Ile masz lat?

Dodaj swój głos! (ankiety są anonimowe)

W której grupie wiekowej się mieścisz?

do 16 lat
11
2%
16-20 lat
163
27%
21-30 lat
306
51%
31-40 lat
93
15%
41-50 lat
31
5%
 
Liczba głosów: 604

Salomea

Re: Ile masz lat?

Post autor: Salomea »

Ja mam lat 22, czasami czuję się jakbym miała 7 czasami jak 70 (nie, nie mam rozdwojenia jaźni). :wink: :mrgreen:
kot
pASibrzuch
Posty: 252
Rejestracja: 26 sie 2006, 20:31
Lokalizacja: dolnośląskie/

Re: Ile masz lat?

Post autor: kot »

Salomea to ty mlodziutka jesteś 22 lata to piekny wiek . :rozowe: :rozowe: :rozowe: . a tak przy okazji dlaczego czujesz sie na czasami na 7 , albo 70 lat . bo ja sie przewaznie czuje przewaznie na 20 , 25 ,no 27 lat . 8) 8) 8) czasami jest ciezko na tym padole , ale nalezy isc do przodu . nie ma co sie dołować . ja to sobie rabnołem Piwko i jest mi wesolo i czuje sie na 22 lata , tyle ile ty masz .O . A tak przy okazji musimy wypic , kiedys tam w przyszlosci lampke (przynajmniej jedną) markowego dobrego czerwonego wina . :D :D :D :D :wink: :wink: :wink: :oops:
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Re: Ile masz lat?

Post autor: Agnieszka »

Kto by się tam metryką przejmował - człowiek ma tyle lat, na ile się czuje ;)
Awatar użytkownika
Zibi
łASuch
Posty: 190
Rejestracja: 13 lip 2006, 22:14
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Ile masz lat?

Post autor: Zibi »

Tyle że od pewnego momentu ciężar wieku sprowadza na ziemię nasze odczucia. Niestety.
Prawda nie inaczej się narzuca, jak tylko siłą samej prawdy, która wnika w umysły jednocześnie łagodnie i silnie...
Salomea

Re: Ile masz lat?

Post autor: Salomea »

Kocie- winko? Zawsze. :wink: Miałam na myśli to, że czasami jestem strasznie dziecinna, a czasami nadmiernie poważna i czuję się jakbym żyła już 100 lat, ale ogólnie nie narzekam. :wink: :mrgreen: :lol:
Awatar użytkownika
Zibi
łASuch
Posty: 190
Rejestracja: 13 lip 2006, 22:14
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Ile masz lat?

Post autor: Zibi »

Ja również niekiedy czuję się "jak kawałek masła rozsmarowany na zbyt dużej kromce chleba" :wink:
Prawda nie inaczej się narzuca, jak tylko siłą samej prawdy, która wnika w umysły jednocześnie łagodnie i silnie...
Salomea

Re: Ile masz lat?

Post autor: Salomea »

Jak kawałek masła… ciekawe porównanie. :wink: :mrgreen:
Awatar użytkownika
Zibi
łASuch
Posty: 190
Rejestracja: 13 lip 2006, 22:14
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Ile masz lat?

Post autor: Zibi »

Oglądałaś "Drużynę Pierścienia" :?: :wink:
Prawda nie inaczej się narzuca, jak tylko siłą samej prawdy, która wnika w umysły jednocześnie łagodnie i silnie...
Salomea

Re: Ile masz lat?

Post autor: Salomea »

Oglądałam, ale przyznaję się, że cytatów już nie pamiętam. :oops: :lol:
Awatar użytkownika
alicja
ciAStoholik
Posty: 375
Rejestracja: 13 sie 2005, 22:04
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Ile masz lat?

Post autor: alicja »

Ach, wy biedni, rozsmarowani na kromce staruszkowie! ;)
Ja mam 32 lata, i za każdym razem, gdy muszę sobie przypomnieć, ile ich jest, wpadam w zadziwienie, że "aż tyle". Ale nie przeszkadza mi to wcale. Bo rzeczywiście, jestem głęboko przekonana, że jest tak, jak napisała Agnieszka: ma się tyle, ile się czuje. Ja częściej czuję się młoda niż stara, i nie mam zamiaru tego zmieniać :)
Nie wiem, jak ciężar wieku może sprowadzać na ziemię. Zibi, czy metryka przeszkadza ci cieszyć się życiem? Jeśli tak, to współczuję, i radzę ci serdecznie, spróbuj to zmienić. Bo dopóty jest się młodym, uważam, dopóki jest się w stanie czerpać z czegoś radość. To brak radości nas postarza, nie upływający czas.
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Re: Ile masz lat?

Post autor: Agnieszka »

alicja pisze: Nie wiem, jak ciężar wieku może sprowadzać na ziemię. Zibi, czy metryka przeszkadza ci cieszyć się życiem? Jeśli tak, to współczuję, i radzę ci serdecznie, spróbuj to zmienić.
Jedyne co może sprowadzać na ziemię, to ewentualne pogorszenie sprawności fizycznej - ogranicza niektóre możliwości spędzania wolnego czasu. Ale z drugiej strony - moja babcia ma 81 lat, jest po dwóch operacjach biodra, ma pewne problemy z poruszaniem się, ale całodziennej wycieczki na grzyby do mokrego lasu na Kociewiu sobie nie odmówi - jak sama twierdzi, czuje się wówczas tak jak wtedy, gdy miała 30 lat :D
Szczerze mówiąc ona częściej jeździ na wycieczki i wyprawy rozmaite niż jej 26-letnia wnuczka xD
marta
przedszkolASek
Posty: 5
Rejestracja: 4 wrz 2006, 21:36

Re: Ile masz lat?

Post autor: marta »

za 18 dni skoncze 17 lat.
czesto czuje sie staro.
kot
pASibrzuch
Posty: 252
Rejestracja: 26 sie 2006, 20:31
Lokalizacja: dolnośląskie/

Re: Ile masz lat?

Post autor: kot »

Do Marty.A czym się objawia to cos , ze czujesz sie staro . :?: :?: :?: . glowa cie boli , masz skoki ciśnienia , czy co . :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: . Może wyjasnisz na przykładzie .
bo to pewnie hormony buzują , ale zapewniam Cię , ze to jest zwiazane całkiem z czym innym niz ze staroscią . :D :D :D :D :D :D :rozowe:
abc
młodASek
Posty: 24
Rejestracja: 4 wrz 2006, 16:09

Re: Ile masz lat?

Post autor: abc »

18 - piękny wiek co?? I chociaż słyszałam już wiele opinni że od człowieka w moim wieku oczekuje się poważnego zachowania (tak choćby 17 a 18 lat dzieliła przepaść ;/ )to dalej jest we mnie małe dziecko które cieszy się z wszystkiego i często śmieje :]
Elbereth
przedszkolASek
Posty: 9
Rejestracja: 28 sie 2006, 16:50
Lokalizacja: Starachowice
Kontakt:

Re: Ile masz lat?

Post autor: Elbereth »

Jej, ja mam 19 i staro się nie czuję tak zazwyczaj :D . Ba, ciągle mam wrażenie, że zatrzymałam się jakoś koło 17, rzekomo wyglądam nawet na mniej i - zasadniczo dobrze mi z tym ;) 8)
ODPOWIEDZ