Skad sie biora wasze ksywy?

Gry, żarty, pogaduszki...wyluzuj się tu!
Nautilus1992
ciAStoholik
Posty: 319
Rejestracja: 6 wrz 2017, 01:57

Re: Skad sie biora wasze ksywy?

Post autor: Nautilus1992 »

brilz pisze: 12 sie 2018, 18:36
Animalia pisze: 12 sie 2018, 18:29 Wiem. Ale i tak to pierwsze co mi przyszło do głowy jakby "skrzyżować" oba te słowa ;p
Na przyszłość, żeby uniknąć dwuznaczności i użyć czegoś bardziej słowiańskiego, może np. „animaleństwo” od „animal” i „szaleństwo” :->
Mi to bardziej zabrzmiało jak połączenie słów "animal" i "maleństwo". Taka mała, skromna, nierzucająca się w oczy osóbka kochająca zwierzaki - Animaleństwo :D
Anonimowy

Re: Skad sie biora wasze ksywy?

Post autor: Anonimowy »

Fajnie, że można ksywy wieloczłonowe tworzyć. Mój nick to zlepek sylab oznaczających moje imię, nazwisko oraz miejsce, w którym przebywałem ostatnio na urlopie, gdzie narodziłem się ponownie jako świadomy as. Tak na pamiątkę. Po tylu informacjach (a jest to mój 4 post) już mi się wydaje, że każdy jest mnie w stanie zidentyfikować w realu. Właściwie czemu nie. Nie ma się czego wstydzić. Nawet można być dumnym. Ale zdjęcia jeszcze nie wstawiam.
Awatar użytkownika
Animalia
pASibrzuch
Posty: 274
Rejestracja: 15 lip 2018, 18:01
Kontakt:

Re: Skad sie biora wasze ksywy?

Post autor: Animalia »

Nautilus1992 pisze: 21 sie 2018, 22:58
brilz pisze: 12 sie 2018, 18:36
Animalia pisze: 12 sie 2018, 18:29 Wiem. Ale i tak to pierwsze co mi przyszło do głowy jakby "skrzyżować" oba te słowa ;p
Na przyszłość, żeby uniknąć dwuznaczności i użyć czegoś bardziej słowiańskiego, może np. „animaleństwo” od „animal” i „szaleństwo” :->
Mi to bardziej zabrzmiało jak połączenie słów "animal" i "maleństwo". Taka mała, skromna, nierzucająca się w oczy osóbka kochająca zwierzaki - Animaleństwo :D
Też. Ale raczej do mnie nie pasuje
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Animalia
pASibrzuch
Posty: 274
Rejestracja: 15 lip 2018, 18:01
Kontakt:

Re: Skad sie biora wasze ksywy?

Post autor: Animalia »

Dun Wodis pisze: 29 sie 2018, 17:45 Fajnie, że można ksywy wieloczłonowe tworzyć. Mój nick to zlepek sylab oznaczających moje imię, nazwisko oraz miejsce, w którym przebywałem ostatnio na urlopie, gdzie narodziłem się ponownie jako świadomy as. Tak na pamiątkę. Po tylu informacjach (a jest to mój 4 post) już mi się wydaje, że każdy jest mnie w stanie zidentyfikować w realu. Właściwie czemu nie. Nie ma się czego wstydzić. Nawet można być dumnym. Ale zdjęcia jeszcze nie wstawiam.
A no widzisz, nie każdy akurat musi kojarzyć Twoją osobę, więc raczej nie. (Ew. Jeśli masz przyjaciół na forum)
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