Ankieta temperament, samoocena i płeć psychologiczna!

Dodaj swój głos! (ankiety są anonimowe)
Awatar użytkownika
Philosoph
fantAStyczny
Posty: 575
Rejestracja: 22 wrz 2009, 00:21
Lokalizacja: Starogard Gdański

Post autor: Philosoph »

A ja myślałem, że to było dość oczywiste. :mrgreen:
User of this number is currently dead. Resurrection in 5 minutes, please wait. * * * * Resurrection failed, please try again later.
If you have more troubles with resurrection, please contact with software developer (GodCorp®) in order to solve the problem.
Awatar użytkownika
Artemis
pASsiFlora
Posty: 1355
Rejestracja: 7 sie 2008, 21:41
Lokalizacja: z miasta

Post autor: Artemis »

Dziękuję za zaproszenie do wypełnienia ankiet, jednak moje stanowisko nie uległo w tej kwestii zmianie... Nie uważam by mogło powstać z tego coś wartościowego... z uwagi na kiepską reprezentatywność i kilka innych czynników towarzyszących.
Pozdrawiam.
Turysta-człowiek pętający się po szlakach w poszukiwaniu jedzeniaObrazek
marchewa
AS gaduła
Posty: 475
Rejestracja: 7 gru 2009, 19:55

Post autor: marchewa »

Artemis pisze:Dziękuję za zaproszenie do wypełnienia ankiet
Czyli wszyscy dostali hurtowo takie pw?
Informuję przy okazji że nie wypełniłam w dalszym ciągu.
Awatar użytkownika
Marie
łASuch
Posty: 163
Rejestracja: 24 lip 2009, 00:17

Post autor: Marie »

ja wypełniłam ponieważ to anonimowe i nic nie tracę, liczę że autorka podzieli się z nami wynikiem tychże badań.
MS
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Viljar »

Wypełniłem i wysłałem, aczkolwiek niektóre pytania były dziwne i wieloznaczne. W niektórych przypadkach mogłem wskazać dosłownie KAŻDY wariant, zależy o jakiej sytuacji życiowej byśmy mówili.
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
Awatar użytkownika
Jo
bASałyk
Posty: 731
Rejestracja: 7 lut 2009, 23:07
Lokalizacja: z wlasnego swiata

Post autor: Jo »

Ankiete otrzymalam, nie wypelnilam, nie odeslalam. Ba, nawet jej nie przeczytalam.
Co jakis czas pojawiaja sie osoby, ktore chca nas przepytywac, pozniej nie ma wynikow to wgladu. To ja juz wole wypelniac nasze forumowe ankiety.

Wypelniajac obszerna ankiete na swoj temat czuje sie jak dziwak, ktorego trzeba opisac. Psuje mi to humor, wiec wole nie robic tego wcale.
Ostatnio zmieniony 5 kwie 2010, 21:47 przez Jo, łącznie zmieniany 1 raz.
'Never give up on your adventures and dreams ...'
aniapsycho
przedszkolASek
Posty: 6
Rejestracja: 28 mar 2010, 16:11
Lokalizacja: wawa

Post autor: aniapsycho »

Artemis, przeprowadzenie bezpośrednich badań kwestionariuszowych jest raczej niemożliwe. Każda praca naukowa ma swój wartościowy wkład.
Dzięki wielkie tym, którzy mieli chęci i wypełnili ankiety. Wyniki zostaną udostępnione po ich opracowaniu i analizie.
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Ja też dostałam to zaproszenie. Pewnie biedna aniapsycho nie wie, do kogo napisała, he, he, he...
Ale jest teraz tydzień miłosierdzia, to jej odpuszczę :lol:
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Awatar użytkownika
Artemis
pASsiFlora
Posty: 1355
Rejestracja: 7 sie 2008, 21:41
Lokalizacja: z miasta

Post autor: Artemis »

Aniu, nie będę polemizować odnośnie wartości prac opierających się na nierzetelnych (o niedostateczną reprezentatywność mi chodzi) danych... ale sprawiłaś, że dziś na forum pojawiło się wiele osób dawno, a nawet bardzo dawno tu nie widzianych :roll: .
I jeśli uda Ci się je przekonać do swojej pracy, to jest szansa, że coś jednak będzie warta...
Powodzenia.
Turysta-człowiek pętający się po szlakach w poszukiwaniu jedzeniaObrazek
ODPOWIEDZ