes i pokonywania przeszkód. Jeśli natomiast są to wibracje wojownika, będziesz się dusić, siedząc cały czas za biurkiem czy gotując obiadki mężowi.
To, że nazwisko ma wielki wpływ na życie i osobowość człowieka, wiedzą najlepiej ci, którzy z różnych powodów musieli je zmienić, na przykład kobiety, które wyszły za mąż. Niejednokrotnie energiczne, otwarte na świat i pewne siebie, stają się zamknięte w sobie i niezaradne. Nie znaczy to, że nigdy już nie odzyskają dawnej pogody ducha. Wystarczy, jeśli zrozumieją zawarte w ich obecnym nazwisku przesłanie i odszukają je w sobie.
Ty także możesz to zrobić - sprawdź, czym obdarza Cię Twoje nazwisko, a wtedy lepiej zrozumiesz siebie i łatwiej Ci będzie znaleźć swoje miejsce w świecie. Podstaw pod poszczególne litery nazwiska odpowiedniki liczbowe i zsumuj je. Pomoże Ci w tym zamieszczona poniżej tabela.
1 2 3 4 5 6 7 8 9
A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R
S T U V W X Y Z

Jeżeli, na przykład, nazywasz się KOWALSKA, to po zamianie liter na liczby i po dodaniu ich do siebie otrzymasz 3.
K O W A L S K A
2 + 6 + 5 + 1 + 3 + 1 + 2 + 1 = 21 => 2+1 = 3

A teraz sprawdź, jakie dziedzictwo kryje się w Twoim nazwisku pod liczbą 3 i odszukaj je w sobie.

JEDYNKA - WOJOWNIK

To energetycznie bardzo silne nazwisko - ma zakodowanego ducha walki i wygraną. Staniesz przed wieloma wyzwaniami. Nie lękaj się ich. Podchodź do każdego z pewnością siebie i z wiarą w zwycięstwo. Pamiętaj jednak, że nie z każdym i nie o wszystko musisz walczyć. Kieruj się sercem, by nikomu nie zrobić krzywdy.

DWÓJKA - KOCHANEK

Zyskasz uznanie i szacunek. Potrzebujesz towarzystwa ludzi. Wszelkie wspólne działania i idee przyciągają Cię jak magnes. Naucz się odróżniać, które z nich są dla Ciebie dobre, a których lepiej unikać. Pamiętaj też, że Twoje nazwisko jest związane z partnerstwem, a ściślej - z poszukiwaniem drugiej połowy. To sygnał, że dziedziczysz tęsknotę za miłością i spełnieniem w uczuciach.

TRÓJKA - KOLEKCJONER

Zapomnij o stagnacji i nudzie. Masz wibrację zdobywcy i kolekcjonera doświadczeń. Pociąga Cię świat i nowe przygody. Dziedziczysz zapał i potrzebę poszerzania swoich horyzontów, a także odkrywania nowych uczuć. Od Ciebie zależy, jakie to będą uczucia i jak będą one na Ciebie wpływać.

CZWÓRKA - STRAŻNIK

Twoje nazwisko niesie ze sobą opanowanie i dystans typowy dla ludzi piastujących wysokie i odpowiedzialne stanowiska. Cechuje Cię poszanowanie prawa, poczucie sprawiedliwości i potrzeba dbania o ład i porządek. Zyskasz wiarygodność i zaufanie innych ludzi. Pogódź się jednak z tym, że nie będziesz duszą towarzystwa.

PIĄTKA - ODKRYWCA

To nazwisko podróżników i ludzi lubiących poznawać świat. Dzięki niemu może się w Tobie obudzić natura tropiciela i badacza. Jego siłą jest transformacja i otwartość. To ono umożliwi Ci zrealizowanie się we wszystkich dziedzinach, które zawierają w sobie element ryzyka i tajemnicy.

SZÓSTKA - OPIEKUN

Dziedziczysz umiejętność współodczuwania i wrażliwość. Dbasz o dobro własne i swoich bliskich. Możesz odczuwać silną potrzebę opiekowania się różnymi ludźmi i wspierania ich. Jednocześnie na pierwszy plan wysuwa się u Ciebie chęć uczestniczenia w społecznych przedsięwzięciach, gdzie liczy się serce i szczerość.

SIÓDEMKA - MISJONARZ

Dążysz do samopoznania i masz potrzebę przekazywania swoich doświadczeń innym. Spokój i spełnienie osiągniesz dzięki zrozumieniu sensu tego, czym się zajmujesz. Masz szansę poznać samego siebie, ale też tworzyć dojrzałe i trwałe związki uczuciowe i zawodowe.

ÓSEMKA - WÓDZ

Dziedziczysz nazwisko wodzów. Nie obawiaj się dużych przedsięwzięć, przy których można się wykazać zdolnościami przywódczymi i umiejętnością strategicznego myślenia. Pamiętaj jednak, aby zawsze liczyć się z tymi, od których zależy Twój sukces.

