ciekawa ankieta - chwila refleksji nad sobą

Dodaj swój głos! (ankiety są anonimowe)
Awatar użytkownika
Ehmeh
ASiołek
Posty: 64
Rejestracja: 4 paź 2013, 21:44

Re: ankieta + spotkanie proszę pomóżcie !

Post autor: Ehmeh »

Jak dla mnie ankieta bardzo ciekawa. Miałam tylko jeszcze jeden problemy przy pytaniu dotyczącym tego, jak długo uważam siebie za osobą aseksualną. Problem w tym, że ja nie wiem czy mogę określać się jako taka osoba, mam ostatnio pewne wątpliwości, a nie było do wyboru odpowiedzi "nie wiem czy jestem aseksualny" lub coś w tym rodzaju. Wahałam się między odpowiedzią "nie jestem aseksualna", ale wybrałam w końcu "krócej niż dwa lata". Jeżeli uznać, że mój aseksualizm polega na tym, że nie dążę do kontaktów seksualnych i nie odczuwam żadnej frustracji w związku z brakiem seksu to stwierdziłam, że mogę to zaznaczyć.
Awatar użytkownika
Sylwek
ASiołek
Posty: 73
Rejestracja: 27 gru 2013, 22:57

Re: ankieta + spotkanie proszę pomóżcie !

Post autor: Sylwek »

.
Ostatnio zmieniony 5 mar 2014, 23:18 przez Sylwek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Povelek
młodASek
Posty: 21
Rejestracja: 12 sty 2014, 17:25

Re: ciekawa ankieta - chwila refleksji nad sobą

Post autor: Povelek »

Hej. Ahoj.

Z tego co wiem, Sylwek ma około 30 ankiet. Potrzeba jeszcze drugie tyle. Wypełnicie jeszcze kilka ?

ok na 50 prywatnych wiadomości 2 wypełnione ankiety za które dziękuję i jeszcze raz proszę o pomoc - bez Was wyników nie będzie..
Ostatnio zmieniony 24 mar 2014, 18:37 przez Povelek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Re: ciekawa ankieta - chwila refleksji nad sobą

Post autor: DZIEWICA8 »

Ja też dostałam ankietę na prywatną wiadomość i już ją wypełniłam.
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Awatar użytkownika
Povelek
młodASek
Posty: 21
Rejestracja: 12 sty 2014, 17:25

Re: ciekawa ankieta - chwila refleksji nad sobą

Post autor: Povelek »

dzięki ... dalej brakuje ponad 20 ankiet i czekamy na nie z niecierpliwością aby móc już policzyć wyniki
Awatar użytkownika
Wicherek
przytulAS
Posty: 774
Rejestracja: 1 wrz 2010, 06:56
Lokalizacja: Pyrlandia

Re: ciekawa ankieta - chwila refleksji nad sobą

Post autor: Wicherek »

Povelek pisze:dzięki ... dalej brakuje ponad 20 ankiet i czekamy na nie z niecierpliwością aby móc już policzyć wyniki
...i sobie stąd pójść? :D
<< Free hugs >> << Free hugs >> << Free hugs >>
Awatar użytkownika
Povelek
młodASek
Posty: 21
Rejestracja: 12 sty 2014, 17:25

Re: ciekawa ankieta - chwila refleksji nad sobą

Post autor: Povelek »

never :P
Ostatnio zmieniony 24 mar 2014, 18:38 przez Povelek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Wicherek
przytulAS
Posty: 774
Rejestracja: 1 wrz 2010, 06:56
Lokalizacja: Pyrlandia

Re: ciekawa ankieta - chwila refleksji nad sobą

Post autor: Wicherek »

No cóż, trzeba poczekać.
<< Free hugs >> << Free hugs >> << Free hugs >>
Awatar użytkownika
Povelek
młodASek
Posty: 21
Rejestracja: 12 sty 2014, 17:25

Re: ciekawa ankieta - chwila refleksji nad sobą

Post autor: Povelek »

Nie wiem skąd wont Twój, ale niektórzy szukają problemów tam gdzie ich nie ma.
Awatar użytkownika
DrGHouse
starszASek
Posty: 32
Rejestracja: 23 gru 2013, 09:43
Lokalizacja: Princeton-Plainsboro

Re: ciekawa ankieta - chwila refleksji nad sobą

Post autor: DrGHouse »

Hmm dawno mnie tu nie było a widzę, ze powstała nowa sekta Sylwkobostwo. Powiedz Povelek czy masz już jej ołtarzyk w domu postawiony? Bo ni cholerę nie mogę zrozumieć po co kogoś nagabywac na wypełnianie, to jest cos w rodzaju "jestem Świadek Jehowy weź gazetkę". No i w dodatku te posty w stylu, ze jest pani Sylwek wspaniała kobieta o daj losie upust sobie chłopie niech i będzie Maryja a i tak jak widzisz większość traktuje was obojętnie. Nie wnosicie nic na forum a wasze błagalne posty "wypełnij ankietę" to tak jakby nagrać was na płytę i puszczać jako propagandę. A teraz w stylu mojego ulubieńca "Hello Sick people and their love once" :)
Obrazek

"Mam kłopot z samym pojęciem wiary. Nie opiera się ona na logice i doświadczeniu."
"Powiedziałem: „Każdy kłamie”, a nie: „Każdy zawsze kłamie”, Arystotelesie."
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2427
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Re: ciekawa ankieta - chwila refleksji nad sobą

Post autor: urtika »

