Czy jesteś zdecydowany/a przeżyć całe swoje życie bez seksu?

Dodaj swój głos! (ankiety są anonimowe)

Czy jesteś zdecydowany/zdecydowana przeżyć całe swoje życie bez seksu?

Czas głosowania minął 16 gru 2008, 14:09

Zdecydowanie tak
15
23%
Raczej tak
15
23%
Raczej nie
5
8%
Zdecydowanie nie
2
3%
Nie wiem //nie jestem pewny/ pewna
17
26%
Nigdy się nad tym nie zastanawiałem/ nie zastanawiałam
12
18%
 
Liczba głosów: 66

Awatar użytkownika
Czarny
bASyliszek
Posty: 1015
Rejestracja: 13 paź 2007, 13:36
Lokalizacja: Otwock koło stolicy

Post autor: Czarny »

A ja wolę marihuanę ;]
Czarno to widzę...
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

naomi_p pisze:Wybieramy auto? :diabel:
Tylko osiemnaście lat trzeba będzie na nie dziubdziać :roll:
Czczony nie tylko w Chinach
Awatar użytkownika
naomi_p
ASter
Posty: 637
Rejestracja: 30 sie 2007, 16:30
Lokalizacja: Zhongguo (Państwo Środka)

Post autor: naomi_p »

Ale kasa nie będzie wrzeszczeć po nocach :P Złożymy się wszyscy na jeden wspólny, to krócej potrwa ;)
Awatar użytkownika
Magda
bASyliszek
Posty: 1112
Rejestracja: 1 sty 2007, 18:26
Lokalizacja: Gotei13/Seireitei/Soul Society
Kontakt:

Post autor: Magda »

I nie będzie krzyczeć: "Jeść!" :P . Chociaż paliwo/gaz będzie potrzebne :roll:
Obrazek
Obrazek
Waheguru Ji Ka Khalsa!
Waheguru Ji Ki Fateh!
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Ale utka przynajmniej nie ząbkują ;)

Jest też minus niestety. Jak inne autko zbije nasze autko, to już jest ciut gorzej, niż w przypadku "normalnych" dzieci :roll:
Czczony nie tylko w Chinach
Awatar użytkownika
Honzol
AStral
Posty: 1047
Rejestracja: 26 lis 2006, 20:44
Lokalizacja: Centralna Polska

Post autor: Honzol »

naomi_p pisze:Sądzę jednak, że załatwia 100% sprawy;) Zawsze pozostaje naturalny kalendarzyk :P I też można mieć 100% pewności... :)
http://www.youtube.com/watch?v=qSArqiPR8gI

jedyna metoda dajaca 100% pewnosci w dodadtu propagowana przez kosciol rzymsko-katolicki , posiada rozwnierz system zarzadzania jakoscia ISO: 90000/20000 :diabel: :P :lol: :mrgreen: :wink:
Obrazek
Obrazek
नमस्ते
Tyle jest Swiatow ile Ludzi na Ziemi... .. .
Awatar użytkownika
natalia19
gimnASjalista
Posty: 10
Rejestracja: 16 sty 2008, 17:25

Post autor: natalia19 »

Zdecydowanie tak :D Wbrew powszechnej opinii, sex nie jest(przynajmniej dla mnie) potrzebny w życiu.
''Pamiętaj, że wszystko, co uczynisz w życiu, zostawi jakiś ślad. Dlatego miej świadomość tego, co robisz'' Paulo Coelho
Awatar użytkownika
Ognik
ASter
Posty: 600
Rejestracja: 28 lut 2008, 17:14

Post autor: Ognik »

Ja zdecydowanie nie. Kiedys na pewno. Mary :?:

Nie jestem tu dla wspolczucia. :x
Awatar użytkownika
Sol26
pASibrzuch
Posty: 231
Rejestracja: 29 lut 2008, 16:09
Lokalizacja: zabrze

Re: Ciekawy Świata

Post autor: Sol26 »

