Samotnosc...

Dodaj swój głos! (ankiety są anonimowe)
Awatar użytkownika
Słomiany Zapał
ASter
Posty: 621
Rejestracja: 2 lis 2015, 16:31

Re: Samotnosc...

Post autor: Słomiany Zapał »

To zależy w jakiej sferze życia ta samotność się pojawi. Ogólnie mi nie wadzi. Lubię nawet pobyć sama. Cisza, spokój - super sprawa. Czasami jednak chciałoby się z kimś porozmawiać, wyjść gdzieś. Rzadko dopadają mnie takie "zachcianki", ale gdy się pojawią są uciążliwe. Miło byłoby mieć kogoś, kto rozumiałby tę potrzebę samotności, ale i był blisko, gdy jest potrzebny. Niestety, gdy już jest samotność to na całego. Nie ma od niej urlopu.
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Re: Samotnosc...

Post autor: Keri »

Słomiany Zapał pisze:To zależy w jakiej sferze życia ta samotność się pojawi. Ogólnie mi nie wadzi. Lubię nawet pobyć sama. Cisza, spokój - super sprawa. Czasami jednak chciałoby się z kimś porozmawiać, wyjść gdzieś. Rzadko dopadają mnie takie "zachcianki", ale gdy się pojawią są uciążliwe. Miło byłoby mieć kogoś, kto rozumiałby tę potrzebę samotności, ale i był blisko, gdy jest potrzebny. Niestety, gdy już jest samotność to na całego. Nie ma od niej urlopu.
Skąd ja to znam... Zresztą wiesz, znaleźć kogoś kto zrozumie twoje potrzeby ciężko. Najważniejsze to raczej nie przeszkadza niż narzucać się ze swoimi pragnieniami :)

Osoba, która po prostu jest bez wymagania jak masz żyć.. Piękne marzenie :oops:
Awatar użytkownika
SamotnyWilk
mASełko
Posty: 120
Rejestracja: 7 lut 2016, 20:34

Re: Samotnosc...

Post autor: SamotnyWilk »

Mi samotność przeszkadza głównie wtedy, gdy nie mam z kim iść pograć w kręgle, do kina na film albo do baru na piwo ewentualnie pograć w karty lub inne podobne gry.

Ale np. jazda na rowerze i spacerowanie to już wychodzi mi idealnie w samotności :P
Salceson
gimnASjalista
Posty: 13
Rejestracja: 12 mar 2016, 22:55

Re: Samotnosc...

Post autor: Salceson »

Od kilku lat jestem sama i dobrze mi z tym. Lubię być sama.
Awatar użytkownika
ColdChris
pASibrzuch
Posty: 232
Rejestracja: 20 sie 2015, 12:51
Lokalizacja: Poznań

Re: Samotnosc...

Post autor: ColdChris »

Salceson pisze:Od kilku lat jestem sama i dobrze mi z tym. Lubię być sama.
Nie chcę wyjść na jakiegoś pana mądralińskiego ( chciałem dobrze, a wyszło jak zwykle ;) ) ale wg mnie powtarzanie sobie takiej mantry i dołączanie do takiego forum raczej wzajemnie się wyklucza ;)
Seek not the paths of the ancients; Seek that which the ancients sought
Salceson
gimnASjalista
Posty: 13
Rejestracja: 12 mar 2016, 22:55

Re: Samotnosc...

Post autor: Salceson »

ColdChris pisze:
Salceson pisze:Od kilku lat jestem sama i dobrze mi z tym. Lubię być sama.
Nie chcę wyjść na jakiegoś pana mądralińskiego ( chciałem dobrze, a wyszło jak zwykle ;) ) ale wg mnie powtarzanie sobie takiej mantry i dołączanie do takiego forum raczej wzajemnie się wyklucza ;)
Nie ujęłabym tego tak radykalnie Chris :-). Owszem, czuję się czasem samotna, ale jestem też typem samotnika, jakkolwiek by się to wzajemnie nie wykluczało :-D
ODPOWIEDZ