Tak to jest jak się odkłada wszystko na ostatni moment. :roll: Promotor pewnie o tej ankiecie mówił w październiku, a może nawet w zeszłym roku przed wakacjami. Gdyby się Sylwek prędzej zabrała do roboty, już dawno miałaby ją gotową, bez stresu i bez nerwów.
Quirkyalone
Awatar użytkownika
Povelek
młodASek
Posty: 21
Rejestracja: 12 sty 2014, 17:25

Re: ciekawa ankieta - chwila refleksji nad sobą

Post autor: Povelek »

urtika pisze:Tak to jest jak się odkłada wszystko na ostatni moment. :roll: Promotor pewnie o tej ankiecie mówił w październiku, a może nawet w zeszłym roku przed wakacjami. Gdyby się Sylwek prędzej zabrała do roboty, już dawno miała by ją gotową, bez stresu i bez nerwów.


ankieta w ogóle nie jest na ostatni moment, Sylwia chce po prostu mieć już wyniki i w spokoju pisać pracę - ma teraz sesję i pracy nie pisze ale choć wyniki chciała już mieć. Zabrała się od razu do roboty i już dawno wybrała sobie ten temat, którym się interesuje, co najwyraźniej się Wam nie podoba, nie wiem tylko dlaczego.
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: ciekawa ankieta - chwila refleksji nad sobą

Post autor: Layla »

Povelek pisze:ankieta w ogóle nie jest na ostatni moment, Sylwia chce po prostu mieć już wyniki i w spokoju pisać pracę - ma teraz sesję i pracy nie pisze ale choć wyniki chciała już mieć. Zabrała się od razu do roboty i już dawno wybrała sobie ten temat, którym się interesuje, co najwyraźniej się Wam nie podoba, nie wiem tylko dlaczego.
Hmm, pomyślmy... Sam temat i jej poglądy są ok, tylko nie wypadła ani wiarygodnie, ani profesjonalnie. Poza tym ciągłe, desperackie pisanie "błagam, wypełnijcie ankietę" i rozsyłanie pm-ek o tejże treści do użytkowników (co nie jest zabronione, nie mniej jednak irytuje). Po prostu kiepskie wrażenie zrobiliście i wcale go nie poprawiacie, wręcz przeciwnie. Bo ja bym na przykład wolała, żeby tematem aseksualizmu zajmował się ktoś ogarnięty, z profesjonalnym podejściem, ktoś spokojny i metodyczny. Ale jak widzę osobę, która nie posługuje się poprawnie językiem ojczystym, w ankiecie umieszcza mnóstwo opcji, w tym parę synonimów, listy rozwijane nie są przemyślane (na przykład istotnie rózniące się od siebie odpowiedzi nie są rozdzielane, tylko figuruje między nimi slash), a na dodatek do ankiety doklejone jest tło z ptaszkami, motylkami i kwiatkami, to Twoim zdaniem jak my mamy to odebrać? Mamy skakać do sufitu i cieszyć się, że ktoś się zajął tym tematem? No chyba nie. Bez urazy, nikt wam nie zabroni prowadzenia badań, jednak fajnie by było, żeby były one przemyślane i porządnie przygotowane.
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
Awatar użytkownika
Povelek
młodASek
Posty: 21
Rejestracja: 12 sty 2014, 17:25

Re: ciekawa ankieta - chwila refleksji nad sobą

Post autor: Povelek »

Odpowiem tylko na najważniejszy zarzut : otóż nie możecie tego wiedzieć ale ankieta jest dopieszczona w szczegółach, a metody w niej użyte są autorstwa specjalistów w poszczególnych poddziedzinach psychologii (!) Pyt oddzielone sleshami są celowe i zatrwierdzone przez osoby kompetentne (tak ma być po prostu)
Od Sylwii : jestem spokojna i metodyczna tylko nie mam roku na zebranie odp co chyba nie jest jakieś b.dziwne (stąd wiadomości na prv) Ankieta jest na prawdę profesjonalna a tło jest normalne. Nie widzę w nim nic złego, czepić się można wszystkiego. O to Wam chodzi ?
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: ciekawa ankieta - chwila refleksji nad sobą

Post autor: Layla »

Povelek pisze:Odpowiem tylko na najważniejszy zarzut : otóż nie możecie tego wiedzieć ale ankieta jest dopieszczona w szczegółach, a metody w niej użyte są autorstwa specjalistów w poszczególnych poddziedzinach psychologii (!) Pyt oddzielone sleshami są celowe i zatrwierdzone przez osoby kompetentne (tak ma być po prostu)
Od Sylwii : jestem spokojna i metodyczna tylko nie mam roku na zebranie odp co chyba nie jest jakieś b.dziwne (stąd wiadomości na prv) Ankieta jest na prawdę profesjonalna a tło jest normalne. Nie widzę w nim nic złego, czepić się można wszystkiego. O to Wam chodzi ?
Ankieta jest bardzo szczegółowa, domyśliłam się po 75 możliwych opcjach :P

Tło jest... Rzecz gustu, nie podoba mi się, nie wydaje się odpowiednie.

A spokój koleżanki rzeczywiście dał o sobie znać, manifestując obecność ankiety w kilku różnych działach, kompletnie nie do tego przygotowanych, na dodatek z tą samą treścią. Ja rozumiem, że kogoś czas nagli, ale z reguły miesiąc spokojnie wystarcza na zebranie potrzebnych danych :P
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
ODPOWIEDZ