test na religijność

Gry, żarty, pogaduszki...wyluzuj się tu!
Awatar użytkownika
Uluru
pASibrzuch
Posty: 284
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:31
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Uluru »

bestia pisze: a co do seksu mamy tyle wspólnego, że nie mamy na niego ochoty.
Obrazek
:D
Uluru
Obrazek
ewutek
kontrabAS
Posty: 600
Rejestracja: 5 wrz 2006, 12:19

Post autor: ewutek »

Podpadtrzone na innym forum ;)

PRZEWODNIK PORÓWNAWCZY PO RELIGII I FILOZOFII
  • Taoizm: Zdarza się wdepnąć w gów...
    Konfucjonizm: Konfucjusz powiada: "zdarza się wdepnąć w gów...".
    Islam: Jeśli wdepnie się w gów... to jest to wola Allacha
    Buddyzm: Jeśli wdepnie się w gów..., to nie jest to gów....
    Katolicyzm: Wdeptujesz w gów..., bo jesteś grzeszny.
    Kalwinizm: Wdeptujesz w gów..., bo się opieprzasz.
    Judaizm: Dlaczego w to gów... wdeptujemy właśnie my ?
    Luteranizm: Jeśli wdeptujesz w gów..., uwierz, a nie wdepniesz więcej.
    Prezbiterianizm: Jeśli ktoś ma wdepnąć w gów..., to niech to nie będę ja.
    Zen: Czym jest gów... ?
    Jezuityzm: Jeśli wdepniesz w gów... i nikt tego nie poczuje, to czy ono naprawdę śmierdzi ?
    Christian Science: Jeśli wdepniesz w gów..., nie przejmuj się - to samo
    przejdzie.
    Hedonizm: Jeśli wdepniesz w gów... - raduj się.
    Adwentyści Dnia Siódmego: Jedynie w soboty nie wdeptuje się w gów....
    Hare Krishna: Równo w gów.... Rama, rama, om, om...
    Rastafarianizm: Sztachnijmy się tym gównem.
    Hinduizm: Wdeptywało się już w to gów....
    Mormonizm: Wdeptywało się już w to gów... i wdeptywać się będzie.
    Ateizm: Nie ma w co wdepnąć.
    Agnostycyzm: Może jest w co wdepnąć, a może nie.
    Stoicyzm: No i wdeptuje się w gów.... Co z tego? Nie rusza mnie to.
    Świadkowie Jehowy: Wpuść nas, a powiemy Ci, dlaczego wdeptuje się w gów....
Awatar użytkownika
anonymouse
mASełko
Posty: 130
Rejestracja: 9 lut 2007, 23:48

Post autor: anonymouse »

Satanizm: to nie jest gów... tylko rytualny stolec przywołania

(to tak wg stereotypu :P)
Awatar użytkownika
moth
przedszkolASek
Posty: 8
Rejestracja: 26 sty 2007, 23:49
Lokalizacja: Wa-wa

Post autor: moth »

Mój wynik jak najbardziej zgodny ze stanem faktycznym (mojej podupadłej duszyczki):
agnosticism 100%
Hinduism 67%
Christianity 54%
atheism 54%
Paganism 50%
Islam 50%
Buddhism 46%
Satanism 42%
Judaism 29%
Trochę szkoda bo chciałem się nawet nawrócić na religię ,która mi wyjdzie - a tu ....
Mimo wszystko nie widzę siebie w roli hinduisty.
Awatar użytkownika
moth
przedszkolASek
Posty: 8
Rejestracja: 26 sty 2007, 23:49
Lokalizacja: Wa-wa

Post autor: moth »

W wolnej chwili zadałem sobie nawet trud by zliczyć wszystkich ,którzy 'pochwalili' się swoim wynikiem - tak więc teaz troche statystyki :
1.Satanizm : 7 wyników : 41%
2.Agnostycyzm : 5 : 29%
3.Ateizm : 3 : 18%
4.Cheścijaństwo : 1 : 6%
5.Islam : 1 : 6%
Awatar użytkownika
Uluru
pASibrzuch
Posty: 284
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:31
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Uluru »

Sandor LaVey by się ucieszył :diabel:.
Uluru
Obrazek
susa
młodASek
Posty: 21
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:21

