Ogłoszenie matrymonialne.

Gry, żarty, pogaduszki...wyluzuj się tu!
Awatar użytkownika
PoGrzyba
ASshole
Posty: 47
Rejestracja: 8 lut 2011, 13:47
Lokalizacja: Świat.
Kontakt:

Ogłoszenie matrymonialne.

Post autor: PoGrzyba »

Witam!
Mam na imię Radosław, lat 28, mieszkam w łodzi. Gdy niedawno przepływałem jakąś nieznaną mi rzeką, zobaczyłem na jednym z brzegów dwoje młodych ludzi różnych płci, którzy pilnując bawiącego się przy wodzie kilkuletniego dziecka rozmawiali i śmiali się z tego, o czym rozmawiali. Pomyślałem wtedy, że wygląda to na znacznie ciekawsze zajęcie od obcinania do celu paznokci u stóp. Wystrzeliłem zatem ostatniego paznokcia w puszkę po konserwie i wyciągnąłem laptopa spod zapasowego wiosła, aby przepełniony swym nowym odkryciem, jakim jest samotność głęboka jak ta rzeka, napisać to, co teraz czytasz.
Bardzo wstrząsnął mną fakt, iż, chociaż nigdy wcześniej nie zdawałem sobie z tego sprawy, jestem samotny. Gdy szukałem potwierdzenia tej tezy w Internecie okazało się, że za dwa lata będę nosić miano "starego kawalera", które ma charakter negatywny, a nawet haniebny. Wychodzi na to, iż mój styl życia nie przystoi dla człowieka w moim wieku, toteż muszę czym prędzej zacumować łódź, znaleźć stałą pracę, odnaleźć właściwą kobietę, wybudować dom, zasadzić drzewo, wyprodukować syna i umrzeć.
O ile pozostałe obowiązki są do osiągnięcia, to znalezienie odpowiedniej kobiety okazuje się nie być proste. Zbadałem zatem odpowiednie obszary Internetu, aby zgłębić wiedzę potrzebą mi do rozpoczęcia poszukiwań. Dowiedziałem się wtedy, że powinienem mieć bardzo konkretne oczekiwania wobec potencjalnej partnerki, więc douczyłem się jeszcze trochę z Internetu o obecnych standardach, i sporządziłem listę swoich wymagań.
Moja kobieta musi być...
1. Przede wszystkim konsekwentna. - Nie sprawdzałem co to znaczy, ale brzmi bardzo wyniośle.
2. Wyniosła. - Ponieważ ja nie zamierzam wynosić śmieci.
3. Cnotliwa. - Najlepiej dziewica, tylko niech używa perfum odstraszających smoki, bo nie mam ochoty cały czas ratować jej z depresji, a o tym pisali w Internecie.
4. Ładna. - Czyli około 45 kilogramów, mniej więcej 175 centymetrów wzrostu, biust w okolicach rozmiaru F, włosy jakieś normalne, i niech będzie niższa ode mnie, bo podobno tak trzeba (mam 167 centymetrów wzrostu).
5. Inteligentna. - Tylko nie bardziej ode mnie, gdyż czytałem, iż to szkodzi czemuś o nazwie "męskie ego". Ja tam się na biologii nie znam, ale wolę unikać chorób.
6. Wierna. - Nie widzi mi się pewnego dnia na wspólnym spacerze zechcieć wejść do sklepu, więc przywiązać ją do słupa przed nim, a po powrocie zastać tylko smycz z obrożą i nigdy więcej jej nie zobaczyć. Ludzie na forach pisali, że mieli takie przygody.
7. Nieinteresująca się motoryzacją. - To dlatego, że piszą o silnych bólach głowy występujących wtedy, gdy kobieta trajkocze.
Tylko tyle w tej chwili przyszło mi do głowy. Łatwiej będzie ustalić pozostałe wymagania po poznaniu kandydatek, gdy już się takie wyłonią. Spróbuję oceniać Was bardzo srogo, ponieważ mój syn powinien mieć dobre geny. Nie myślcie, proszę, że jestem protekcjonalny. Wymagam tego wszystkiego nie tyle ze strachu przed samotnością i związaną z nią hańbą (bo wtedy przygarnąłbym pierwszą lepszą), co z myślą o przyszłości naszego gatunku.
Do zaoferowania mam bardzo wiele, bo oferuję małżeństwo. Coś takiego wymaga przecież wielkiej odwagi.
Spodziewam się oczywiście, że wybranka pokryje połowę kosztów hucznego wesela, na którym będziemy afiszować się naszą prawdziwą miłością.
Na teraz to chyba wszystko. Mam nadzieję na udane konsultacje. Czekam!

---
Proszę podejść do tego z dystansem. Jeśli ktoś nadal nie ma pewności, to zapewniam, że ten tekst jest kompletną fikcją (literacką), jednak równie fikcyjne odpowiedzi mogłyby być całkiem zabawne. Jeżeli ktoś ma pomysły, to śmiało... Radosław czeka na tę jedyną.
Ostatnio zmieniony 9 lut 2012, 22:38 przez PoGrzyba, łącznie zmieniany 2 razy.
"Zarówno najwyższa, jak i najniższa forma krytyki jest pewnego rodzaju autobiografią."
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Ogłoszenie matrymonialne.

Post autor: Winkie »

I żadnej błyskotliwej puenty na koniec? Cóż za strata... Naturalnie dla gatunku, jakżeby inaczej...
Awatar użytkownika
chochol
pASsé
Posty: 1965
Rejestracja: 15 wrz 2011, 10:22
Lokalizacja: 49º06’17’’N 22º39’02’’E / 50º02’01’’N 22º00’17’’E

Re: Ogłoszenie matrymonialne.

