My a ci seksualni...

Dodaj swój głos! (ankiety są anonimowe)

Seksualni...

nienawidzę ich!
1
2%
czuję do nich niechęć
1
2%
czuję do nich niechęć, kiedy ujawniają swą orientację
8
13%
obojętna mi ich orientacja, dopóki nie dotyczy mnie
40
67%
lubię ich bardziej niż siebie, czasami zazdroszczę im...
6
10%
uwielbiam ich! właśnie za to, że tacy są!
4
7%
 
Liczba głosów: 60

Arilin
łASuch
Posty: 167
Rejestracja: 24 mar 2007, 01:44

Post autor: Arilin »

Nic nie mam do seksualnych. To tacy sami ludzie jak my. Rózni nas to, że oni potrzebują seksu, my nie. Dopóki nie demonstrują swojej seksualności zbyt natarczywy i widoczny sposób jest ok. Nie lubię też jak żartują w sprośny sposób w mojej obecności.
Awatar użytkownika
Honzol
AStral
Posty: 1047
Rejestracja: 26 lis 2006, 20:44
Lokalizacja: Centralna Polska

Post autor: Honzol »

Arilin napisala:
Nie lubię też jak żartują w sprośny sposób w mojej obecności.
z wlasnego doswiadczenia wiem ze u osob seksualnych z wysokim libido zarty sprosne stanawia jakies 80% calosci*

*nie poparte zadnym badaniami naukowymi jedynie maja obserwacja nasluchem i wnikliwej analizie :wink: :xmrgreen:
Obrazek
Obrazek
नमस्ते
Tyle jest Swiatow ile Ludzi na Ziemi... .. .
Awatar użytkownika
Gizmo
Strażnik TeksASu
Posty: 1064
Rejestracja: 13 cze 2006, 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Gizmo »

Nie zaznaczę nic. Można powiedzieć, że sympatyzuję z seksualnymi. Czasem rozmawiam o seksie/erotyce z przyjaciółmi, pytam ich o różne kwestie, oni sami opowiadają mi o tym - nie mam nic przeciwko. Akceptuję seksualność jako jeden z elementów życia, chociaż nie mojego ;)
Salomea pisze:Ale nawet gdyby ktoś uznał nas za "obiekt", to co z tego? Czemu miałabym się czuć zagrożona? :roll: :P Przecież nikt nas nie zwiąże i nie będzie molestował. :lol: :P

Ano właśnie.. Molestowanie, czy nawet klepanie po tyłku, głupie uwagi itd.. Takie sytuacje są słabo tolerowane i przez ASki i przez seksualne kobiety :lol:
Salomea

Post autor: Salomea »

czuję do nich niechęć, kiedy ujawniają swą orientację
Ciekawa odpowiedź. :roll: Czyli czuję niechęć do mamy, babci, sąsiadki, kuzyna, dziadka? Do ponad 90 % ludzkości. :roll: :lol:
wilczek
pASibrzuch
Posty: 286
Rejestracja: 17 lip 2007, 18:46

Post autor: wilczek »

lubię ich bardziej niż siebie, czasami zazdroszczę im...
Tak, zazdroszczę im :(
dorosłe dziecko
alabAStrowy bożek
Posty: 1333
Rejestracja: 25 maja 2007, 13:44

Post autor: dorosłe dziecko »

"obojętna mi ich orientacja, dopóki nie dotyczy mnie"

Tylko niech się nie afiszują ze swoją orientacją. :lol: :wink:
„Dorosłe dzieci mają żal
Za kiepski przepis na ten świat!
Dorosłe dzieci mają żal
Że ktoś im tyle życia skradł...”
Awatar użytkownika
Honzol
AStral
Posty: 1047
Rejestracja: 26 lis 2006, 20:44
Lokalizacja: Centralna Polska

Post autor: Honzol »

zdecydowanie wole ludzi afiszujacych sie ze swoja orientacja niz ludzi demonstrujacym swe wybujale ego przerost ambicji i okazujacych wylacznie zawisc, nienawisc, agresje w stosunku do zwierzat, ludzi
poprostu lepiej niech ludzie robia to i owo niz wywoluja wojny :xroll:
Obrazek
Obrazek
नमस्ते
Tyle jest Swiatow ile Ludzi na Ziemi... .. .
Awatar użytkownika
Gizmo
Strażnik TeksASu
Posty: 1064
Rejestracja: 13 cze 2006, 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Gizmo »

Popieram przedmówcę :) Ja np. 1000 razy bardziej wolę towarzystwo namiętnie całującej sie parki od towarzystwa kłócącej się parki - kompletnie nie rozumiem, jak ktoś może lepiej tolerować to drugie :!:
dorosłe dziecko
alabAStrowy bożek
Posty: 1333
Rejestracja: 25 maja 2007, 13:44

Post autor: dorosłe dziecko »

