W jakim humorze jesteś w tej chwili?

Gry, żarty, pogaduszki...wyluzuj się tu!
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Viljar »

Zarąbistym :D

Właśnie dostałem obietnicę, że dostanę ot, tak, za fri, rozkład jazdy pociągów na okres 90/91. Zniszczony, co prawda, ale osoba, która mi go da, wie, że dla mnie to nie przeszkoda.
A ja go ładnie posklejam i sprzedam jakiemuś hobbyście :D Żeby wiedzieć, do czego są zdolne kolejowe świry: w zeszłym roku "wyremontowałem" rozkład 84/85 i dostałem za niego 1400 bez dziesięciu zł :D
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
Libra

Post autor: Libra »

Słonko świeciło, ptaszki śpiewały a mnie znów wyrzyna się ząb, znów mam stan zapalny i przez to cholerstwo nie potrafię się niczym cieszyć. Gderu gderu, wrrr.
Awatar użytkownika
Ernest
AStrum
Posty: 1482
Rejestracja: 3 kwie 2009, 00:15

Post autor: Ernest »

Libro, łączę się z Tobą w bólu... od kilku dni atakuje mnie lewa dolna ósemka. Ona nie zna litości. Kilka pomniejszych bitew już wygrałem, ale tym razem zbliża się wojna. A wojny już raczej nie wygram...

PS Chyba nawet nazwę tę ósemkę, bo dawno już nie walczyłem z takim wrogiem xD
,,Wszyscy jesteśmy większymi artystami niż się nam zdaje." F. Nietzsche

''To see a World in a Grain of Sand
And a Heaven in a Wild Flower
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour'' W. Blake

,,...by lekko obcial koncowki nie skracajac wlosow" Keri
Awatar użytkownika
nika_
starszASek
Posty: 42
Rejestracja: 24 lut 2010, 14:07
Lokalizacja: WLKP

Post autor: nika_ »

Dzisiaj mam super humor.Jutro jadę do Bydgoszczy na nieoficjalny zlot fanów Michaela Jacksona.I może się uda coś zfocić fajnego....choć słyszałam że tam nic ciekawego nie ma :)
Awatar użytkownika
pogubiony
pASibrzuch
Posty: 260
Rejestracja: 2 lut 2010, 10:05
Lokalizacja: O/S -> N/S

Post autor: pogubiony »

Byłem tam kilka razy i mam kilkadziesiąt fotek. Nie jest tak źle. No ale to raczej była specyfika moich zainteresowań. Kogo innego to ciągnąć nie będzie.
Libra

Post autor: Libra »

Ernest pisze: PS Chyba nawet nazwę tę ósemkę, bo dawno już nie walczyłem z takim wrogiem xD
jaka wredota, nieprawdaż? Tyle lat ją hodowałeś, tyle razy znajdowałeś dla niej pracę(wrzucałeś coś "na ząb") a ta niewdzięczna zawzięła się i boli ;)
Jutro wybieram się do dentysty, poproszę aby zajęła się zębem w sąsiedztwie tworzącego się zęba mądrości... niechaj znieczulenie udzieli się i jemu.

Humor dobry aczkolwiek jestem rozdrażniona... w pracy miałam wielką ochotę wyżyć się na stażyście, którego zazwyczaj bronię - ma on w sobie coś takiego, że wszelkie negatywne emocje wszyscy skupiają na nim, przypadło biedakowi pełnić funkcję kozła ofiarnego. Całym swoim jestestwem zdaje się mówić "To moja wina! Przepraszam!" - bez względu na to czy chodzi o coś w czym zawinił, czy o wylanie Nilu w Egipcie...
Powstrzymałam się w porę, ale chłopina chyba coś wyczuł bo cały dzień trzymał się ode mnie z daleka, a jak już musiał podejść, to chyłkiem... ;)
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

W dobrym - dostałam fajną książkę i dowiedziałam się, że mój megaklient w końcu znalazł księgową, która przejmie obowiązki w związku z moją rezygnacją. :mrgreen: Jeszcze tylko miesiąc tra la la la la :D
beebep
ASter
Posty: 634
Rejestracja: 13 wrz 2009, 17:37
Lokalizacja: z kapusty:)

Post autor: beebep »

Znakomitym :) słońce wpływa na mnie wyjątkowo dobrze ;D a go nie brakuje, słucham ulubionej muzyki i zabieram się do sprzątania - to oznaka, że mój nastrój wzbił się na wyżyny. Może wybiorę się na pstrykanie zdjęć ;) achhh... co za dzień
Obrazek
Awatar użytkownika
Artemis
pASsiFlora
Posty: 1355
Rejestracja: 7 sie 2008, 21:41
Lokalizacja: z miasta

Post autor: Artemis »

Dobrym :). Bez szczególnego powodu, a właściwie pomimo kilku...
Turysta-człowiek pętający się po szlakach w poszukiwaniu jedzeniaObrazek
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Średnio na jeża. Chociaż znając życie, pewnie okaże się, że to kolczatka :roll:
Czczony nie tylko w Chinach
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Post autor: Keri »

srednim :P troche by sie pobyczylo choc jeszcze troszeczke :mrgreen:
marchewa
AS gaduła
Posty: 475
Rejestracja: 7 gru 2009, 19:55

Post autor: marchewa »

Nawet całkiem, całkiem pomimo wczorajszego zajścia.
beebep
ASter
Posty: 634
Rejestracja: 13 wrz 2009, 17:37
Lokalizacja: z kapusty:)

Post autor: beebep »

Przedoskonałym :D jestem z siebie dumna - raczej z moich pisanek :P - myślałam, że przy braku farb i czegokolwiek innego będzie lipa - a tu oświecenie :mrgreen:
...i ostatecznie nawet mi się podobają :shock: - nigdy nie podoba mi się to co zrobiłam :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Post autor: Keri »

A mi sie stary uwalil na lozko moje i musialem odczuwac caly jego ciezar :x

A moja reakcja niezadowolenia byla pomijana :x
Awatar użytkownika
Artemis
pASsiFlora
Posty: 1355
Rejestracja: 7 sie 2008, 21:41
Lokalizacja: z miasta

Post autor: Artemis »

W dobrym, bo: zaczął się mój ulubiony miesiąc, zrobiłam sałatkę, upiekłam ciasto, a nawet w ferworze walki chleb... (muszę zrobić zakwas - grzech robić chleb na drożdżach), kuchnia wygląda normalnie, a ja nie jestem sterana... Przede mną kilka dni wolnego, a na dodatek spędzę część w górach :rozowe: :kocha: .
Życzę wszystkim miłych chwil podczas przerwy świątecznej...
Turysta-człowiek pętający się po szlakach w poszukiwaniu jedzeniaObrazek
ODPOWIEDZ