Godzina dla ziemi

Dodaj swój głos! (ankiety są anonimowe)

Bierzesz udział w akcji Godzina dla ziemi?

tak
2
14%
nie wiedziałem/am, ale gdybym miał/a taka informację przyłączyłbym/przyłączyłabym się
1
7%
nie wiedziałem/am, ale i tak mnie to nie obchodzi
2
14%
nie
9
64%
 
Liczba głosów: 14

Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: Godzina dla ziemi

Post autor: Layla »

klapouchy pisze:gril i ognisko też nie są ekologiczne, komputery na których to piszemy też nie są.
Umrzyjmy, będzie ekologicznie :P
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
Indiana
fantAStyczny
Posty: 561
Rejestracja: 26 sty 2014, 00:50

Re: Godzina dla ziemi

Post autor: Indiana »

Zamiast sie klocic poogladajmy naszych pupili na You Tubie. :D

http://www.youtube.com/watch?v=WjaW4jzLAt8
Awatar użytkownika
chochol
pASsé
Posty: 1965
Rejestracja: 15 wrz 2011, 10:22
Lokalizacja: 49º06’17’’N 22º39’02’’E / 50º02’01’’N 22º00’17’’E

Re: Godzina dla ziemi

Post autor: chochol »

Kłapouchy, jak zawsze przygotowany. Coś takiego jak e-papierosy istnieją i przyzwyczajam się do niego, co nie idzie łatwo> Nie ma celebrowania wszystkich czynności jak przy zwykłym fajku - zaczynając od wyciągnięcia z paczki, włożenia do ust jedyne całowanie jakie mnie spotyka :wink: ), zapalaniu itd. No, ale dla Ciebie zrobię wszystko <żart>

Myślę, że akcja godzina dla ziemi, ma "zmusić" Nas do zastanowienia się nad zmianami klimatu, do jakiego przyczynia się Nasza działalność. I czy to zimową porą czy letnią światło i tak zgasło.
"Serce czyste i otwarte, w dobrą zmienia trefną kartę"

"chochoł = feminoasozołza"
Awatar użytkownika
Sherly
AS gaduła
Posty: 476
Rejestracja: 17 mar 2014, 16:22
Lokalizacja: Gallifrey

Re: Godzina dla ziemi

Post autor: Sherly »

chochol pisze:Myślę, że akcja godzina dla ziemi, ma "zmusić" Nas do zastanowienia się nad zmianami klimatu, do jakiego przyczynia się Nasza działalność.
Popieram. Ja to nie tyle brałabym udział dla dobra planety, co dla dobra siebie. Warto czasem wyłączyć te wiecznie hałasujące sprzęty, zgasić światła i pomyśleć nad sobą. Wyciszyć się. Technologia tak się rozwinęła że teraz nie możemy bez niej żyć. To najlepsze co możemy dla siebie zrobić - od czasu do czasu oderwać się od tego wszystkiego.
klapouchy
zapASnik
Posty: 651
Rejestracja: 22 mar 2006, 22:45

Re: Godzina dla ziemi

Post autor: klapouchy »

E - papierosy chyba nie są dużo lepsze, niż zwykłe.
Paul G
ASiołek
Posty: 85
Rejestracja: 14 lip 2013, 12:47
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Godzina dla ziemi

Post autor: Paul G »

Można powiedzieć że nieświadomie wziąłem udział w tej akcji (o której dowiedziałem się dopiero teraz - jak zawsze po czasie). Zdarzyło się to tylko dlatego ze ok godz 20 padłem ze zmęczenia po 8 godz szkoleniu, a że lubię spać w totalnej ciemności to cóż jakoś tak wyszło. A ogólnie to całej tej akcji nie rozumiem, już o wiele bardziej wolę np dni bez samochodu. Aczkolwiek najbardziej ekstremalnie było jak właścicielka poprzedniego wynajmowanego przeze mnie lokum zafundowała mi 2 tygodnie bez gazu, ogrzewania i ciepłej wody. Wtedy to chyba zrobiłem najwięcej dla naszej planety, choć nie kiedyś brałem udział w sadzeniu lasu i to dwukrotnie więc teraz mogę szaleć z energią elektryczną :)
ODPOWIEDZ