test na religijność

Gry, żarty, pogaduszki...wyluzuj się tu!
ewutek
kontrabAS
Posty: 600
Rejestracja: 5 wrz 2006, 12:19

Re: test na religijno¶æ

Post autor: ewutek »

Heh, świetnie się składa, bo w nocy z piątku na sobotę jest równonoc jesienna. Ale ja z Wami nie lecę... miotła w naprawie :P
Salomea

Re: test na religijno¶æ

Post autor: Salomea »

Ewutek szkoda, a nie możesz od kogoś pożyczyć inną? :wink: :mrgreen: :mrgreen:
ewutek
kontrabAS
Posty: 600
Rejestracja: 5 wrz 2006, 12:19

Re: test na religijno¶æ

Post autor: ewutek »

Żadna szanująca się wiedźma nie pożycza swojej miotły :| :wink:
Salomea

Re: test na religijno¶æ

Post autor: Salomea »

Jestem nowicjuszką, nie wiedziałam. :oops: To może przyleć na latającym dywanie. :wink: :mrgreen:
ewutek
kontrabAS
Posty: 600
Rejestracja: 5 wrz 2006, 12:19

Re: test na religijno¶æ

Post autor: ewutek »

Niestety wszystkie moje dywany to nieloty :mrgreen:
Salomea

Re: test na religijno¶æ

Post autor: Salomea »

Szkoda, może na następny sabat już będziesz miała naprawioną miotłę. :wink: :wink: :mrgreen:
ewutek
kontrabAS
Posty: 600
Rejestracja: 5 wrz 2006, 12:19

Re: test na religijno¶æ

Post autor: ewutek »

Nie zapowiada się, zepsuła się sprężarka miazmatów błotnych. Jak wiadomo, bez tego ani rusz :x :mrgreen:
Chyba równonoc jesienną spędzę z kotem na kolanach przed ekranem kompa :rozowe:
Salomea

Re: test na religijno¶æ

Post autor: Salomea »

Trudno, to sama polecę sobie trochę poczarować. :wink: :mrgreen: :lol:
Awatar użytkownika
trujaca
pASibrzuch
Posty: 212
Rejestracja: 16 wrz 2006, 17:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: test na religijno¶æ

Post autor: trujaca »

Ej, ale na porzadnym sabacie musza byc co najmniej trzy osoby! Starucha, matka i dziewica ;)
Salomea - mozesz spokojnie pozyczyc kota od sasiadow, na pewno uda sie go potem z powrotem jakos posklejac, oddasz i prawie nie bedzie roznicy.
Tez bym sie chetnie zabrala na swoim mopie kupionym w magicznym centrum Arkadia za 2zl, zreszta po paru uzyciach nadaje sie juz tylko do latania ;)
Salomea

Re: test na religijno¶æ

Post autor: Salomea »

Ok, a jakby sąsiedzi nie chcieli mi pożyczyć kota, to mogę zabrać mojego psa? Stwórzmy nową tradycję. :mrgreen: To kto będzie staruchą? :wink:
Awatar użytkownika
trujaca
pASibrzuch
Posty: 212
Rejestracja: 16 wrz 2006, 17:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: test na religijno¶æ

Post autor: trujaca »

Ja tam kwalifikuje sie tylko do jednej kategorii ;) Mozemy ewentualnie rzucac moneta i poszukac jeszcze jakiejs matki. Albo jak rzeklas chrzanic tradycje, w koncu swiat idzie do przodu a wraz z nim sabaty, wiec moze zamiast ogniska palnik gazowy, a nad nim gotujacy sie szpinak (przypominajacy w stanie wrzenia mistyczny mul). Tance wokol moga byc gotyckie w lateksach, psa zabierz, na sam koniec bedzie mozna mu porzucac patyk (umie aportowac?), a jako ofiare Wielkiej Matce, Ojcu i innym pomniejszym bostwom mozna zlozyc trampki (te po tancach).

Nie wiem, jak to brzmi, ale jest pozno i to jedyna nowoczesnosc, na jaka mnie teraz stac ;)
Salomea

Re: test na religijno¶æ

Post autor: Salomea »

Dla mnie to brzmi świetnie. :lol: To będzie najlepszy sabat w tym kraju (i pewnie jedyny). To ja też będę nowoczesna i przylecę na mopie, a może i nawet na odkurzaczu. A zamiast ogniska weźmy kominek. Chyba będę musiała rozejrzeć się po sklepach za jakimś lateksowym wdziankiem. :mrgreen: :wink:
Awatar użytkownika
trujaca
pASibrzuch
Posty: 212
Rejestracja: 16 wrz 2006, 17:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: test na religijno¶æ

Post autor: trujaca »

:D Chetnie bym ci pozyczyla, ale sama nie mam, wiec moze zamiast lateksow cos industrialnego? Tasmy izolacyjne w polaczeniu z plastikiem we wlosach, buty na koturnach wyzszych niz dlugosc calej nogi, a wszystko to w ciekawych oraz intrygujacych kolorach, takich jak czarny, czarny, srebrny, czarny i moze.. hm, moze czarny? Zapomnialabym o czerwieni i fiolecie. Jakie sa twoje ulubione kolory, Salomeo? ;)
To skoro kominek, to pewnie bedzie pieczenie jakiegos dzika i drozdzowki w ksztalcie nietoperzy, wiec trzeba tez udac sie na jakies polowanie. Nie wiem tylko, czy w swojej dzielnicy znajde jakas dziczyzne :shock:
Salomea

Re: test na religijno¶æ

Post autor: Salomea »

Industrialne? To rzeczywiście lepszy pomysł. Ja oczywiście wybieram kolor czarny, czarny i czerwony. A na głowę zamiast kapelusza, coś srebrnego, czyli niewielkie wiaderko. :mrgreen:
Jako wegetarianka protestuję, żadnych dzików, upieczemy jakieś wielkie zmutowane warzywo. Drożdżówki będą oczywiście w kształcie trumienek.
:wink: :mrgreen:
Awatar użytkownika
trujaca
pASibrzuch
Posty: 212
Rejestracja: 16 wrz 2006, 17:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: test na religijno¶æ

Post autor: trujaca »

Ok, to ty upiecz trumienki, a ja chyba ugotuje warzywa (obrane w ksztalcie czaszek - warzywa okragle; i piszczeli - ogorki malosolne, marchew, pietruszka, por), bo w sumie to nie mam w domu piekarnika ;) Na glowe wybieram maske gazowa z dluga rura, w dloni dzierzyc bede pogrzebacz do paleniska i korkociag (w zastepstwie rytualnego noza). Powinnysmy miec takze jakies plakietki czy wizytowki w razie naglego prostestu ze stroni organizacji... o charakterze religijnym ;)
ODPOWIEDZ