Obcy pisze:Hej

Na Dzień dobry od razu chcę się przyznac, że jestem seksualny, aby nie było żadnych nie jasności. Interesuje się różnymi odmianami seksualności i dlatego reż i tutaj zajrzałem heh no i się nawet zarejestrowałem, by móc komentowac oraz odpowiadac na wasze pytanie na temat ludzi seksualnych. Nie chce abyście mnie od razu odrzucili z forum...ale właśnie poznac siebie nawzajem.
OK...nie powiem, że jest mi wasz trochę szkoda, bo nie wiecie co was omija i co tracicie z życia ogólnie i z życia seksualnego i partnerskiego. Takie same mam zdanie co do społeczności homoseksualnej...po poprostu jest mi szkoda. Ale nie jest tu po to aby was nawracac ani was bluzgac...wręcz przeciwnie....chce poznac waszą seksualnośc a dokładnie aseksualnośc. 3mta się Smile

witaj OBCY....czy coś tracimy? nie moge się wypowiedziec za wszystkich , bo widziałam ze co niektóre osoby nie znają seksu....ja znam.......nie sądze zebym"coś" traciła.......traciłam wczesniej........idac do łóżka z facetem który nie potrafił mi dac nic co sprawiałoby mi przyjemnośc.......seks nie jest "wszystkim"...jest pewnego rodzaju dopełnieniem....nie jestem do konca aseksualna ale seks nie jest mi niezbędny jak powietrze......moze byc dopełnieniem związku , uczucia....po roku...dwóch latach....może go w ogóle nie byc.........dla niektórych wazniejsze jest od seksu bycie z kims blisko....wspólne wielogodzinne rozmowy , zwykłe przytulenie czy nawet intymny dotyk ale nie prowadzacy do seksu.......-podkreslam to tylko moja opinia
Awatar użytkownika
Ognik
ASter
Posty: 600
Rejestracja: 28 lut 2008, 17:14

Post autor: Ognik »

Obcego wyssalo w ktorejs czesci z Nostromo.
Awatar użytkownika
Sol26
pASibrzuch
Posty: 231
Rejestracja: 29 lut 2008, 16:09
Lokalizacja: zabrze

Post autor: Sol26 »

oj OGNIK.........okropny jestes :)
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Obcy urwał się z Alberta Camus ;) :twisted:
Czczony nie tylko w Chinach
Obcy
młodASek
Posty: 26
Rejestracja: 29 lut 2008, 23:46

Post autor: Obcy »

heh sorki, że na tym temacie nie odpowiedziałem:oP Chyba po prostu za bardzo na początku się rozgościłem heh... Powiem wam jednotak między nami, że coś wiem o tym, bo mam dziewczynę, którą w sumie jest jeszcze młoda, bo nie dawno skończyła 18 lat, ale dal niej wciąż seks nie jest az tak ważny i potrzebny i czasem mówi że póki co mogła by się bez niego obejśc. Oczywiście sprostowanie jest takie, że już kochaliśmy się i to nie raz... Ja to tłumacze tym, że dziewczyna w młodym wieku jeszcze nie przywiązuje tyle uwagi na seks, tylko na bardziej na aspekt duchowy, czyli przytulanie, bliskośc drugiej osoby, pocałunki itp. Dlatego też zajrzałem na te forum...by się dowiedziec i upewnic.
Awatar użytkownika
Czarny
bASyliszek
Posty: 1015
Rejestracja: 13 paź 2007, 13:36
Lokalizacja: Otwock koło stolicy

Post autor: Czarny »

Obcy pisze:heh sorki, że na tym temacie nie odpowiedziałem:oP Chyba po prostu za bardzo na początku się rozgościłem heh... Powiem wam jednotak między nami, że coś wiem o tym, bo mam dziewczynę, którą w sumie jest jeszcze młoda, bo nie dawno skończyła 18 lat, ale dal niej wciąż seks nie jest az tak ważny i potrzebny i czasem mówi że póki co mogła by się bez niego obejśc. Oczywiście sprostowanie jest takie, że już kochaliśmy się i to nie raz... Ja to tłumacze tym, że dziewczyna w młodym wieku jeszcze nie przywiązuje tyle uwagi na seks, tylko na bardziej na aspekt duchowy, czyli przytulanie, bliskośc drugiej osoby, pocałunki itp. Dlatego też zajrzałem na te forum...by się dowiedziec i upewnic.
Mi się wydaje, że kobietom chęć na seks zmniejsza się wraz z wiekiem..
Ale ja gó*no o tym wiem.
Czarno to widzę...
Awatar użytkownika
Gizmo
Strażnik TeksASu
Posty: 1064
Rejestracja: 13 cze 2006, 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Gizmo »

Czarny, z tego co wiem - czasem się zwiększa, i to poważnie :wink:
ODPOWIEDZ