Czy masz rodzeństwo?

Dodaj swój głos! (ankiety są anonimowe)

Czy masz rodzeństwo?

tak
191
72%
nie
75
28%
 
Liczba głosów: 266

Awatar użytkownika
maneki neko
ciAStoholik
Posty: 306
Rejestracja: 15 wrz 2006, 21:14
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Czy masz rodzeñstwo?

Post autor: maneki neko »

nie wiem co zaznaczyc... mam przyrodnia siostre, ale jest starsza ode mnie, wiec psychicznie jestem jedynaczka XD
jakos tu duzo jedynakow... ciekawe czy to sie wiaze jakos z aseksualizmem ;3
Awatar użytkownika
Gizmo
Strażnik TeksASu
Posty: 1064
Rejestracja: 13 cze 2006, 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Czy masz rodzeñstwo?

Post autor: Gizmo »

maneki neko pisze:akos tu duzo jedynakow... ciekawe czy to sie wiaze jakos z aseksualizmem ;3
Nieeee.. Raczej z niżem demograficznym.. :lol:
Awatar użytkownika
maneki neko
ciAStoholik
Posty: 306
Rejestracja: 15 wrz 2006, 21:14
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Czy masz rodzeñstwo?

Post autor: maneki neko »

Ale mnie sie wydawalo ze w naszym pokoleniu wcale tak duzo jedynakow nie ma... i dziwie sie ze na tym forum jest tak duzo...
magellan
fantAStyczny
Posty: 556
Rejestracja: 18 lip 2005, 06:48

Re: Czy masz rodzeñstwo?

Post autor: magellan »

na samym poczatku glosowania byla duza przewaga jedynakow - juz myslalem wtedy, ze aseksualnosc ma cos z tym wspolnego... :roll: tak jak to obecnie wyglada, to raczej nic sie z tym nie wiaze (mniejwiecej pol na pol). zeby uzyskac dokladniejszy wynik, musialo by tu duzo wiecej osob sie zglosic; no ale mysle, ze i wtedy roznica nie byla by za duza (tylko takie przeczucie)...

:wink:
Salomea

Re: Czy masz rodzeñstwo?

Post autor: Salomea »

Ja właściwie uważam się za jedynaczkę, nie wychowywałam się z siostrami, dla mojej mamy jestem jedynym dzieckiem. :P :D
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Re: Czy masz rodzeñstwo?

Post autor: Agnieszka »

Kiedyś - w bardzo zamierzchłych czasach - miałam statystykę i tak coś mi świta, że chyba nie mamy dość reprezentatywnej próby, żeby stwierdzić występowanie jakiegoś zjawiska w całej populacji lub jego brak. Gdyby połączyć tę ankietę z ankietą na anglojęzycznym AVEN i innych forach językowych i wyeliminować zdublowane głosy, można by ewentualnie próbować wnioskować. :mrgreen: <--- uwielbiam tego emotikona :mrgreen:
Awatar użytkownika
Private
starszASek
Posty: 45
Rejestracja: 30 gru 2006, 00:53
Lokalizacja: Poznań

Było, minęło...

Post autor: Private »

Honzol pisze:Private fajny avat, pocinasz w cannon fodder'a ?
amiga rulez 8)
pzdr
Dzięki! Od razu widać, żeś swojak. ;) Ot, czasem jak człeka najdzie nostalgia, to zapoda sobie w wolnej chwili jakiś legendarny tytuł. Amiga wciąż rulez, ale już niestety w "drugim" obiegu, przeznaczonym dla prawdziwych koneserów. Jak to śpiewał niegdyś Kazik Staszewski nie, nie, nie, te czasy już nie powtórzą się. Ech, jakże byłoby miło, gdyby choć tak na chwilę cofnąć się do legendarnej epoki 1988 - 1993! Cóż, liczyć na to, że kiedyś starzy weterani znów się zbiorą i zrobią coś w rodzaju retro(copy)party. Skoro garbusiarze jakoś dają radę, to może fanatycy 16-bitowców kiedyś wezmą się w garść? ;)
Sza_de
ASiołek
Posty: 89
Rejestracja: 2 sty 2007, 04:33
Lokalizacja: USA

Re: Czy masz rodzeñstwo?

