Lubisz dzieci?

Dodaj swój głos! (ankiety są anonimowe)

Czy lubisz dzieci?

Tak
93
24%
Nie
167
44%
Czasami
76
20%
Zależy jakie (i wpisz jakie w osobnym poście)
46
12%

Liczba głosów: 382

super_sonic
gimnASjalista
Kontakt:

Re: Lubisz dzieci?

Post autor: super_sonic »

ta ja sie kiedys niezle poharatalem na rowerze probujac wyminac bachora ktory wylecial spomiedzy samochodow prosto pod kola :/ a matka z morda na mnie jak ja jezdze :)

Awatar użytkownika
lucyfer
AS gaduła

Post autor: lucyfer »

No widzisz takie są te nasze "kochane" dzieci. teraz w dodatku bardzo spotykane zjawisko to rozpuszczone bechory :/ Które jak wejdą do sklepu to wiszczą: Mama kup to... Mama kup mi sminke! I wyja i wiszczą.... Boże takie to tylko na haki jak półtusze powinni wieszać :lol: :lol: :lol:

ewutek
kontrabAS

Post autor: ewutek »

A Wy byliście aniołkami w tym wieku? ((:

Ja byłam :P

Awatar użytkownika
lucyfer
AS gaduła

Pamiętam jak raz siedziałem na altance z mamą i jakiś dzieciak zaczął wiszczeć na podwórku. Ja zacząłem się brechać i się pytam mamy, czy ja też byłem taki poryty i wiszczałem. A mamusia stwierdziła, że ze mną nie było problemu bo byłem spokojny:) Ale teraz wyszło szydło z worka, no i nadrabiam zaległości i tak głośno się śmieję, że najpierw mnie słychać, a potem widać :P

Agnieszka
ninjAS

Post autor: Agnieszka »

Ja się nie darłam i raczej nie rozrabiałam, ale potrafiłam magicznie zniknąć - jak już miałam 5 czy 6 lat i sama wychodziłam na podwórko - mama patrzyła co jakiś czas przez okno - jest Agnieszka, jest Agnieszka, o! nie ma Agnieszki. A Agnieszka była wtedy albo u kolegi z innej klatki, bo dostał nowego konia na biegunach, albo u sąsiadki podziwiać niemowlaka (ha ha, wtedy jeszcze dzieci lubiłam), albo u koleżanki pograć na organkach (a raczej potworzyć kakofonię), albo w lesie na saneczkach, albo na działce koleżanki pod lasem na truskawkach :P

Raz z kolegą uciekliśmy jego mamie (mieliśmy wtedy po 7 lat) - miała nas odebrać ze szkoły i odebrała, ale po drodze stanęła w kolejce w sklepie - nam się strasznie nudziło i zwialiśmy do domu - jego mama mało zawału nie dostała, jak się zorientowała, że nas nie ma. xD

A raz o mało mnie nie zamurowali w kościele xD Bawiłam się z dzieciakami z podwórka w chowanego i akurat z koleżanką schowałyśmy się w kościele, na dobudowywanym właśnie piętrze - była bardzo fajna wnęka. W pewnej chwili usłyszałyśmy, że koło wnęki chodzą murarze - no i zaczęli ją zamurowywać. Bałyśmy się, że będą na nas krzyczeć, więc siedziałyśmy cicho, poczekałyśmy aż pójdą na przerwę obiadową i jakoś udało nam się zwiać (na szczęście dziura nie była całkowicie zamurowana, a zaprawa między cegłami, które zdążyli położyć, jeszcze nie związała). W sumie potem się zorientowałam, że gdyby nie poszli na ten obiad, tylko zdołali zamurować wnękę, to prawdopodobnie nasi rodzice nigdy by nas nie znaleźli, a my byśmy tam sobie w środku uschły... Co potwierdza moją teorię, że dzieci nie są najmądrzejszymi istotami :P

Salomea

Post autor: Salomea »

Jak byłam małym dzieckiem, to podobno byłam strasznie grzeczna, przynajmniej tak wszyscy twierdzili, zawsze potrafiłam sobie znaleźć jakieś zajęcie i nie narzucałam się nikomu, byłam bardzo spokojna. Wtedy jeszcze mieliśmy dom na wsi, więc całe dnie spędzałam bawiąc się w ogrodzie. Potem im byłam starsza tym mniej byłam grzeczna, pomału wychodził ze mnie diabełek. :twisted: :wink:

Awatar użytkownika
lucyfer
AS gaduła

Salomea widzę, że Ty miałas podobny tok rozowjowy co ja :P Może w tym samym szpitalu się urodziliśmy :D:D:D A, własnie tak wracając pamięcią do szpitala to mi się przypomniało, że teraz w tym szpitalu gdzie się rodziłem, to straszy. Nawet o tym było w telewizji:) A moi znajomi mówili, że się nie dziwią dlaczego tam straszy i że ja uwielbiam mrok i ubierac się na czarno :lol: :lol: :lol:

ewutek
kontrabAS

Hehe, serio straszy? Extra...

Kiedyś też miałam fazę na czarne stroje, glany i metal... ale to były czasy ciężkiej depresji z której cudem się wyrwałam. Jedno co mi z tej całej psychicznej przygody zostało, to zamiłowanie do czerni i metalu.

Agnieszka
ninjAS

Ja lubię czarne stroje ze względów praktycznych - czarny do czarnego zawsze pasuje, nie trzeba się długo zastanawiać i nie ma szans, żeby ubrać skarpetki różniące się kolorem ;) A poza tym w czarnym jestem sobą :twisted: I wcale nie chodzi mi o czarną duszę ;P

ewutek
kontrabAS

Skoro wdepnęlim w strefę kolorów, to na marginesie muszę się pochwalić, że prócz głębokiej czerni cenię również: szary melanż, ciemny brąz, zgniłą zieleń, krwistą czerwień, a latem oślepiającą biel (:

A Wy?

Salomea

Ja też jak przechodziłam tzw. okres buntu, to nosiłam wtedy tylko czarne ubrania, miałam dziwny makijaż, no i zakładałam nieśmiertelne glany. :wink: Zamiłowanie do czarnych ubrań przetrwało do tej pory, nie cierpię jasnych kolorów. :mrgreen:

Agnieszka
ninjAS

Parafrazując (niejako) Henry'ego Forda - lubię każdy kolor, pod warunkiem że jest czarny :D

Salomea

Ja oprócz czarnego uwielbiam jeszcze czerwony i to już wszystko. Ale przynajmniej nie tracę dużo czasu zastanawiając się w co mam się ubrać. :wink: :mrgreen:

ewutek
kontrabAS

Salomea pisze:przynajmniej nie tracę dużo czasu zastanawiając się w co mam się ubrać. :wink: :mrgreen:
Podziwiam! Nie dość, że nigdy nie wiem w co się ubrać, to czas poświęcony na wymyślenie sensownej kompozycji uważam za stracony.

Salomea

Mając do wyboru czarne, czy czerwone, nie traci się dużo czasu. Zresztą praktykuję bardzo ekspresowy dobór ubrań, czyli co pierwsze wyciągnę z szafy, szybko i skutecznie (satysfakcja gwarantowana) :mrgreen: :wink: :mrgreen:

ODPOWIEDZ