DZIEWIĄTKA - MAG

To nazwisko kryje w sobie pewną tajemnicę. Wzmocni te cechy charakteru, które mają największy wpływ na Twoje zachowanie. Zastanów się więc dobrze, jaką część siebie chcesz pokazać światu, bo przed nikim nie ukryjesz swoich intencji, także Twoje postępowanie będzie zauważalne przez otoczenie. Wykorzystaj ten dar i zostań magiem, który ze swoim życiem może zrobić dosłownie wszystko.
Ja, podobnie jak Kowalska, tez jestem trójką, czyli kolekcjonerem. :)
Quirkyalone
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Nazwisko

Post autor: DZIEWICA8 »

Hmmm... Bardzo ciekawe! Jeśli dobrze policzyłam, to wyszła mi czwórka czyli Strażnik i co ciekawe wszystko się zgadza, opis świetnie do mnie pasuje. Pasuje też do mojego taty, który ma to samo nazwisko, co ja.
Naprawdę, bardzo ciekawe!
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Awatar użytkownika
Ramizes
TrahAS
Posty: 181
Rejestracja: 8 mar 2009, 10:34
Lokalizacja: Blackburn - United Kingdom

Post autor: Ramizes »

Hmmm zainteresowało mnie to ,ale nie ma mnie w legendzie ;)
mianowicie suma ostateczna wychodzi 10.
I się nic nie dowiem :P
A może mam wszystkie cechy w sobie ;)

"Kameleon" dziś to jutro tamto ....
Ostatnio zmieniony 11 maja 2009, 11:58 przez Ramizes, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

A ja dziewiątka, czyli MAG :lol:
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Nazwisko

Post autor: DZIEWICA8 »

Ramizes pisze:Hmmm zainteresowało mnie to ,ale nie ma mnie w legendzie ;)
mianowicie suma ostateczna wychodzi 10.
I się nic nie dowiem :P
A może mam wszystkie cechy w sobie ;)

"Kameleon" dziś to jutro tamto ....

Wydaje mi się, że musisz dodać 1 do 0 i wyjdzie jedynka czyli wojownik
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Awatar użytkownika
Magda
bASyliszek
Posty: 1112
Rejestracja: 1 sty 2007, 18:26
Lokalizacja: Gotei13/Seireitei/Soul Society
Kontakt:

Post autor: Magda »

Mi wyszła 6, czyli Opiekun. Zastanawiające, że opis do mnie pasuje :)
Obrazek
Obrazek
Waheguru Ji Ka Khalsa!
Waheguru Ji Ki Fateh!
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

Z mojego nazwiska wyszła Trójka - Kolekcjoner. W ogóle nie pasuje, ale nawet wiem dlaczego :P
Otóż dawno, dawno temu pewien urzędnik carski obciął prapradziadkowi jedną literkę w nazwisku, bo nie dosłyszał mamrotania mego antenata, a że w tamtych czasach urzędnik się nigdy nie mylił, prapradziadek i jego potomkowie musieli się pogodzić z okrojonym nazwiskiem.

Jak policzyłam sumę dla "prawidłowego" nazwiska, to wyszła Czwórka - Strażnik i jakoś faktycznie bliżej mi do tego opisu :P*


*a przymrużenie oka swoją drogą :mrgreen:
Awatar użytkownika
Blv.
ananAS
Posty: 358
Rejestracja: 2 lut 2008, 17:27
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Blv. »

Dwójka - kochanek. Sam nie wiem, co o tym myśleć :P.
Awatar użytkownika
Ramizes
TrahAS
Posty: 181
Rejestracja: 8 mar 2009, 10:34
Lokalizacja: Blackburn - United Kingdom

Re: Nazwisko

Post autor: Ramizes »

DZIEWICA8 pisze:
Ramizes pisze:Hmmm zainteresowało mnie to ,ale nie ma mnie w legendzie ;)
mianowicie suma ostateczna wychodzi 10.
I się nic nie dowiem :P
A może mam wszystkie cechy w sobie ;)

"Kameleon" dziś to jutro tamto ....

Wydaje mi się, że musisz dodać 1 do 0 i wyjdzie jedynka czyli wojownik
DZIEWICA8
Mam na myśli,że wychodzi 46 a 4+6=10 i co jeszcze mam dodać ??
Obrazek
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

Dodajesz do oporu, aż wyjdzie Ci jednocyfrowy wynik :P
Awatar użytkownika
Ernest
AStrum
Posty: 1482
Rejestracja: 3 kwie 2009, 00:15

Post autor: Ernest »

Miałem podobną sytuację do Ramizesa (10) i Agnieszki (urzędnik źle usłyszał nazwisko i zmieniła się jedna literka)

Jedynka, o Bogowie. Ja i wojownik :lol:
,,Wszyscy jesteśmy większymi artystami niż się nam zdaje." F. Nietzsche

''To see a World in a Grain of Sand
And a Heaven in a Wild Flower
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour'' W. Blake

,,...by lekko obcial koncowki nie skracajac wlosow" Keri
Libra

Post autor: Libra »

Magiem jestem :)


Ile to ja się nacierpiałam przez swoje nazwisko, olaboga...
Awatar użytkownika
Artemis
pASsiFlora
Posty: 1355
Rejestracja: 7 sie 2008, 21:41
Lokalizacja: z miasta

Post autor: Artemis »

CZWÓRKA - STRAŻNIK . Może i tak ;).
Turysta-człowiek pętający się po szlakach w poszukiwaniu jedzeniaObrazek
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Ja w sumie mam dwa nazwiska, według pierwszego jestem dwójką, czyli kochankiem.
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Van
pASibrzuch
Posty: 244
Rejestracja: 14 mar 2009, 20:21
Lokalizacja: ten chaos ?
Kontakt:

Post autor: Van »

9 - MAG
"Do czasu gdy nie jestem człowiekiem, mogę wszystko"
ODPOWIEDZ