Dokąd byś się udał, co zrobił?

Gry, żarty, pogaduszki...wyluzuj się tu!
Awatar użytkownika
szarysmok
smokASek
Posty: 898
Rejestracja: 27 sie 2009, 21:29

Dokąd byś się udał, co zrobił?

Post autor: szarysmok »

Czy zadajecie sobie takie pytanie, kiedy szara rzeczywistość przysiada Was ciężko?


Dokąd byś się udał, co zrobił? Gdybyś mógł... w tym momencie.

No, właśnie... Ja byłbym już dochodził do schroniska i wpatrywał się w jego ciepłe światła okien, słyszałbym chrzęst kamieni pod cięzkimi buciorami, czułbym chłód wieczoru na twarzy. Gdybym mógł...
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Post autor: Keri »

Ucieklbym gdzies w swoja samotnosc tak by czuc tylko powiew wiatru na twarzy :P Gdzies z dala od ludzi i chalasu i chaosu :P .
Poprostu sie wylaczam i zyje w swoim swiecie :wink:
Kacha
łASuch
Posty: 194
Rejestracja: 13 lip 2009, 08:48
Lokalizacja: Gdzieś z ciemności otoczającej Twój umysł

Post autor: Kacha »

Cypr,słońce,plaża.....i cała reszta....
"Oto moja ostatnia wola (...) Chcę,aby pochowano mnie żywą"
beebep
ASter
Posty: 634
Rejestracja: 13 wrz 2009, 17:37
Lokalizacja: z kapusty:)

Post autor: beebep »

jeśli mogę to wsiadam w samolot i lecę do Japonii - po prostu z dala od nauki w miejsce które kocham :wink:
Obrazek
Mariko
pASibrzuch
Posty: 204
Rejestracja: 20 lut 2009, 23:40

Post autor: Mariko »

tak jak beebep -do Japonii:)albo w jakies cieple i piekne miejsce,moze do Hiszpanii :wink:
Awatar użytkownika
Blv.
ananAS
Posty: 358
Rejestracja: 2 lut 2008, 17:27
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Blv. »

Przyjaciel z zagranicy zaprasza mnie do siebie, ale aktualnie nie stać mnie na takie ekscesy. Gdybym mógł, gnałbym do niego przy pierwszej okazji.

Ponadto mam ochotę się przespacerować po nocnym Krakowie, bo dawno tego nie robiłem... I chyba nawet się zaraz ubiorę i wyjdę. Raz się żyje.

Ale tak w ogóle, to od szarej rzeczywistości na ogół nie uciekam. Być może dlatego, że wielką ucieczkę planuję od dawna, jak będę mógł, rzucę w diabły wszystko, co tu mam, wyemigruję i będę miał rzeczywistość pokolorowaną według własnego uznania, o.

Chociaż nie, po zastanowieniu edytuję posta. Uciekam od szarej rzeczywistości, ale w światy fikcyjne. Jakoś przyjemniej się żyje z myślą, że może kiedyś Doktor zabierze mnie w podróż TARDIS-em. Nie żebym na to liczył, bo jeszcze umiem odróżnić fikcję od rzeczywistości, ale pomarzyć można.
dzola007
strASzydło
Posty: 397
Rejestracja: 16 wrz 2008, 01:08
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: dzola007 »

Poszłabym na plaze zobaczyc wschod ksiezyca.
Awatar użytkownika
Philosoph
fantAStyczny
Posty: 575
Rejestracja: 22 wrz 2009, 00:21
Lokalizacja: Starogard Gdański

Post autor: Philosoph »

Gdybym mógł... Gdyby w ogóle były takie możliwości to opuściłbym ziemię w promie kosmicznym i zwiedzał wszechświat. :wink:
User of this number is currently dead. Resurrection in 5 minutes, please wait. * * * * Resurrection failed, please try again later.
If you have more troubles with resurrection, please contact with software developer (GodCorp®) in order to solve the problem.
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

W tej chwili? Chciałabym pojechać w podróż koleją transsyberyjską i zostać gdzieś tam na azjatyckim pustkowiu. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Piorun
PerkunAS
Posty: 595
Rejestracja: 8 kwie 2008, 12:50
Lokalizacja: z fabryki cyborgów

Post autor: Piorun »

Wsiadł bym do małego, szybkiego samolociku i poleciał gdzieś w ciepłe strony. Kajmany mogą być, albo np Floryda. Hawaje też oblecą :mrgreen:
Akurat skończył się sezon huraganów, więc do sierpnia spokojnie tam można mieszkać.
Ciepło, miło, nie pada... nie to co tutaj
Awatar użytkownika
szarysmok
smokASek
Posty: 898
Rejestracja: 27 sie 2009, 21:29

Post autor: szarysmok »

W tej chwili nęci mnie myśl... polazłbym od Białej Wody na Wielkiego Rogacza. Zobaczył jak teraz tam jest :rain:
Libra

Post autor: Libra »

Ja wróciłabym się do przeszłości i dokonała innych wyborów, aby zobaczyć jakby to było, ponieważ ciekawa jestem niezmiernie.

Łaknę gór, łaknę lasów, ale gdy szara rzeczywistość mi przyleje jedynym miejscem w jakim chcę się znaleźć jest moje łóżko- bo to moja najlepsza baza wypadowa. Oprę się plecami o ścianę, wyłączę się i wio! Myślami zasuwam dookoła świata.
Awatar użytkownika
Koffee
łASiczka
Posty: 316
Rejestracja: 27 wrz 2009, 18:40
Lokalizacja: przyległości gdańskie

Post autor: Koffee »

Gdybym mogła (a mogę 8)) to w tym momencie poszłabym do łóżka.

A gdybym nie była zmęczona i byłaby ciepła, wczesna jesień (lub wiosna, lub niezbyt upalne lato), to poszłabym zobaczyć jar Raduni.
Awatar użytkownika
Marie
łASuch
Posty: 163
Rejestracja: 24 lip 2009, 00:17

Post autor: Marie »

gdybym mogła wyjechałabym wgłąb azjatyckich dzikich miejsc, ewentualnie także zamknęłabym się w zakonie mnichów buddyjskich
MS
Bardzo Dziwna Osoba
fantAStyczny
Posty: 551
Rejestracja: 21 lut 2007, 15:28
Lokalizacja: Północ

Post autor: Bardzo Dziwna Osoba »

Wybrałabym się do Wiednia :rozowe:
ODPOWIEDZ