Jak się wyładowujesz?

Dodaj swój głos! (ankiety są anonimowe)

Jak się wyładowujesz?

masturbacja
20
16%
sex
5
4%
muzyka (tworzenie)
6
5%
muzyka (słuchanie)
38
31%
pisarstwo (tworzenie)
8
6%
czytanie
8
6%
taniec
1
1%
rzeźbiarstwo
0
Brak głosów
offtopowanie
1
1%
kilka z powyższych (które?)
37
30%
 
Liczba głosów: 124

Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Do wyładowywania się? :roll:
Czczony nie tylko w Chinach
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2428
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Post autor: urtika »

Wyładowywanie poprzez skakanie :D
I nawet się rymuje :lol:
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Skakakanka to jednak nie dla mnie, a to ze względu na to, że jakbym se na niej poskakał jakiś czas, zostałby ze mnie tylko szkielet :xmrgreen:
Czczony nie tylko w Chinach
Salomea

Post autor: Salomea »

Co za pytanie, seks oczywiście. :xmrgreen:

No dobra, teraz się przyznam jak się wyładowuję: offtop. :xmrgreen:
Poza tym nałogowo bredzę, to nieuleczalne. Ciężko mnie przyłapać na nie-bredzeniu. :diabel:
Wszystko zależy od nastroju, poziomu samozadowolenia i czynników zewnętrznych, o stopniu bredzenia oczywiście piszę. Zazwyczaj bredzę tak sobie, byle jak, ale zdarza mi się też wznieść na wyżyny bredni. Nie można mnie zmusić do poważnego komunikowania się. :hehe:
I dlatego uważam, że moja aseksualność bierze się stąd, że wszystkie moje myśli i siły witalne kieruję ku bredzeniu. Gdyby nie ten nałóg, to z całą pewnością byłabym seksualną jednostką. :xmrgreen: :piggy: :sheep2:
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

urtika pisze:Pewnie że tak. :)
I nawet jak nie chce mi się wykonywać żadnych innych ćwiczeń, np. z pilatesa czy z jogi, na skakanie zawsze porafię się zmobilizować.
Kiedyś bardzo chciałam skakać na skakance, ale niestety sąsiadka z dołu nie podzielała mojego entuzjazmu (wspominała coś o tynku sypiącym się z sufitu i bujającym się żyrandolu), a wyjście ze skakanką na dwór to już wysiłek podobny do ćwiczenia jogi czy pilatesa w domu, więc stawiam na jogę (wolę leżeć czy nawet stać na głowie na własnym dywanie niż zapylać z drugiego piętra na dół, wokół bloku, a potem wspinać się na wał i jeszcze marzyć o tym, żeby osiedlowa sfora psów nie zapragnęła pochrupać skaczących łydek) :mrgreen:

PS.
Gdyby ktoś kiedyś szukał dobrej wymówki na cokolwiek, służę pomocą - najlepsze wykręty mam na okoliczności związane z ćwiczeniem/uprawianiem sportu :P

Ale dobrze wyładowuję się w snach - dzisiaj powstrzymywałam całą flotę statków dowodzoną przez złoczyńców z innej galaktyki, pragnących zagłady całej ludzkości. Skończyło się tym, że jeden ze statków obciął mi nogę i ktoś zjadł moje ziemniaczki w panierce, ale ludzkość została uratowana, a ja się rozładowałam do zera xD
punkadiddle
As Trefl
Posty: 151
Rejestracja: 1 maja 2008, 16:34

Post autor: punkadiddle »

Statek obciął Ci nogę?! :shock: To musieli być oni! Piiiraaaciiii! :mrgreen: Był tak też niejaki kapitan Sparrow? :mrgreen: Jaką rolę odgrywały ziemniaczki w panierce? Mam nadzieję, że pierwszoplanową, zaginięcie głównego bohatera ożywia całą fabułę :toohappy:
A co do ankiety to ja się wyładowuję najprawdopodobniej przez offtop (To, że ciągle offtopuję widzę nawet choćby na innych stronach, ale bardzo to lubię :mrgreen: Pisałam gdzieś tu, że uwielbiam to forum za nieustający offtop w każdym wydaniu :mrgreen: ) oraz przez słuchanie muzyki. Pewnie znalazłoby się coś jeszcze, tylko sęk w tym, że ja tego nie traktuję jak wyładowywania się :P
Awatar użytkownika
Piorun
PerkunAS
Posty: 595
Rejestracja: 8 kwie 2008, 12:50
Lokalizacja: z fabryki cyborgów

