Ile masz lat?

Dodaj swój głos! (ankiety są anonimowe)

W której grupie wiekowej się mieścisz?

do 16 lat
11
2%
16-20 lat
163
27%
21-30 lat
306
51%
31-40 lat
93
15%
41-50 lat
31
5%
 
Liczba głosów: 604

magellan
fantAStyczny
Posty: 556
Rejestracja: 18 lip 2005, 06:48

Re: Ile masz lat?

Post autor: magellan »

.."Czesto ludziom sie przejada cos takiego jak forum, znajduja sie inne zajecia, w koncu ilez mozna"..

no.., z pewnoscia tak tez jest. lecz wielu z nich przestalo wogole pisac; to tak gdybym powiedzal: nie spotykam sie juz nigdy wiecej z moim kumplem, bo wszystko zostalo powiedziane, i poznalismy sie na tyle, ze to wystarczy. :mrgren: naturalnie wiem o co chodzi, no bo nie kazdy musi tu dalej z nami pisac, lecz szkoda. :wink:
ilez mozna? :roll: he he.., az oczy sie prostokatne zrobia... :mrgreen:

.."i tez bym chciala takie wdzianko"..

sprobowalem znalezc w wikipedia co jest wdzianko - ubranie? nie no..: chyba ze naprawde podobaja ci sie jakies "gumowe zamaskowania"... :roll: :wink:

magellan :wink:
Awatar użytkownika
trujaca
pASibrzuch
Posty: 212
Rejestracja: 16 wrz 2006, 17:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Ile masz lat?

Post autor: trujaca »

No tak, w takim razie mi zostalo 7 lat, wiec do tego czasu jestescie skazani na obecnosc osoby wprawdzie seksualnej (aseksualnej fazowo), ale za to aspolecznej - jedno i drugie zaczyna sie na as :) Mam nadzieje, ze nie uwazacie tego za najscie, w razie czego powiedzcie ;)

Magellan - tak, wdzianko to ubranie, ale ja mowilam o tym w kontekscie przebrania, wiec mozesz byc spokojny, nie chodze tak na codzien ;) Za to na codzien wygladam tak, jak na swoim obecnym awatarze (oczywiscie odwrocona ;) ).

Co do forum - kazdy inaczej postrzega znajomosci forumowe.. Czasem utrzymuja znajomosc poza forum, czesto przeistaczaja sie one w przyjaznie i forum nie jest juz potrzebne. Czasem to brak czasu, inne zajecia, albo brak dostepu do sieci - roznie moze byc. W niektorych wypadkach to tez pewnie niechec do nawiazywania blizszych kontaktow, wiec wystarczy troche popisac, zeby zaspokoic swoja potrzebe wymiany opinii.
Salomea

Re: Ile masz lat?

Post autor: Salomea »

trujaca pisze:No tak, w takim razie mi zostalo 7 lat, wiec do tego czasu jestescie skazani na obecnosc osoby wprawdzie seksualnej (aseksualnej fazowo), ale za to aspolecznej - jedno i drugie zaczyna sie na as :) Mam nadzieje, ze nie uwazacie tego za najscie, w razie czego powiedzcie ;)
Ja tam zdecydowanie uważam, że to najście, nalot, wręcz inwazja. Nie wolno tu pisać, a teraz możesz już sobie iść. Sio!
(żartuję oczywiście) :P :wink: :mrgreen: 8) :lol:
magellan
fantAStyczny
Posty: 556
Rejestracja: 18 lip 2005, 06:48

Re: Ile masz lat?

Post autor: magellan »

he he.., "nie na codzien?" to znaczy, tylko czasami?.. :mrgreen: :mrgreen:

nie no zartuje. w pierwszej chwili wydawalo mi sie to troche dziwne; co sie te dziewczyny tak maskuja?... juz jakis czas temu/niedawno ktos mial obrazeczek pilota/pilotki w kasku, masce, czy cos tam...:wink: no ale chocby i - wiem, to mnie to nic nie obchodzi :wink: .
aha.. i juz zmienilas znowu twoj avatar - mysle ze nie dlatego, ze zaczalem o tym gadac.
:roll: ten nowy tez jest dosyc tajemniczy, jak twoj pierwszy. gdy "wyrownam" komputerem farby twojego obrazeczka (funkcja "normalize", jednak nie zawsze farby sie po tym zgadzaja), to program zmienia twoje oczy na kolor/odcien zielony - masz zielone oczy? :mrgreen: (he he,.. chyba jestem okropnie ciekawy, no nie? co ten magellan tam robi...:lol: :lol: ). bez obawy - lubie sie zajmowac/interesowac sztuka, landnymi obrazkami, chetnie rysuje, interesuja mnie ladne (proporcjonalne) formy no i kolory - z tego moja ciekawosc. :wink:

no.. bo musze sie tym teraz interesowac, jeszcze zanim ogluchne, oslepne, rece mi sie beda trzasly itp. :mrgreen:

magellan :wink:
Awatar użytkownika
trujaca
pASibrzuch
Posty: 212
Rejestracja: 16 wrz 2006, 17:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Ile masz lat?

Post autor: trujaca »

Salomea - figa z makiem, nigdzie w takim razie nie ide :P ;)

Magellan - jakby to nie bylo forum o tej tematyce, to chyba bym cie podejrzewala o to "co ten magellan tam robi" :D Dawno juz chcialam umiescic ten obrazek, ale nie umialam go zmniejszyc ;) A twoj program sie nie myli co do koloru moich oczu ;)
Salomea

Re: Ile masz lat?

Post autor: Salomea »

trujaca pisze:Salomea - figa z makiem, nigdzie w takim razie nie ide :P ;)
Trudno, chyba jakoś to przeżyję. :wink: :lol: :mrgreen:
Awatar użytkownika
trujaca
pASibrzuch
Posty: 212
Rejestracja: 16 wrz 2006, 17:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Ile masz lat?

Post autor: trujaca »

No kurde nie masz wyjscia, niespelna dwudziestotrzyletniej kobiety nie pokonasz nawet taranem.
Mam mgliste wrazenie, ze powinnam przestac :mrgreen:
Salomea

Re: Ile masz lat?

Post autor: Salomea »

Przestać? A dlaczego? Ja tam nie mam zamiaru. :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
trujaca
pASibrzuch
Posty: 212
Rejestracja: 16 wrz 2006, 17:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Ile masz lat?

Post autor: trujaca »

Przestac, bo boli mnie glowa, nie moge otrzezwiec i pewnie powinnam isc spac :shock:
"Kiedy łamiesz zasady, łam je mocno i na dobre."
Salomea

Re: Ile masz lat?

Post autor: Salomea »

To co Cię powstrzymuje? :P :wink: :mrgreen:
Awatar użytkownika
trujaca
pASibrzuch
Posty: 212
Rejestracja: 16 wrz 2006, 17:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Ile masz lat?

Post autor: trujaca »

Nie moge isc spac z bolem glowy :lol:
(I troche forum mnie powstrzymuje ;) )
"Kiedy łamiesz zasady, łam je mocno i na dobre."
Salomea

Re: Ile masz lat?

Post autor: Salomea »

My tu gadu, gadu, a ranek nadchodzi. :mrgreen: Ja już raczej dzisiaj nie wybiorę się spać, zresztą nawet mi się nie chce. :wink: :lol: 8)
Awatar użytkownika
trujaca
pASibrzuch
Posty: 212
Rejestracja: 16 wrz 2006, 17:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Ile masz lat?

Post autor: trujaca »

Toc to jutrzenka sie zbliza, azaliz patrzaj, coz ona ma na sobie, znow ciemny granat w oczy mnie kole... Co to niebo sobie mysli, ten kolor dawno juz wyszedl z mody, mogloby czasem zalozyc cos innego :mrgreen:
Przygotujmy sie do porannej modlitwy.
"Kiedy łamiesz zasady, łam je mocno i na dobre."
Salomea

Re: Ile masz lat?

Post autor: Salomea »

Modlitwy? Ja tam wyciągam kociołki i będę gotować diabelskie wywary z jaszczurek i smoczych zębów. Potem rzucę kilka klątw, żeby miło rozpocząć dzień. :mrgreen: :lol: :mrgreen:
Awatar użytkownika
trujaca
pASibrzuch
Posty: 212
Rejestracja: 16 wrz 2006, 17:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Ile masz lat?

Post autor: trujaca »

Ok, ale zadnych partactw! Sprawdze cie :twisted:
"Kiedy łamiesz zasady, łam je mocno i na dobre."
ODPOWIEDZ