Post autor: susa »

A może by ktoś przetłumaczył ten test na język polski :wink:
ewutek
kontrabAS
Posty: 600
Rejestracja: 5 wrz 2006, 12:19

Post autor: ewutek »

ewutek pisze:71% zadeklarowanych przeze mnie poglądów jest zbieżnych z islamem, w 69% z agnostycyzmem...
Jak widać z powyższego jestem "wątpiącym wyznawcą islamu", ponieważ między obydwiema opcjami są tylko dwa punkty różnicy. :lol: ;)
moth pisze:5.Islam : 1 : 6%
Aaaa... o ja biedna mniejszość wyznaniowa! :? ;)
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

ewutek pisze:Jak widać z powyższego jestem "wątpiącym wyznawcą islamu", ponieważ między obydwiema opcjami są tylko dwa punkty różnicy. :lol: ;)
O niewierna! Dosięgnie Cię gniew Allaha!! :mrgreen: :diabel:
Awatar użytkownika
Nooki
mASełko
Posty: 131
Rejestracja: 22 sty 2007, 15:12
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nooki »

Your beliefs most closely resemble those of Satanism! Before you scream, do a bit of research on it. To be a Satanist, you don't actually have to believe in Satan. Satanism generally focuses upon the spiritual advancement of the self, rather than upon submission to a deity or a set of moral codes. Do some research if you immediately think of the satanic cult stereotype. Your beliefs may also resemble those of earth-based religions such as paganism.

Satanism 92%
Buddhism 75%
Christianity 63%
Hinduism 58%
Judaism 50%
Paganism 50%
agnosticism 46%
atheism 42%
Islam 33%

EDziekuje, dziękuje... Nie musicie klaskać - Wrrr :diabel: :diabel: :diabel:

Jestem diabełkiem, jedynym, jak pójde do piekiełka to tak pokręcę Lucyfera że będzie uciakał przede mną!!!!
8)
Now I know,
only I can stop the rain
Awatar użytkownika
Miglanc
ASiołek
Posty: 59
Rejestracja: 28 mar 2007, 11:27
Lokalizacja: z za biurka

Post autor: Miglanc »

You scored as agnosticism.

You are an agnostic. Though it is generally taken that agnostics neither believe nor disbelieve in God, it is possible to be a theist or atheist in addition to an agnostic. Agnostics don't believe it is possible to prove the existence of God (nor lack thereof). Agnosticism is a philosophy that God's existence cannot be proven. Some say it is possible to be agnostic and follow a religion; however, one cannot be a devout believer if he or she does not truly believe.

agnosticism -79%
Paganism -75%
Christianity -71%
Satanism -67%
Judaism -58%
Islam -50%
atheism -50%
Buddhism -50%
Hinduism -38%
moth pisze:W wolnej chwili zadałem sobie nawet trud by zliczyć wszystkich ,którzy 'pochwalili' się swoim wynikiem - tak więc teaz troche statystyki :
Obecnie:
1.Satanizm : 8 wyników : 42%
2.Agnostycyzm : 6 : 32%
3.Ateizm : 3 : 16%
4.Cheścijaństwo : 1 : 5%
5.Islam : 1 : 5%

Więc zasiliłem grupę Agnostyków (coś w tym jest). :)
Pogaństwo jako drugie hmmm.... czas się wybrać na zakupy?
Lista: kociołek, różdżka, pentagram, kielich, athame. Orientuje się może ktoś z was czy czarodzieje (magowie) też latają na miotłach? bo nie wiem czy kupić :mrgreen: Blessed Be
Chrześcijaństwo dopiero na trzecim hmm... procentowo to aż tak wielkiej różnicy niema ale....