Post autor: chochol »

Świetny ten Radek, małżeństwo oferuje i potomka chce spłodzić. Nic tylko się brać za niego.
"Serce czyste i otwarte, w dobrą zmienia trefną kartę"

"chochoł = feminoasozołza"
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Re: Ogłoszenie matrymonialne.

Post autor: Ant »

Byli ;)
Czczony nie tylko w Chinach
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Ogłoszenie matrymonialne.

Post autor: Winkie »

wyrwana_z_kontekstu pisze:Są takie Radki na tym forum, oj, są. :diabel:
Racja Wyrwana_z_kontekstu I za to wypijmy - aby te Radki wyginęły śmiercią naturalną. :drunk:
Ant pisze:Byli ;)
Są.
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Ogłoszenie matrymonialne.

Post autor: Winkie »

wyrwana_z_kontekstu pisze:
Winkie pisze:
wyrwana_z_kontekstu pisze:Są takie Radki na tym forum, oj, są. :diabel:
Racja Wyrwana_z_kontekstu I za to wypijmy - aby te Radki wyginęły śmiercią naturalną. :drunk:
Ant pisze:Byli ;)
Są.
Byli, są i będą. Oni są niezniszczalni w poszukiwaniach kandydatki na żonę idealnej.
Pięknej, inteligentnej, zaradnej, ambitnej, aż dziw, że przez umysł im nie przemknie, iż gdyby nawe ideał się trafił, to raczej nie skusiłby się na takowego Radka. :wink:
A co to jest "Radek"? :mrgreen:
Wiesz, że Radki w pewnych miejscach znajdują swe nisze i wręcz czują się jak "ryba w wodzie"... :wink:
Awatar użytkownika
PoGrzyba
ASshole
Posty: 47
Rejestracja: 8 lut 2011, 13:47
Lokalizacja: Świat.
Kontakt:

Re: Ogłoszenie matrymonialne.

Post autor: PoGrzyba »

Nie rozumiem co macie na myśli. Czy żadna dama nie jest zainteresowana moją ofertą?
Nadal czekam.

---
Może nie tutaj (nie wiem), ale Radkowie w wersji żeńskiej też się znajdą.
"Zarówno najwyższa, jak i najniższa forma krytyki jest pewnego rodzaju autobiografią."
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Ogłoszenie matrymonialne.

Post autor: Winkie »

Ależ są zainteresowane, są - jak uniknąć takiej "partii". :wink:
PoGrzyba pisze:Może nie tutaj (nie wiem), ale Radkowie w wersji żeńskiej też się znajdą.
Owszem, radkowe osobowości nie zależne są od płci.
Awatar użytkownika
meg
ASter
Posty: 693
Rejestracja: 24 mar 2011, 09:46

Re: Ogłoszenie matrymonialne.

Post autor: meg »

Drogi Radosławie wyczyść skrzynkę priv! Kolejne kandydatki nie mają szansy na złożenie własnej kandydatury, bo Twoja skrzynka jest już full pełna :mrgreen: :wink:
Jesteśmy ofiarami geografii. Kulturowo, intelektualnie, uczuciowo.
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Re: Ogłoszenie matrymonialne.

Post autor: Ant »

Fajnie tylko, że ilość pw w skrzynce jest już nieograniczona :lol2:
Czczony nie tylko w Chinach
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Ogłoszenie matrymonialne.

Post autor: Winkie »

wyrwana_z_kontekstu pisze:
Ant pisze:Fajnie tylko, że ilość pw w skrzynce jest już nieograniczona :lol2:
Też niedobrze, bo w tej nieograniczonej przestrzeni gubią się liczne posty od zainteresowanych mą osobą forumowiczów płci przeciwstawnej i odnaleźć ich nie mogę. :diabel:
To haniebne!
Tak, u mnie tak skutecznie zagubiły się owe posty, że aż znikły. :mrgreen: Hańba!
Awatar użytkownika
PoGrzyba
ASshole
Posty: 47
Rejestracja: 8 lut 2011, 13:47
Lokalizacja: Świat.
Kontakt:

Re: Ogłoszenie matrymonialne.

Post autor: PoGrzyba »

Drogie Panie, czy spełniacie któreś z mych skromnych wymagań? Lata mi lecą. Może faktycznie te wiadomości gubią się w ów nieograniczonej przestrzeni...? Tym bardziej proszę o odpowiedzi tutaj, publicznie. Nie ma się przecież po co wstydzić zainteresowaniem mną. Każdy powinien je zrozumieć.
"Zarówno najwyższa, jak i najniższa forma krytyki jest pewnego rodzaju autobiografią."
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Ogłoszenie matrymonialne.

Post autor: Winkie »

Może wypowiedziałabyś się coś na ten temat PoGrzyba? Nudny już trochę ten temat się robi... :roll:
Awatar użytkownika
PoGrzyba
ASshole
Posty: 47
Rejestracja: 8 lut 2011, 13:47
Lokalizacja: Świat.
Kontakt:

Re: Ogłoszenie matrymonialne.

Post autor: PoGrzyba »

<Radosław płacze w kącie>

---
Eee, bo nikt nie współpracuje. Można było przeprowadzić wspaniałą satyryczną selekcję kandydatek (osoby obojga płci mogłyby sobie jakąś wykreować) i wyciągnąć śmieszne, a zarazem życiowe wnioski... Spokojnie czekam na kreatywną inicjatywę. A Radosław na "miłość".
"Zarówno najwyższa, jak i najniższa forma krytyki jest pewnego rodzaju autobiografią."
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Re: Ogłoszenie matrymonialne.

Post autor: Ant »

To może ja spróbuję? Jakieś kamerki albo coś... :roll:
Czczony nie tylko w Chinach
ODPOWIEDZ