Narkotyki

Dodaj swój głos! (ankiety są anonimowe)

Czy narkotyzowałeś/-aś się?

Nigdy
150
60%
Raz
14
6%
2 lub 3 razy
21
8%
4-10 razy
14
6%
11-30 razy
18
7%
31-100 razy
13
5%
100-300 razy
7
3%
300-1000 razy
6
2%
więcej niż 1000 razy
9
4%

Liczba głosów: 252

stendai
pASibrzuch

Re: Narkotyki

Post autor: stendai »

To nie jest kontrowersyjne. Jako cywilizacja do tego dążymy. Jak będziemy podzieleni na dwa plemiona - ludzi odpowiedzialnych za automatyzację i robotyzację i drugie żyjące na gwarantowanym dochodzie podstawowym i z uwagi na nieodpowiednie kwalifikacje nienadających się wykonywania żadnej pracy, to jak się tych ludzi "pozbyć", żeby nie marudzili? No najlepiej dać im używki, rzeczywistość rozszerzoną. Najlepiej oczywiście je zalegalizować, coby się jeszcze z gangami nie kłopotać i przestępczością. I tak to będzie stopniowo postępować. Ketamina jest szeroka badana, potem przyjdzie pora na kolejne substancje.

No i następuje powrót do lotów kosmicznych za sprawą SpaceX, a trzeba pamiętać, że jak się leci w kosmos, to jednak jakiś modafinil się przydaje ;)

LiL KamiL O
starszASek

Re: Narkotyki

Post autor: LiL KamiL O »

Używki, jak sama nazwa wskazuje są po to by ich używać. :D
Ludzie od zamierzchłych czasów ćpali, ćpają i ćpać będą i to się nie zmieni nigdy.
Popieram w stu procentach legalizacje marihuany i innych psychodelików. Legalizacja niesie za sobą niesamowicie wiele korzyści na wielu płaszczyznach. Jest na wskroś logiczna i potrzebna.
Tak samo nie karał bym za posiadanie nie znacznej ilości innych substancji. Depenalizacja chyba to się nazywa? Nie możesz kupić legalnie, ale możesz mieć przy sobie do iluś tam gramów bez żadnych konsekwencji.
A nie, że za 2 gramy zioła jesteś bity przez panów policjantów, spędzasz dobę na dołku , dostajesz zawiasy bądź pracę społeczne i widniejesz jako karany. Brak słów. Historia jakich miliony, tyle nie potrzebnych przykrości, pokrzyżowania planów młodym ludziom w najgorszych scenariuszach zniszczenie życiorysu
Poznałem swoje strony dwie i przez to mam przewagę
Raz zmieniłem się na gorsze to na lepsze też dam radę

ODPOWIEDZ