Reklamożercy ;)

Gry, żarty, pogaduszki...wyluzuj się tu!
Awatar użytkownika
Kuba
AS gaduła
Posty: 401
Rejestracja: 8 sie 2006, 01:45
Lokalizacja: The Bronx

Re: Reklamo¿ercy ;)

Post autor: Kuba »

Jakość reklamy odpowiada jakości sprzętu reklamowanego. :mrgreen: Jak dla mnie to bomba :!:
Awatar użytkownika
M@na
mASełko
Posty: 106
Rejestracja: 21 lip 2007, 17:03
Lokalizacja: Nibylandia

:)

Post autor: M@na »

Reklamy mi przeszkadzają - zwłaszcza na dobrym filmie. Dlatego tak fajnie ogląda się filmy np. na HBO :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Gdy lecą reklamy raczej skakam z kanału na kanał, by ich nie oglądać.
Walczyć tylko dla siebie, żyć kochając tylko siebie...
Awatar użytkownika
Honzol
AStral
Posty: 1047
Rejestracja: 26 lis 2006, 20:44
Lokalizacja: Centralna Polska

Post autor: Honzol »

dokladnie.. wkrecam sie w jakis film wskakuja reklamy skacze po kanalach przystopuje na jakims bo leci cos co mnie ciekawi po pol godzinie przyppmnam sobie ze siedze przed tym pudlem bo chcialem sobie obejrzec film na kanale X i tak jest prawie zawsze wrrrr.... lepiej jak byla tylko jedynka i dwojka wybor byl prosty i jak spotykales sie ze znajomymi to miales pewnosc ze ogladali to co Ty :mrgreen: :wink:
Obrazek
Obrazek
नमस्ते
Tyle jest Swiatow ile Ludzi na Ziemi... .. .
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Reklamożercy

Post autor: DZIEWICA8 »

Ostatnio bardzo podoba mi się reklama telefonów Heyah "luźne gadki". Najlepszy jest ten policjant kierujący ruchem. Kiedyś była też fajna reklama Nicorete, gdy staruszka biła takiego dużego papierosa albo niektóre z reklam telefonów chyba Era z kabaretem Mumio. Niektóre reklamy mi się z kolei nie podobają np. reklama Sprite "pragnienie nie ma szans" lub reklama radiowa lekarstwa na prostatę. Tak więc reklamy są różne, jedne fajne, inne nie.
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Post autor: clouds clear »

Luźne gadki sa świetne, karciocha pamieciochy i słuchafony jak dzwony tez :mrgreen: Mnie najbardziej wkurzaja reklamy proszków do prania i wszelkiego rodzanu czyscidel.Sa wrecz denne, kierowane glownie do kobiet (zupelnie jakby mezczyzni nie prali , tudziez nie sprzatali mieszkania:])
einmal ist keinmal
ODPOWIEDZ