Karta Zycia

Gry, żarty, pogaduszki...wyluzuj się tu!
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Karta Zycia

Post autor: Winkie »

again pisze:No właśnie. A jak Twoja kosa?
Regularnie ostrzona. Dbam o nią jak o pluszowego misia i od wilgoci chronię.
again pisze:Ech. Spotkanie porządnej Śmierci, w moim przypadku, leży gdzieś w granicach zera :|
Absolutnego? Czym taka Śmierć wg Ciebie charakteryzować się powinna?
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Karta Zycia

Post autor: dimgraf »

Again pisze:Ja odebrałam wypowiedź dimgrafa w zupełnie inny sposób. Jak dla mnie, to nie chodziło tu o wygląd, ale o zachowanie. Może po prostu były.. ktoś w ogóle chodzi na dyskoteki? Ja nie chodzę, ale nasłuchałam się sporo. U mnie na dyskotekach młode dziewczyny zachowują się jakby były łatwe, najładniej mówiąc.
No właśnie mnie chodziło o tą "łatwość" tych dziewczyn. Nie wiem jak można było moją wypowiedź odebrać, że niby mi chodzi o wygląd, chyba że tym razem ja źle rozumiem wasze komentarze do mojego posta.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
again

Re: Karta Zycia

Post autor: again »

Winkie pisze: Absolutnego? Czym taka Śmierć wg Ciebie charakteryzować się powinna?
Jak na razie absolutnego, co widać po moich marnych poszukiwaniach. Chociaż jest jedna osoba, do której w dziwny sposób mnie ciągnie. Przyznam, że to jest osoba, którą znam tylko z widzenia. Przy odrobinie wysiłku mogę sprawdzić czy mam rację, ale na razie brakuje mi czasu na wszystko ( a może weny?).

Zacznijmy od tego, że powinna chociaż być. Jestem ciekawa jak dobrze by nam się rozmawiało, jak dobrze byśmy się rozumieli, a może wręcz przeciwnie, może byśmy się odpychali, nie mogli znaleźć wspólnego języka. To mnie właśnie ciekawi. Nie mam żadnych wyobrażeń/ nie oczekuję/ nie spodziewam się niczego, więc jakkolwiek by się okazało, na pewno nie byłabym zawiedziona.
Najzwyczajniej w świecie, fajnie byłoby wreszcie poznać jakąś Śmierć. :)
Awatar użytkownika
Heremis87
pASjonat
Posty: 811
Rejestracja: 18 gru 2013, 22:05
Lokalizacja: Śląski Rzym
Kontakt:

Re: Karta Zycia

Post autor: Heremis87 »

Wyszła mi Gwiazda, nie powiem coś w tym jest, ale spokoju ducha mi ostatnio brakuje no i cudów wiarą nie czynię :wink:
Rzekł Jezus: "Bądźcie tymi, którzy przechodzą mimo!"
Ewangelia Tomasza 42

"Dla radowania się i bólu człowiek urodził się na ziemi. Jeśli to rozumiemy dobrze, bezpiecznie przez ten świat idziemy."
William Blake
ODPOWIEDZ