Sen- w jakiej pozycji?

Dodaj swój głos! (ankiety są anonimowe)

Sen- w jakiej pozycji?

w pozycji embrionalnej
23
15%
w pozycji żaby- na brzuchu
48
30%
w pozycji bocznej
69
44%
w pozycji królewskiej - na plecach
18
11%
 
Liczba głosów: 158

Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

Cały rok Erneście, cały rok :P
Awatar użytkownika
Blv.
ananAS
Posty: 358
Rejestracja: 2 lut 2008, 17:27
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Blv. »

Wczoraj przeprowadziłem dogłębne badania w łóżku i zmuszony jestem wydać erratę: nogi zazwyczaj mam wyprostowane, a wolną rękę, czyli tę nie pod poduszką, trzymam blisko siebie z dłonią najczęściej w okolicach szyi. Wyrażam nadzieję, że nieprecyzyjność wcześniejszego mego posta zostanie mi wybaczona.
Awatar użytkownika
Piorun
PerkunAS
Posty: 595
Rejestracja: 8 kwie 2008, 12:50
Lokalizacja: z fabryki cyborgów

Post autor: Piorun »

Zasypiam różnie, albo na boku (dowolnym), albo na brzuchu, chyba zależnie od nastroju.

Lubię zrobić sobie śpiworek z koca czy kołdry (by potem przez noc prawcowicie go rozgrzebywać przez sen :) i dać dodatkowy koc na nogi
Za obowiązkowy dodatek do snu uważam kota - usypiacza :D
Awatar użytkownika
Magda
bASyliszek
Posty: 1112
Rejestracja: 1 sty 2007, 18:26
Lokalizacja: Gotei13/Seireitei/Soul Society
Kontakt:

Post autor: Magda »

Przeważa u mnie pozycja boczna, czasem pojawi królewska, jak brzuch boli, na brzuchu czasem mi się uda usnąć, ale niezwykle rzadko, a z pozycji embrionalnej, to mi pozostało jedynie to, że jak śpię, to krzyżuję nogi w kostkach :D
Warunek niezbędny do spania? Cisza. Po prostu.
Obrazek
Obrazek
Waheguru Ji Ka Khalsa!
Waheguru Ji Ki Fateh!
Libra

Post autor: Libra »

Magda pisze:
Warunek niezbędny do spania? Cisza. Po prostu.
ja natomiast w ciszy nie zasnę, lubię zasypiać przy niezbyt głośno szemrzącym telewizorze, niegdyś całą noc miałam włączone radio, teraz do snu kołysze mnie delikatny chlupot wody z filtra akwarium.
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

O nie, cisza (i ciemność) nie są aż tak wymagane w moim przypadku do zaśnięcia :P Oczywiście do pewnych granic ;)
Czczony nie tylko w Chinach
Awatar użytkownika
ivi
pASibrzuch
Posty: 211
Rejestracja: 1 sie 2008, 21:14

Post autor: ivi »

Zasypiam tylko i wyłącznie na brzuchu, z rękoma pod głową.
Niezależnie od pory roku, zawsze mi w nocy jest zimno, dlatego koc musi być!
Co do zwierzaków, to rzeczywiście, psy rozwalają się na całe łóżko. Gdy próbowałam przesunąć mojego odrobinę w stronę ściany, to tak zapierał się łapami,że nie miałam go siły nawet o milimetr ruszyć.

Podobno właściciele jamników dzielą się na dwie kategorie: tych, co śpią ze swoimi pociechami i tych, co się do tego nie przyznają :mrgreen:
dzola007
strASzydło
Posty: 397
Rejestracja: 16 wrz 2008, 01:08
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: dzola007 »

ja natomiast w ciszy nie zasnę, lubię zasypiać przy niezbyt głośno szemrzącym telewizorze, niegdyś całą noc miałam włączone radio, teraz do snu kołysze mnie delikatny chlupot wody z filtra akwarium.[/quote] To zawsze kojarzylo mi sie z osobami w podeszłym wieku,moi dziadkowie zasypiali przy właczonym TV :P
Awatar użytkownika
Marie
łASuch
Posty: 163
Rejestracja: 24 lip 2009, 00:17

Post autor: Marie »

ja zasypiam w pozycji dość dziwacznej bo ani to na lewym boku ani na brzuchu, lewa ręka pod głową prawa bezwładnie blisko ciała, kołdra zawsze pod samą szyję
Awatar użytkownika
nightmare
ASter
Posty: 663
Rejestracja: 26 lip 2009, 00:58
Lokalizacja: w trakcie poszukiwań

Post autor: nightmare »

Ja lubię zasypiać leżąc na brzuchu, ale z głową w bok. Jedną nogę i rękę po tej samej stronie podkulić , drugą rękę i nogę wyprostować. Kołdra obowiązkowo po samo ucho.
"Kotom nie wolno! Z kotami nie wolno! Psik! Wyłaź, bo zawołam milicjanta!"
Awatar użytkownika
Jo
bASałyk
Posty: 731
Rejestracja: 7 lut 2009, 23:07
Lokalizacja: z wlasnego swiata

Post autor: Jo »

Ciezko odpowiedziec na to pytanie, jednakze wydaje mi sie, ze najczesciej zasypiam na plecach, lewa noga zgieta w kolanie. Rece gdzies w okolicach glowy, nad lub pod, wyprostowane badz skrzyzowane.
Przed snem dlugo ukladam sie do snu, krece sie, zmieniam pozycje.
Gdy jestem w PL pies ze mna spi. Klopot w tym, ze musze z nim w nocy wstawac :?
Nie lubie zadnych kocow, wowczas jest mi za ciezko. Jedynie w UK, zima mam jakis koc, ale z koniecznosci. Tam noca zimno jest.
Zamiast koca wole skarpetki :mrgreen:. Pizama obowiazkowa, inaczej zamarzlabym. W PL jest to pizama z dlugimi nogawkami, ze wzgledu na psa, ktory bardzo lubi lezec blisko czlowieka (ja nie lubie jego siersci)
'Never give up on your adventures and dreams ...'
Awatar użytkownika
nightmare
ASter
Posty: 663
Rejestracja: 26 lip 2009, 00:58
Lokalizacja: w trakcie poszukiwań

Post autor: nightmare »

O, ja nie lubię piżamy. Wolę spać w starych ciuchach, w których kiedyś chodziłam tzw. wygodne ciuchy. Kiedyś jak szłam do szpitala, to mama kupiła mi piżamę z prawdziwego zdarzenia, ale były o nią awantury.
"Kotom nie wolno! Z kotami nie wolno! Psik! Wyłaź, bo zawołam milicjanta!"
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Viljar »

Jak spojrzycie sobie na rysunki w podręcznikach pierwszej pomocy ukazujące pozycję bezpieczną, to już wiecie, jak zasypiam :D
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
Awatar użytkownika
nightmare
ASter
Posty: 663
Rejestracja: 26 lip 2009, 00:58
Lokalizacja: w trakcie poszukiwań

Post autor: nightmare »

Viljar pisze:Jak spojrzycie sobie na rysunki w podręcznikach pierwszej pomocy ukazujące pozycję bezpieczną, to już wiecie, jak zasypiam :D
Zabezpieczony :P
"Kotom nie wolno! Z kotami nie wolno! Psik! Wyłaź, bo zawołam milicjanta!"
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Lol, w pozycji ustalonej? :lol2:
Czczony nie tylko w Chinach
ODPOWIEDZ