W jakim humorze jesteś w tej chwili?

Gry, żarty, pogaduszki...wyluzuj się tu!
Awatar użytkownika
Artemis
pASsiFlora
Posty: 1355
Rejestracja: 7 sie 2008, 21:41
Lokalizacja: z miasta

Post autor: Artemis »

No to ja do kompletu dorzucę, że mój nastrój to się na bank zmieni, przyszły weekend mam już zagospodarowany, a następny to już w ogóle :kocha:
Dziewczyny, zapraszam w góry... :kocha:
Ostatnio zmieniony 19 wrz 2010, 20:52 przez Artemis, łącznie zmieniany 1 raz.
Turysta-człowiek pętający się po szlakach w poszukiwaniu jedzeniaObrazek
Awatar użytkownika
Lachesis
AS gaduła
Posty: 419
Rejestracja: 6 lut 2009, 19:20
Lokalizacja: Smerfów Świat

Post autor: Lachesis »

Artemis, Daisy, Hollizo nie smutajcie się... Zrobiłam gorącej czekolady i przytargałam jeszcze niezawodnego, asowatego :ciasto: :ciasto: :ciasto: - teraz nastój nie ma innego wyjścia- musi się poprawić :).

A ja w humorze jestem neutralnym, jakby mnie nafaszerowano tym lekiem z filmu "Equilibrium", którego nazwy nie pamiętam.
Awatar użytkownika
Artemis
pASsiFlora
Posty: 1355
Rejestracja: 7 sie 2008, 21:41
Lokalizacja: z miasta

Post autor: Artemis »

Dzięki, serduszko, za ciasto, tego nie odmówię nigdy... :rozowe:

A humor jakby lepszy :).
Turysta-człowiek pętający się po szlakach w poszukiwaniu jedzeniaObrazek
Awatar użytkownika
Ernest
AStrum
Posty: 1482
Rejestracja: 3 kwie 2009, 00:15

Post autor: Ernest »

Humor mam wspaniały ^^ Doznałem dzisiaj co najmniej dwukrotnie satori i aż żałuję, że nie mogę podzielić się z Wami swoją radością. Pozostają tylko słowa i emotki :)
,,Wszyscy jesteśmy większymi artystami niż się nam zdaje." F. Nietzsche

''To see a World in a Grain of Sand
And a Heaven in a Wild Flower
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour'' W. Blake

,,...by lekko obcial koncowki nie skracajac wlosow" Keri
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

W jakim jesteś humorze?

Post autor: DZIEWICA8 »

Dzisiaj to już sama nie wiem, czy śmiać się czy płakać. Już od trzech dni próbuję się zarejestrować w Urzędzie Pracy po szkoleniu. W środę poszłam pierwszy raz okazało się, że chcą świadectwa pracy i dyplomy z uczelni. Wczoraj poszłam drugi raz z dyplomami i świadectwem, to się okazało, ze chcą jeszcze zaświadczenie o zakończeniu szkolenia. Dzisiaj zaniosłam zaświadczenie, to się okazało, że jest złe i muszę iść do organizatorów szkolenia po nowe. W końcu było wszystko i mnie zarejestrowali.
Najpierw byłam zła, a teraz się z tego śmieję. Sytuacja jak z jakiejś komedii absurdów. :lol: :roll:
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Libra

Re: W jakim jesteś humorze?

Post autor: Libra »

DZIEWICA8 pisze: W końcu było wszystko i mnie zarejestrowali.
znam to, oj znam. W moim przypadku był błąd w świadectwie pracy: latałam kilka razy, bo poprawiany był nie tak jak trzeba i gdy już myślałam, że to koniec mych pielgrzymek , pani o ciężkich powiekach leniwym głosem poinformowała mnie że ten punkt już dobrze, ale w kolejnym też jest błąd(powód "ustanie umowy" ponoć oznacza śmierć pracownika, a ja byłam jak najbardziej żywotna ;) )
Teraz się śmieję, wtedy bulgotałam.
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

W niezbyt dobrym. W środku nocy jakieś jełopy darły mordy pod moim oknem (serwując absolutnie nieoryginalne, boleśnie oklepane teksty typu "Ludzie! Czemu jeszcze nie śpicie?!"), teraz sąsiad kontynuuje trwający od dwóch miesięcy remont łazienki, która ma góra 11 m2. Do tego mam jakiegoś nieokreślonego doła o podłożu egzystencjalnym, nie jestem asertywna, nie umiem otwarcie mówić o swoich potrzebach i o tym, co mi przeszkadza i mam wrażenie, że władam innym językiem niż cała reszta świata.