Gizmo pisze:Popieram przedmówcę :) Ja np. 1000 razy bardziej wolę towarzystwo namiętnie całującej sie parki od towarzystwa kłócącej się parki - kompletnie nie rozumiem, jak ktoś może lepiej tolerować to drugie :!:
Ja nie lubię towarzystwa ani jednej ani drugiej parki. Pierwszej, dlatego, że uważam, iż transfuzję śliny (całowanie) powinno się – jako rzecz intymną – zajmować raczej na uboczu niż w miejscu publicznym. Takie okazywanie uczuć nie jest lepsze niż okazywanie ich sobie w czterech ścianach. Nie żeby mnie to gorszyło, ale i specjalnie nie cieszą mnie takie widoki. :wink: Towarzystwo drugiej pary też by mnie za bardzo nie satysfakcjonowało, ale już bardziej by mogło być, zwłaszcza, że podobno, gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta. Nie muszę chyba nadmieniać, że chodzi tutaj o ewentualne bycie tym przysłowiowym "trzecim". :mrgreen:
„Dorosłe dzieci mają żal
Za kiepski przepis na ten świat!
Dorosłe dzieci mają żal
Że ktoś im tyle życia skradł...”
Awatar użytkownika
margot
offtopAS
Posty: 1071
Rejestracja: 25 paź 2007, 15:38
Lokalizacja: Gród Kraka i Smoka Wawelskiego
Kontakt:

Post autor: margot »

brrr
publiczne przetaczanie płynów
bleech
Obrazek
Awatar użytkownika
Honzol
AStral
Posty: 1047
Rejestracja: 26 lis 2006, 20:44
Lokalizacja: Centralna Polska

Post autor: Honzol »

niech sobie tam przetaczaja co chca ich zycie ich sprawa
ps
zauwazylem ostanio ze te transfuzje czy jak to tam nazywacie gorszy ludzi wlasnie seksualnych, ostanio siedzialem u kumpla jak najbardziej seksualnego i ogladalismy tv tak latalismy po kanalach i na tv4 ledzial BB 4.1
robili im tam jakis konkurs pocalunkow takich mocna transfuzyjnych zatrzymalismy sie na tym przez chwile i wiecie mnie jako osobe aseksualna bawia takie sceny a nie gorsza moge je ogladac bez oporow ze tak powiem
za to kolege co na poczatku mnie zdziwilo szybko zmienil kanal mowiac ze to fe.
Wedlug mnie prawda jest taka - zgorszyl sie powniewaz osoba seksualna widzac sceny erotyczne bardzo sie podnieca wywoluje to u takiej persony cisnienie i chec jak najszybszego rozladowania go (poped) przelaczyl bo nie mogl na to patrzec gdyz siedzial w mieszkaniu z kolega a nie ze swoja zona
proste (jak dla mnie)
Obrazek
Obrazek
नमस्ते
Tyle jest Swiatow ile Ludzi na Ziemi... .. .
Awatar użytkownika
ironek
mASełko
Posty: 102
Rejestracja: 17 lut 2008, 23:01

Post autor: ironek »

()
Ostatnio zmieniony 23 lis 2009, 11:51 przez ironek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
damian-dec
AS gaduła
Posty: 415
Rejestracja: 12 lut 2008, 23:14
Lokalizacja: Dublin/Wroclaw

Post autor: damian-dec »

a ja wybralem ostatnia odpowiedz--jakos tak sie sklada ze mam samych znajomych seksualnych 8) 8) 8) 8) i wcale mi to nie przeszkadza :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: nie zazdroszcze i moge powiedziec ze strasznie ich lubie-tak samo jak asow, he he.
a niech sobie sa--bez nich swiat bylby nudny :lol: :lol: :lol:
zawsze jakies urozmaicenie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
opuncja
nASturcja
Posty: 282
Rejestracja: 22 sty 2008, 20:07
Lokalizacja: Dolina Kaktusów

Post autor: opuncja »

U mnie padło na czwórkę. Wszelkie formy ekshibicjonizmu wywołują we mnie raczej zdziwienie i współczucie niż odrazę. Ale może jeszcze wielu rzeczy nie widziałam :wink:
Obcy
młodASek
Posty: 26
Rejestracja: 29 lut 2008, 23:46

Ciekawy świata

Post autor: Obcy »

Hej

Na Dzień dobry od razu chcę się przyznac, że jestem seksualny, aby nie było żadnych nie jasności. Interesuje się różnymi odmianami seksualności i dlatego reż i tutaj zajrzałem heh no i się nawet zarejestrowałem, by móc komentowac oraz odpowiadac na wasze pytanie na temat ludzi seksualnych. Nie chce abyście mnie od razu odrzucili z forum...ale właśnie poznac siebie nawzajem.
OK...nie powiem, że jest mi wasz trochę szkoda, bo nie wiecie co was omija i co tracicie z życia ogólnie i z życia seksualnego i partnerskiego. Takie same mam zdanie co do społeczności homoseksualnej...po poprostu jest mi szkoda. Ale nie jest tu po to aby was nawracac ani was bluzgac...wręcz przeciwnie....chce poznac waszą seksualnośc a dokładnie aseksualnośc. 3mta się :)
ODPOWIEDZ