Post autor: Sza_de »

Mam jedna siostre.
"Nie szukaj prawdy, lecz przyjaciol"
Zwiastun Nocy
starszASek
Posty: 30
Rejestracja: 19 sty 2007, 20:49

Re: Czy masz rodzeñstwo?

Post autor: Zwiastun Nocy »

nie mam :(
ale chcialbym miec siostre :D
mojaa przyjaciolke tak nazywam :) tylko ze ona tak tego nie odbiera :? a szkoda.. dla mnie :P
Awatar użytkownika
Nooki
mASełko
Posty: 131
Rejestracja: 22 sty 2007, 15:12
Lokalizacja: Poznań

Re: Czy masz rodzeñstwo?

Post autor: Nooki »

Siostra 5 lat wiecej.
Now I know,
only I can stop the rain
Awatar użytkownika
shevandell
starszASek
Posty: 30
Rejestracja: 24 sty 2007, 01:25
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy masz rodzeñstwo?

Post autor: shevandell »

Dwóch młodszych braci.

Jako dzieci tłuklismy się niesamowicie, teraz obydwaj sa więksi ode mnie, więc wolę szermierkę słowną ;) Ale fajne z nich chłopaki i mamy dobry kontakt - nie chcę, żeby to zabrzmiało jakoś "wywyższająco się', ale współczuję wszystkim, którzy nie lubią (czy wręcz nie cierpią) swojego rodzeństwa. To jest bardzo przykry stan rzeczy i zastanawiam się, co jest jego przyczyną...
Stupid Ring, stupid Quest, stupid Fellowship.
Awatar użytkownika
tiger_mrrr
starszASek
Posty: 35
Rejestracja: 22 sty 2007, 12:26
Lokalizacja: W-wa

Re: Czy masz rodzeñstwo?

Post autor: tiger_mrrr »

Jestem PRAWIE jedynaczką :lol:
Mam jakby dwie siostry, starsze o 8 i 9 lat - jedna jest przyrodnia a druga cioteczna :mrgreen:
Są kochane, uwielbiam je - są dla mnie jak rodzone (chociaż tak naprawdę nie wiem jak to by było gdyby były rodzone)
... cold bitch ;) ...
Awatar użytkownika
o`connor
mASełko
Posty: 113
Rejestracja: 12 sty 2007, 19:51
Lokalizacja: opole

Re: Czy masz rodzeñstwo?

Post autor: o`connor »

przyrodni z którymi się wychowywałem: brat 7 lat młodszy i siostra 5 lat młodsza... przyrodni których nie znam... nie wiem ile, ale jedno co najmniej (podobno rok młodsze) :P takie to skomplikowane... a z bratem często się tłukę w sumie dla żartów... o ile ich widuję raz w miesiącu.

co do statystycznych rozważań, to trudno w ogóle stwierdzić w tym przypadku reprezentatywność próby, bo nie wiadomo jak ona powinna wyglądać :xmrgreen: ale ten wynik można z przymróżeniem oka potraktować jako "świadczący o czymś". o tym, że posiadanie rodzeństwa nie ma nic wspólnego z aseksualizmem...
przytul mnie życie...
Panzerfrau
przedszkolASek
Posty: 8
Rejestracja: 7 mar 2006, 23:13
Lokalizacja: Gdynia

Re: Czy masz rodzeñstwo?

Post autor: Panzerfrau »

Mam rodzeństwo, ale to tak jakbym nie miała.. Mam przyrodniego brata starszego ode mnie o 16 lat. Pierwszy raz go zobaczyłam w wieku przedszkolnm. POtem jak miałam 8 lat kontakt sie prawie całkowicie urwł. Skontaktował sięz nami jak miałam 13, kiedy urodziła mu się córeczka. Teraz pozostajemy w stałym kontakcie, ale jego dziewczyna jest mi bardziej bliska niż on sam ;p
Bardzo Dziwna Osoba
fantAStyczny
Posty: 551
Rejestracja: 21 lut 2007, 15:28
Lokalizacja: Północ

Czy masz rodzeństwo?

Post autor: Bardzo Dziwna Osoba »

Ja też nie mam.
ODPOWIEDZ