W jakim humorze jesteś w tej chwili?

Gry, żarty, pogaduszki...wyluzuj się tu!
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

W jakim humorze jesteś w tej chwili?

Post autor: DZIEWICA8 »

Jestem strasznie ciekawa tego, jaki humor macie w tej chwili. Może czujecie się smutni :( , może weseli :D , może chce Wam się płakać :cry: , a może śmiać :lol: , a może jesteście całkiem obojętni :| ?

Ja akurat w tej chwili jestem raczej obojętna :| :| :| , lekko ospała, lekko znudzona. Na szczęście humor zawsze może się zmienić na lepszy i oby tak było! Życzę tego Wam i sobie!

A jak jest z Waszymi humorami?
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
wilczek
pASibrzuch
Posty: 286
Rejestracja: 17 lip 2007, 18:46

Post autor: wilczek »

A ja właśnie skończyłem oglądać "Świat według Bundych" i raczej mam dobry humor :mrgreen: Szkoda tylko że ten dobrobyt przyćmiewa mi wizja egzaminów w przyszłym tygodniu :?
Awatar użytkownika
Lani
starszASek
Posty: 49
Rejestracja: 22 sie 2007, 16:25

Post autor: Lani »

Ja mam bardzo dobry humor i jestem dziś optymistycznie nastawiona do świata :D

wilczek- trzymam kciuki za egzaminy!
dorosłe dziecko
alabAStrowy bożek
Posty: 1333
Rejestracja: 25 maja 2007, 13:44

Post autor: dorosłe dziecko »

Ja mam humor taki sobie. Przez cały dzień towarzyszy mi lekka ospałość. Siedzenie przy komputerze trochę poprawia mi nastrój :), ale to, że końca remonto-porządków nie widać mnie dobija. :/
„Dorosłe dzieci mają żal
Za kiepski przepis na ten świat!
Dorosłe dzieci mają żal
Że ktoś im tyle życia skradł...”
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

W jakim humorze jesteś w tej chwili?

Post autor: DZIEWICA8 »

A ja w tej chwili jestem w dobrym, a nawet bardzo dobrym humorze! :D :D :D Nareszcie!!! Hurra!!! Oby ten dobry humor utrzymał mi się jak najdłużej.
P. S. Jestem już strasznie głodna, idę więc do domu na pyszną kolację: kanapki z rybą na puszystej bułeczce. Mniam, mniam! Już się zaczynam oblizywać. :P :P :P Jak je zjem, to humor poprawi mi się jeszcze bardziej. O tak: :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Awatar użytkownika
Magda
bASyliszek
Posty: 1112
Rejestracja: 1 sty 2007, 18:26
Lokalizacja: Gotei13/Seireitei/Soul Society
Kontakt:

Post autor: Magda »

Jaką masz rybę? Może surową? Bo mam ochotę na sushi, ale akurat brakuje mi ryby :D .
P.S. Powodzenia w utrzymaniu dobrego humoru :D
Obrazek
Obrazek
Waheguru Ji Ka Khalsa!
Waheguru Ji Ki Fateh!
dorosłe dziecko
alabAStrowy bożek
Posty: 1333
Rejestracja: 25 maja 2007, 13:44

Post autor: dorosłe dziecko »

Heh, też mam humor dzisiaj dobry. :) Tylko żeby jeszcze moje ulubione czasopismo było w kiosku. :wink:
„Dorosłe dzieci mają żal
Za kiepski przepis na ten świat!
Dorosłe dzieci mają żal
Że ktoś im tyle życia skradł...”
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Pozytywny raczej xD
Czczony nie tylko w Chinach
Salomea

Post autor: Salomea »

Bardzo zły humor, wstrętny, paskudny, okropny. Jednym słowem, ble. :evil: :evil: :x
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

W jakim humorze jesteś w tej chwili?

