Harry Potter

Gry, żarty, pogaduszki...wyluzuj się tu!
Awatar użytkownika
Parkinson
fantAStyczny
Posty: 545
Rejestracja: 4 lut 2007, 11:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Parkinson »

już dawno przeczytany :mrgreen:
szkoda tylko że 7 a nie więcej i wszystko zostało już dopowiedziane co i jak będzie w przyszłości. szkoda



Magda ty jesteś fanką władcy pierścieni a ja DB (Dragon Ball`a) ale trylogię Tolkiena po prostu połknąłem w całości.

nie będę wspominać o trylogii Sapkowskiego, Andre Norton - Świat Czarownic i wiele wiele innych
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Nie chcę być uznana za spamowicza, więc tylko napiszę, że jetem fanką HP, a przede wszytskim Severusa. Kogo interesuje literatura, tzw. okołopoterowska, ten wie, gdzie ma mnie szukać.
Awatar użytkownika
camellia
ciAStoholik
Posty: 355
Rejestracja: 21 maja 2007, 23:27

Post autor: camellia »

Ile to ja nocek nie zarwałam, żeby przeczytać kolejne tomy Harrego 8) To były czasy :D Niestety, nie miałam jeszcze okazji przeczytać Księcia Półkrwi. Czasu brak.
Panie, co oznacza to, czym mnie doświadczasz...
agaaa
łASuch
Posty: 159
Rejestracja: 1 maja 2008, 17:11
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: agaaa »

Ja też czytam :) Właśnie jestem w połowie Księcia Półkrwi :P
Moja ulubiona postać to Malfoye (obydwoje:P)
Awatar użytkownika
Magda
bASyliszek
Posty: 1112
Rejestracja: 1 sty 2007, 18:26
Lokalizacja: Gotei13/Seireitei/Soul Society
Kontakt:

Post autor: Magda »

Wszystkie części przeczytałam i nadal uważam 3 za najlepszą. Ale teraz mam tylko jedną ulubiona postać: Lucjusza Malfoya :D
Obrazek
Obrazek
Waheguru Ji Ka Khalsa!
Waheguru Ji Ki Fateh!
Awatar użytkownika
camellia
ciAStoholik
Posty: 355
Rejestracja: 21 maja 2007, 23:27

Post autor: camellia »

dziwożona pisze:jestem fanką HP, a przede wszytskim Severusa.
Severus jest niezły! Kiedy czytałam HP, spisywałam sobie jego teksty, kierowane do uczniów Hogwartu. Zdarza się, że teraz je w pracy wykorzystuje, hehe :)
Panie, co oznacza to, czym mnie doświadczasz...
Awatar użytkownika
ivi
pASibrzuch
Posty: 211
Rejestracja: 1 sie 2008, 21:14

Post autor: ivi »

Pewnie zaraz zostanę zlinczowana, nie czytałam i nie zamierzam, nie podoba mi się.
Awatar użytkownika
Koni
bASałyk
Posty: 717
Rejestracja: 10 sie 2008, 21:42
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Post autor: Koni »

ivi pisze:Pewnie zaraz zostanę zlinczowana, nie czytałam i nie zamierzam, nie podoba mi się.
Skąd wiesz, że Ci się nie podoba, skoro nie czytałaś? :)
"This is not about sex
We all know sex sells and the whole world is buying..."

Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

Ivi, tu nikt nikogo nie linczuje ;) Ja też nie czytałam :P
BigMacCheese
starszASek
Posty: 32
Rejestracja: 1 maja 2008, 21:15

Post autor: BigMacCheese »

:)
Ostatnio zmieniony 7 cze 2009, 20:55 przez BigMacCheese, łącznie zmieniany 1 raz.
Arilin
łASuch
Posty: 167
Rejestracja: 24 mar 2007, 01:44

Post autor: Arilin »

A ja też jestem po 30-tce, czytałam wszystkie części HP, obejrzałam te części filmu, które były już w kinie, kolejne też zamierzam obejrzeć :) I nie wstydzę się tego. Nie wstydzę się, że czytam HP, czy też np, sagi M. Sandemo. Przez jakiś czas nawet udzielałam się na międzynarodowym forum Harrego, ale teraz po prostu z braku czasu musiałam z jakiegoś forum zrezygnować. Zaglądam od czasu do czasu, czytuję co tam piszą :)
Awatar użytkownika
Koni
bASałyk
Posty: 717
Rejestracja: 10 sie 2008, 21:42
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Post autor: Koni »

Czytałam Pottera, pisałam o nim wypracowanie na teście gimnazjalnym, m.in. o nim mówiłam w prezentacji maturalnej. Nie dziwię się jednak, że niektórym się nie podoba, mi samej podobały się tylko pierwsze cztery tomy. A filmy (nie wszystkie) obejrzałam tylko ze względu na Alana Rickmana i Gary'ego Oldmana, którzy na dodatek grali moje ulubione postaci z tej książki. :)
"This is not about sex
We all know sex sells and the whole world is buying..."

Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
Awatar użytkownika
Blv.
ananAS
Posty: 358
Rejestracja: 2 lut 2008, 17:27
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Blv. »

Ja na ostatnie filmy nie mogę się doczekać głównie ze względu na Helenę Bonham-Carter, chociaż Bella Lestrange to ósmoplanowa postać ;). I o ile większość filmów była do niczego, piątka bardzo mi się spodobała - mam nadzieję, że dwa ostatnie utrzymają poziom.
Awatar użytkownika
Ernest
AStrum
Posty: 1482
Rejestracja: 3 kwie 2009, 00:15

Post autor: Ernest »

Coby nieco ożywić temat: czytałem wszystkie części (ostatnią trochę na siłę, bo była kiepska i po angielsku xD). Oglądałem wszystkie filmy jakie wyszły, chociaż 6, która niedawno miała premierę okazała się klapą. Trochę szkoda, bo trochę dane mi było na nią czekać, a tu takie rozczarowanie :P

Do Harry'ego przekonałem się dopiero w 2 LO. Jakoś tak wtedy stał się bardzo popularny i zachęcany ze wszystkich stron sięgnąłem po pierwszą część, później następną i kolejną. Warto było :)
,,Wszyscy jesteśmy większymi artystami niż się nam zdaje." F. Nietzsche

''To see a World in a Grain of Sand
And a Heaven in a Wild Flower
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour'' W. Blake

,,...by lekko obcial koncowki nie skracajac wlosow" Keri
Awatar użytkownika
nightmare
ASter
Posty: 663
Rejestracja: 26 lip 2009, 00:58
Lokalizacja: w trakcie poszukiwań

Post autor: nightmare »

Ja Harrego Pottera zaczęłam czytać w pierwszej klasie gimnazjum. Wszystkie części są dla mnie fajne, ale moją ulubioną jest "Komnata Tajemnic". Jeżeli chodzi o filmy to "Książę Półkrwi' mnie bardzo rozczarował.
"Kotom nie wolno! Z kotami nie wolno! Psik! Wyłaź, bo zawołam milicjanta!"
ODPOWIEDZ