A dla ... najliczniejsza grupa może powinna się zainteresować tą stronką :mrgreen: :mrgreen:
Pesymista to osoba, która z dwojga złego wybiera obydwa.
dorosłe dziecko
alabAStrowy bożek
Posty: 1333
Rejestracja: 25 maja 2007, 13:44

Post autor: dorosłe dziecko »

Jeszcze jeden test. ;)

Mój wynik. ;)
„Dorosłe dzieci mają żal
Za kiepski przepis na ten świat!
Dorosłe dzieci mają żal
Że ktoś im tyle życia skradł...”
Awatar użytkownika
Magda
bASyliszek
Posty: 1112
Rejestracja: 1 sty 2007, 18:26
Lokalizacja: Gotei13/Seireitei/Soul Society
Kontakt:

Post autor: Magda »

Ja zrobiłam taki test :lol:

A oto, co mi napisali na ten temat:
Ogólna ilość błędów (120 pytań)---41---; W pytaniach związanych z relatywizmem (50 pytań)---13---; W pytaniach związanych z New Age (24)---7---; Błędy dotyczące praktyki religijności (20)---13---; Skrzywienia w kierunku protestantyzmu (32)---14---; Błędy dotyczące wiedzy ogólnej (15)---7---; Na co najmniej 10% pytań odpowiedziałeś błędnie. Są to sprawy czasem trudne, jednak ilość błędnych odpowiedzi sugeruje, żeby uważniej przypatrzyć się swojej wiedzy na ten temat. Czy zawsze moje spojrzenie na sprawę jest słuszne, a jeśli nie to dlaczego?. W szczegółach: Atrakcyjne dla Ciebie są te stanowiska które są relatywne. Nie podoba Ci się że zasady mogą określać moralność czynów. Ulegasz opinii środowsk liberalnych, które są cząsto głęboko sprzeczne z katolickim punktem widzenia. Ulegasz niesprawdzonym koncepcjom paranukowym, które pod pozorem nowych spojrzeń są sprzeczne z duchem katolickim. To atrakcyjne ale podstępne metody. Powinieneś lepiej poznać jakie koncepcje związane są z nurtem New Age i zwryfikować swoje poglądy. Twoja pobożność nie jest zbyt głęboka. Jeśli chcesz iść sprawdzoną, dobrą drogą, powinieneś skutecznie realizować wiarę na co dzień. Zwróć uwagę na praktykę, modlitwę, bycie zgodnym z zasadami. Twoja religijność przejawia skrzywienia w kierunku protestantyzmu, lub sekt związanych z tym nurtem. To Twoja prywatna sprawa ale nie świadczy o szukaniu poprawnej drogi katolickiej. Może jesteś pod wpływem środowisk, które mają na bakier z religią katolicką, choć nazywają się katolikami. zainteresuj się głębiej swoją wiarę w dogmaty i zasady życia katolickiego. Twoja ogólnawiedza (przyrodnicza, historyczna) nie jest bardzo zaawansowana. Może to być; drogą; do łatwego uwierzenia w niesprawdzone teorie a w chwilach trudnych otworzyć; możliwość; na atak sekt. Powoduje to również;, że daje się; wiarę; róż;nym niby-naukowym szarlatanom. Ogólnie: Jest raczej źle. Może trzeba niektóre sprawy trochę przemyśleć. Naciśnij przycisk -wytłumacz- i poczytaj jak powinien być wypełniony test. To, myślę, pomoże zorientować się co można by konkretnie poprawić. Poszukaj także wyjaśnienia wątpliwości na naszych stronach.

Tylko tak skomentuję: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :diabel: :diabel: :diabel: :diabel: :diabel: :diabel: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Obrazek
Obrazek
Waheguru Ji Ka Khalsa!
Waheguru Ji Ki Fateh!
Awatar użytkownika
Gizmo
Strażnik TeksASu
Posty: 1064
Rejestracja: 13 cze 2006, 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Gizmo »

