Godzina Twoich narodzin

Gry, żarty, pogaduszki...wyluzuj się tu!
od nowa
ciAStoholik
Posty: 342
Rejestracja: 3 lip 2009, 07:28

Godzina Twoich narodzin

Post autor: od nowa »

Taka oto ciekawostka:

http://horoskop.wp.pl/kat,1015981,title ... omosc.html

Jak tam wasze horoskopy? Zgadzają się? U mnie opcja nr 5- przyznam, że większość się potwierdza- jedynie sprawa długowieczności stoi pod znakiem zapytania ;)
Sex jest przereklamowany...
Awatar użytkownika
Marie
łASuch
Posty: 163
Rejestracja: 24 lip 2009, 00:17

Post autor: Marie »

zgadza się w 85% :wink: opcja nr6- godz Si
MS
Awatar użytkownika
Frida_
gimnASjalista
Posty: 17
Rejestracja: 19 wrz 2009, 20:30
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Frida_ »

niepamięam dokładnie ale ur sie w okolicach 17 - czytając oba horoskopy wynika po 50% z każdego - to i tak dobry wynik. Ogólnie nie daje wiary horoskopom - oprócz chinskiego - a chinski + zodiakalny = masakra - jak by o mnie pisali:)
Faithless addictive
Awatar użytkownika
Magda
bASyliszek
Posty: 1112
Rejestracja: 1 sty 2007, 18:26
Lokalizacja: Gotei13/Seireitei/Soul Society
Kontakt:

Post autor: Magda »

Opcja nr 2
Na tyle, na ile było mi dane już się dowiedzieć, to wszystko się zgadza. Natomiast czy będę osobą wpływową, to się jeszcze okaże :)
Obrazek
Obrazek
Waheguru Ji Ka Khalsa!
Waheguru Ji Ki Fateh!
Lizzy
ASter
Posty: 616
Rejestracja: 17 cze 2009, 16:28
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Lizzy »

powiedzmy, że zgdadza się w 90% - ale to było jesienne, niedzielne południe (12:05) to moze należałoby podwójnie;-)
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Godzina Twoich narodzin

Post autor: DZIEWICA8 »

Pamiętam, że mama mówiła mi kiedyś, że urodziłam się w czwartek, o godzinie 19. Mój horoskop byłby więc ten między godziną 19 a 21 . Akurat ten nie bardzo do mnie pasuje, nie całkiem się zgadza.
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
beebep
ASter
Posty: 634
Rejestracja: 13 wrz 2009, 17:37
Lokalizacja: z kapusty:)

Post autor: beebep »

Zgadza się - jeden z trafniejszych jakie czytałam - godzina narodzin 21:30 :) kluczowa chwila w moim życiu :D
Obrazek
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

U mnie godzina Shen - jak zwykle zgadza się jedynie w części, no ale ja już tak mam, że do mnie żaden horoskop czy inne astrologiczne voodoo nie pasuje :P
Awatar użytkownika
Lorien
jASkółka
Posty: 118
Rejestracja: 20 lip 2008, 14:07
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lorien »

Godzina Wu :D

co do hazardu nie trafili ale reszta się zgadza :D
nie czuć, nie myśleć , nie pamiętać...
Awatar użytkownika
Koffee
łASiczka
Posty: 316
Rejestracja: 27 wrz 2009, 18:40
Lokalizacja: przyległości gdańskie

Post autor: Koffee »

Ja też godzina Wu ;)

Jak w horoskopie - trochę się zgadza, trochę się nie zgadza, ale większość ludzi i tak sobie wkręci, że to ich dokładny opis :P
Arilin
łASuch
Posty: 167
Rejestracja: 24 mar 2007, 01:44

Post autor: Arilin »

10. Godzina Yu

Totalnie się nie zgadza :shock:

Choć z natury jesteś ekscentrykiem, nie lubisz w życiu codziennym ryzyka. Twoje usposobienie jest wesołe i towarzyskie, ale najlepiej ci się pracuje na samodzielnym stanowisku. Czasami nawet popadasz w zgubny pracoholizm, bo kariera zawodowa jest w twoim życiu niezwykle ważna. Osoby urodzone w godzinie Yu dobrze sprawdzają się w roli wolnego strzelca, bo ich intelekt , umiejętność zdobywania oraz nawiązywania kontaktów z ludźmi pozwalają im na sukces w prowadzeniu własnej działalności. W małżeństwie jesteś wierny i lojalny, a na ślubnym kobiercu często stajesz w bardzo młodym wieku, co nie zawsze pozwala ci na rozwój zawodowy taki jaki sobie wcześniej wymarzyłeś. Twoją wielką wadą jest egocentryzm, a mniejszą, aczkolwiek uciążliwą dla otoczenia- gadulstwo. Wiele osób urodzonych pod wpływem Yu emigruje w dalekie strony lub prowadzi życie na walizkach, bo ma dwa domy w różnych państwach. Szybciej też niż inne znaki zawieracie małżeństwa z obcokrajowcami. Wasza umiejętność przystosowania się do wszelkich warunków, przyjacielskie usposobienie, a także tolerancja pozwalają wam na odniesienie sukcesu także zagranicą.

Ryzyko? czasami lubię, ale w pewnym granicach :D
Towarzyska nie jestem, wesoła też nie
Kariera ważna nie jest aż tak, ale tu sie zgodzę, wolę sama pracować,
Małżeństwo? Never... .
można liczyć gwiazdy, można mierzyć czas
ale trzeba czuć co w życiu ważne
to się nie da zważyć, a gdy szansę masz
aby podbić świat i poznać prawdę
Libra

Post autor: Libra »

Nie odnotowałam zgodności.

"Bywasz długo oczekiwanym dzieckiem" - ja byłam nieoczekiwaną niespodzianką, której lekarze radzili się pozbyć :P
Awatar użytkownika
Prozak
mASełko
Posty: 147
Rejestracja: 20 sie 2008, 16:19
Lokalizacja: GZM

Post autor: Prozak »

Godzina Xu

znowu wmawiają mi dzieci..... :mrgreen:
Krzyż? Najlepiej płonący...
Awatar użytkownika
michas997
gimnASjalista
Posty: 17
Rejestracja: 22 sie 2010, 21:15
Lokalizacja: ś tam

Post autor: michas997 »

a j to godzina Chen - "Emocjonalnie są dość chłodne...w życiu bardziej kierują się rozsądkiem niż sercem...zdarza się też, że ...przez życie wędrują samotnie..." właściwie to i reszta by się zgadzała, hmm ciekawe
no też coś ale sobie nick wymyśliłam
Awatar użytkownika
nightmare
ASter
Posty: 663
Rejestracja: 26 lip 2009, 00:58
Lokalizacja: w trakcie poszukiwań

Post autor: nightmare »

Najburzliwsze przeżycia czekają cię między dwudziestym a czterdziestym rokiem życia, potem osiągniesz w końcu uczuciową stabilizację. Godzina Mao obdarza swoich podopiecznych skłonnością do melancholii i zamykania się w sobie, z czym warto walczyć, bo pozbawia to ich często radości życia i wiary we własne siły. Choć z drugiej strony ich nadwrażliwość bywa źródłem czystych jak kryształ talentów artystycznych lub literackich, które czasami mogą ci przynieść popularność, a nawet powszechna sławę.

To jest ciekawe :P
"Kotom nie wolno! Z kotami nie wolno! Psik! Wyłaź, bo zawołam milicjanta!"
ODPOWIEDZ