Post autor: DZIEWICA8 »

Magda pisze:Jaką masz rybę? Może surową? Bo mam ochotę na sushi, ale akurat brakuje mi ryby :D .
P.S. Powodzenia w utrzymaniu dobrego humoru :D
Dziękuję za Twoje miłe życzenie! :) :) :)
A ja z kolei życzę poprawy humoru Salomei z takiego :evil: :evil: :x na taki :D :D :mrgreen:
Rybę mam wędzoną, nazywa się sieja i dzisiaj też będę ją jeść na kolację. Będą to kanapki z bułki z rybą, majonezem, cebulą, posypane kilkoma rodzajami soli: zwykła, czosnkowa, ziołowa i piep... cytrynowym, polane sokiem z cytryny. To jest mój własny przepis. Polecam! Mniam, mniam! Bardzo lubię dogodzić swojemu żołądkowi. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
A dobry humor nie opuszcza mnie także dziś. :D :D :D
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
wilczek
pASibrzuch
Posty: 286
Rejestracja: 17 lip 2007, 18:46

Post autor: wilczek »

DZIEWICA - ten przepis wygląda niesamowicie smakowicie :shock: - muszę tego spróbować :D Chociaż jako zagorzały akwarysta uważam jedzenie ryb za barbarzyństwo to po prostu za nimi przepadam :mrgreen: Cóż, mogę być barbarzyńcą :lol: :wink:
Awatar użytkownika
Magda
bASyliszek
Posty: 1112
Rejestracja: 1 sty 2007, 18:26
Lokalizacja: Gotei13/Seireitei/Soul Society
Kontakt:

Post autor: Magda »

Uhh, nienawidzę cebuli. Ale bez niej może byc o wiele lepsze :D
Szkoda, że ta rybka jednak nie surowa, bo ochota mi nie przeszła. Z Lublina przy dobrych wiatrach powinna do mnie dolecieć :D . A jak nie, to pocztą można :) .
Smacznego, DZIEWICO!
Obrazek
Obrazek
Waheguru Ji Ka Khalsa!
Waheguru Ji Ki Fateh!
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Na bardzo zły, wstrętny, paskudny, okropny humor są dwie opcje. Opcja dół: Badger Badger Badger. Opcja aarrrrghhh: Cannibal Corpse ;)
Czczony nie tylko w Chinach
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

W jakim humorze jesteś w tej chwili?

Post autor: DZIEWICA8 »

Magda pisze:Uhh, nienawidzę cebuli. Ale bez niej może byc o wiele lepsze :D
Dla mnie akurat cebula jest niezbędna w tych kanapkach, bo nadaje im specjalny smak, ale jeśli ktoś nie lubi cebuli, to może zjeść bułkę tylko z rybą, tak też jest dobre, jednak akurat ja lubię rybę właśnie z cebulą. Lubię też pomidory z cebulą i inne ostre potrawy np. chrzan tarty, paprykę. Lubię też potrawy kwaśne i słone np. kapusta kiszona, śledzie, paluszki słone. Nie przepadam za to za słodyczami typu ciasto, ale bardzo lubię czekoladę do picia. Z ciast lubię właściwie tylko tiramisu, a to dlatego, że ono kojarzy mi się z naszym ciastem z forum. :ciasto:
A dzisiaj na kolację będę jeść kaszankę gryczaną na ciepło.
A jeśli chodzi o mój humor w tej chwili, to mam znów bardzo dobry humor, a to dlatego, że udało mi się dostać nową pracę (napiszę o tym w dziale Radości Duże i Małe). :D :D :D
P.S. A ten piep... cytrynowy z mojego przepisu to jest pieprz cytrynowy. Jakaś cenzura nie dała mi napisać słowa "p.i.e.p.r.z.e.m." tylko wstawiła znak ... A mi chodziło przecież tylko o przyprawę kulinarną. Nie miałam niczego złego na myśli. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Salomea

Post autor: Salomea »

Violently happy :diabel: :mrgreen: Czyli bardzo, bardzo dobry, a nawet bardziej. :diabel: :mrgreen:
ODPOWIEDZ