Ciekawe, ciekawe.. "Jest raczej źle" :>

Ogólna ilość błędów (120 pytań)---48---; W pytaniach związanych z relatywizmem (50 pytań)---23---; W pytaniach związanych z New Age (24)---3---; Błędy dotyczące praktyki religijności (20)---17---; Skrzywienia w kierunku protestantyzmu (32)---21---; Błędy dotyczące wiedzy ogólnej (15)---2---; Na co najmniej 10% pytań odpowiedziałeś błędnie. Są to sprawy czasem trudne, jednak ilość błędnych odpowiedzi sugeruje, żeby uważniej przypatrzyć się swojej wiedzy na ten temat. Czy zawsze moje spojrzenie na sprawę jest słuszne, a jeśli nie to dlaczego?. W szczegółach: Atrakcyjne dla Ciebie są te stanowiska które są relatywne. Nie podoba Ci się że zasady mogą określać moralność czynów. Ulegasz opinii środowsk liberalnych, które są cząsto głęboko sprzeczne z katolickim punktem widzenia. Nie widać aby zjawiska z kręgu New Age były dla Ciebie atrakcyjne, a to dobrze gdyż są to niebezpieczne pomysły. Twoja pobożność nie jest zbyt głęboka. Jeśli chcesz iść sprawdzoną, dobrą drogą, powinieneś skutecznie realizować wiarę na co dzień. Zwróć uwagę na praktykę, modlitwę, bycie zgodnym z zasadami. Twoja religijność przejawia skrzywienia w kierunku protestantyzmu, lub sekt związanych z tym nurtem. To Twoja prywatna sprawa ale nie świadczy o szukaniu poprawnej drogi katolickiej. Może jesteś pod wpływem środowisk, które mają na bakier z religią katolicką, choć nazywają się katolikami. zainteresuj się głębiej swoją wiarę w dogmaty i zasady życia katolickiego. Twoja ogólna wiedza (przyrodnicza i historyczna) jest na przyzwoitym poziomie. Ogólnie: Jest raczej źle. Może trzeba niektóre sprawy trochę przemyśleć. Naciśnij przycisk -wytłumacz- i poczytaj jak powinien być wypełniony test. To, myślę, pomoże zorientować się co można by konkretnie poprawić. Poszukaj także wyjaśnienia wątpliwości na naszych stronach.
Awatar użytkownika
Honzol
AStral
Posty: 1047
Rejestracja: 26 lis 2006, 20:44
Lokalizacja: Centralna Polska

Post autor: Honzol »

Ogólna ilość błędów (120 pytań)---52---; W pytaniach związanych z relatywizmem (50 pytań)---20---; W pytaniach związanych z New Age (24)---10---; Błędy dotyczące praktyki religijności (20)---15---; Skrzywienia w kierunku protestantyzmu (32)---15---; Błędy dotyczące wiedzy ogólnej (15)---8---; Prawde powiedziawszy zrobiłeś test bardzo źle. może o to Ci chodziło. W każdym razie ilość błędów jest znaczna. W szczegółach: Atrakcyjne dla Ciebie są te stanowiska które są relatywne. Nie podoba Ci się że zasady mogą określać moralność czynów. Ulegasz opinii środowsk liberalnych, które są cząsto głęboko sprzeczne z katolickim punktem widzenia. Ulegasz niesprawdzonym koncepcjom paranukowym, które pod pozorem nowych spojrzeń są sprzeczne z duchem katolickim. To atrakcyjne ale podstępne metody. Powinieneś lepiej poznać jakie koncepcje związane są z nurtem New Age i zwryfikować swoje poglądy. Twoja pobożność nie jest zbyt głęboka. Jeśli chcesz iść sprawdzoną, dobrą drogą, powinieneś skutecznie realizować wiarę na co dzień. Zwróć uwagę na praktykę, modlitwę, bycie zgodnym z zasadami. Twoja religijność przejawia skrzywienia w kierunku protestantyzmu, lub sekt związanych z tym nurtem. To Twoja prywatna sprawa ale nie świadczy o szukaniu poprawnej drogi katolickiej. Może jesteś pod wpływem środowisk, które mają na bakier z religią katolicką, choć nazywają się katolikami. zainteresuj się głębiej swoją wiarę w dogmaty i zasady życia katolickiego. Twoja ogólnawiedza (przyrodnicza, historyczna) nie jest bardzo zaawansowana. Może to być; drogą; do łatwego uwierzenia w niesprawdzone teorie a w chwilach trudnych otworzyć; możliwość; na atak sekt. Powoduje to również;, że daje się; wiarę; róż;nym niby-naukowym szarlatanom. Ogólnie: Jest raczej źle. Może trzeba niektóre sprawy trochę przemyśleć. Naciśnij przycisk -wytłumacz- i poczytaj jak powinien być wypełniony test. To, myślę, pomoże zorientować się co można by konkretnie poprawić. Poszukaj także wyjaśnienia wątpliwości na naszych stronach.
Obrazek
Obrazek
नमस्ते
Tyle jest Swiatow ile Ludzi na Ziemi... .. .
ODPOWIEDZ