Post autor: Piorun »

A czemu tak właściwie w ankiecie nie ma opcji "sport extremalny, czyli próba skręceni karku w ciekawy sposób"?
ks.Braganza
mASełko
Posty: 115
Rejestracja: 3 lip 2008, 15:19

Post autor: ks.Braganza »

ciekawa ankieta..., ale...

kurcze, wiecie z tą masturbacją to jest tak-wyrażam teraz opinię z perspektywy faceta-czasem bywa rzeczywiście tak, że przyciśnie mnie do tego przysłowiowego muru i muszę wyzbyć się napięcia seksualnego w ten, a nie inny sposób, poniekąd jest to bezpieczniejsze i uczciwsze, niżeli latanie po mieście i szukanie sobie "ulgi" z pierwszą lepszą, napotkaną >i tu uwaga-wybaczcie za wyrażenie< ulicznicą; jednak osobiscie dążę do zachowania czystości, i wcale to nie ma związku z jakąś wyznawaną przeze mnie religią (przy okazji jestem katolikiem ;) ). Ale niestety, jesteśmy już tak skonstruowani przez naturę, chociaż jest to dobra szkoła ćwiczenia woli i samozaparcia.

dlatego masturbacja w tej ankiecie nie powinna się raczej znaleźć, ale to takie małe moje zdanie :wink: Ale wcale od problemu nie uciekam...

co do reszty, ja preferuję słuchanie muzyki, przy okazji każdy też ma zapewne jakieś pasje, ja np. chodzę po mieście i wynajduje nowe knajpki i restauracje w mieście :D (wiem głupie :P) albo szukam różnych fajnych rzeczy na targach staroci, czy w antykwariatach
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2428
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Post autor: urtika »

ks.Braganza pisze:
, ja preferuję słuchanie muzyki, przy okazji każdy też ma zapewne jakieś pasje, ja np. chodzę po mieście i wynajduje nowe knajpki i restauracje w mieście :D (wiem głupie :P) albo szukam różnych fajnych rzeczy na targach staroci, czy w antykwariatach
To zupełnie tak jak ja :D
ks.Braganza
mASełko
Posty: 115
Rejestracja: 3 lip 2008, 15:19

Post autor: ks.Braganza »

to gryfnie, a boć Ty ze Ślonska jest frelka i to stąd :D
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

To Ty nie z Portugalii? :twisted:
Czczony nie tylko w Chinach
ks.Braganza
mASełko
Posty: 115
Rejestracja: 3 lip 2008, 15:19

Post autor: ks.Braganza »

Ant pisze:To Ty nie z Portugalii? :twisted:
a sądziłeś że Kalatrawensi (taki zakon rycerzy) działali tylko w Portugalii, a właściwie to na Płw. Iberyjskim (bo nie było wówczas podziału stricte na Portugalię i Hiszpanie...) ;) :D

dobra koniec offtopa
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Ślonzoki to zakon rycerski lepszy od jakiś tam Kalacośtam :P :twisted: ;)
Czczony nie tylko w Chinach
ks.Braganza
mASełko
Posty: 115
Rejestracja: 3 lip 2008, 15:19

Post autor: ks.Braganza »

nie no, Ślonzoki to są gryfne frelki i synki z Górnego Śląska, wiecie taka mniejszość narodowa w tym kraju, coś jak Baskowie :mrgreen:

a tak poważniej, Kalatrawensi powstali na terenie dzisiejszej Hiszpanii, i zachodzi prawdopodobieństwo że i byli na terenie państwa Piastów, a dokładnie gdzieś w okoliach z tego co pamiętam Wrocławia, ale mizerne są na to źródła....za to przyjedź na Ślonsk a zaroz zobeczysz ilu nos tu jest :D

a co w temacie, bo mi się wspomniało-mnie jeszcze napędza praca, np. zajmuję się naukowo powstaniami śląskimi
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Tej, na Śląsk nie muszę przyjeżdżać, bo już na nim z lekka jestem :mrgreen:

Miło powitać kolejnego "swojego chopa" na forum ;)
ks.Braganza pisze:np. zajmuję się naukowo powstaniami śląskimi
Ładnie, mamy wykształciucha na forum :xmrgreen: To tłumaczy te obeznanie w historii i znajomość latina lingua :aniol:
Czczony nie tylko w Chinach
ODPOWIEDZ