Przydałyby się na brzuchu przyciski Erase i Rewind. Bleh.
marchewa
AS gaduła
Posty: 475
Rejestracja: 7 gru 2009, 19:55

Post autor: marchewa »

Humorek od jakiegoś czasu bardzo nieciekawy i nic nie zapowiada zmian w przyszłości.
Awatar użytkownika
fiammetta
starszASek
Posty: 35
Rejestracja: 11 kwie 2010, 12:23
Lokalizacja: Kraków

Post autor: fiammetta »

autorefleksyjnym
I’m a strange bird / I sing so sweet then I fly away
I’m a weird flame / I’ll make you warm
Till you get burnt
Awatar użytkownika
Hotarubi
łASuch
Posty: 164
Rejestracja: 22 paź 2010, 22:58
Lokalizacja: Fabryka lalek

Post autor: Hotarubi »

Bardzo dobry :D Siedzimy z koleżanką i oglądamy Fairy Tail, przeraża mnie tylko myśl, że powinnam w tej chwili pisać pracę studyjną na temat: "Ingracjacja", ale co tam jakoś dam radę ;D
Awatar użytkownika
Ernest
AStrum
Posty: 1482
Rejestracja: 3 kwie 2009, 00:15

Post autor: Ernest »

,,Ingracjacja" - wow, pierwszy raz w życiu słyszę to słowo. (Wytłumaczenie mile widziane :))

Hotarubi, myślę, że oglądanie anime to odpowiednie wytłumaczenie na każdą okazję więc nie rób sobie niepotrzebnie wyrzutów :)

A humorek mam znakomity :)
,,Wszyscy jesteśmy większymi artystami niż się nam zdaje." F. Nietzsche

''To see a World in a Grain of Sand
And a Heaven in a Wild Flower
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour'' W. Blake

,,...by lekko obcial koncowki nie skracajac wlosow" Keri
Libra

Post autor: Libra »

Erneście, może pierwszy raz słyszysz, ale pewnie nieraz ją stosowałeś ;)

U mnie płasko.
Ktoś ma mnie w zadku daleko i jestem zła, ale nie powinnam być zła, bo zrobiłam wszystko aby właśnie tam mnie miał. Więc o co mi chodzi?
Awatar użytkownika
Trzy Ryby
łASuch
Posty: 166
Rejestracja: 5 kwie 2010, 13:11

Post autor: Trzy Ryby »

Ingracjacja to po prostu wkradanie się w cudze łaski. Zachowywanie się tak, by otrzymać od kogoś więcej niż nam się należy.
To manipulacja, jeśli jest stosowana świadomie. Często jednak stosujemy techniki ingracjacyjne intuicyjnie, by wzbudzić sympatię i stworzyć u drugiej osoby pozytywny obraz siebie.
Pomóż mi proszę: [html] http://asexuality.org/pl/viewtopic.php? ... sc&start=0 [/html]

Homo viator
marchewa
AS gaduła
Posty: 475
Rejestracja: 7 gru 2009, 19:55

Post autor: marchewa »

W tej chwili humorek dobry, ale to tylko przejściowe i zaraz po tym nie będzie śladu.
Awatar użytkownika
Hotarubi
łASuch
Posty: 164
Rejestracja: 22 paź 2010, 22:58
Lokalizacja: Fabryka lalek

Post autor: Hotarubi »

Zmęczonym XD miałyśmy z koleżankami seans filmowy robić, ale nic z tego nie wyszło bo wszystkie padamy jak muszki ;) Ale ogólnie to jest miło :ciasto:
ODPOWIEDZ