Kto jest dziewica?

Dodaj swój głos! (ankiety są anonimowe)
m.
starszASek
Posty: 39
Rejestracja: 3 lis 2007, 17:34
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: m. »

Jestem dziewicą i zostanę nią do końca życia. Ale znajomi i tak by mnie wyśmiali :D
Gość

Post autor: Gość »

ja
dorosłe dziecko
alabAStrowy bożek
Posty: 1333
Rejestracja: 25 maja 2007, 13:44

Post autor: dorosłe dziecko »

Dla mnie w ogóle te określenia "dziewica", "prawiczek", to niepotrzebna kategoria dzieląca ludzi podług kryterium tak błahego, jak stosunek ( :mrgreen: ) do seksu.
„Dorosłe dzieci mają żal
Za kiepski przepis na ten świat!
Dorosłe dzieci mają żal
Że ktoś im tyle życia skradł...”
agaaa
łASuch
Posty: 159
Rejestracja: 1 maja 2008, 17:11
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: agaaa »

Ja :P
punkadiddle
As Trefl
Posty: 151
Rejestracja: 1 maja 2008, 16:34

Post autor: punkadiddle »

Ja jestem, ale nie widzę znaczenia. Guzik mnie obchodzi, co moi znajomi robią w łóżku i nie ma to wpływu na moje znajomości. Chyba że mi się ktoś narzuca z tym i opowiada, ale jeszcze się z tym nie spotkałam. Dlatego ja też się nie awiszuję :mrgreen: Zwłaszcza, że pewnie i tak jestem w mniejszości... :?
Tak przy okazji ładny avatar m. :mrgreen:
Eee, a czemu ja mam dwa posty? Ja chcę żeby ten na górze ktoś usunął :P
Awatar użytkownika
Mad_Minstrel
mizantropAS
Posty: 297
Rejestracja: 29 maja 2008, 16:00

Post autor: Mad_Minstrel »

Dopisuję się do listy :D Tych, do których może podejść jednorożec oczywiście : ]
punkadiddle
As Trefl
Posty: 151
Rejestracja: 1 maja 2008, 16:34

Post autor: punkadiddle »

O, widzę, że usunięty :diabel:
A nawet tak nie pomyślałam, że jednorożec może podejść, a to dziwne, bo lubię takie tam... baśni, fantastykę, legendy :mrgreen:
metede
starszASek
Posty: 30
Rejestracja: 2 lip 2008, 16:47

Re: I am virgin

Post autor: metede »

Magda pisze:Oczywiście, że jestem dziewicą i będę nią do końca swych dni :)
Nie mam zamiaru poddawać się ewentualnym popędom seksualnym. Jestem czysta i taka chcę pozostać :aniol:
ja tak samo :)
Gość

Post autor: Gość »

hmm jednorozec?
o czymm wy piszecie? to jakas legenda?
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Kto jest dziewicą?

Post autor: DZIEWICA8 »

Gość pisze:hmm jednorożec?
o czym wy piszecie? to jakaś legenda?

Z tego, co wiem, to jest to taka legenda o jednorożcu. A wygląda to tak: Jednorożec to baśniowe zwierzę. Jest biały, wygląda jak koń i ma na środku głowy długi, biały róg. Żyje w lasach. Podobno, gdy ktoś chciał złapać takiego jednorożca, to szedł do lasu z jakąś dziewicą i gdy ona usiadła pod drzewem, to jednorożec przychodził i kładł głowę na jej kolanach. Odpowiedni obrazek jest tu: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... arnese.jpg
Słyszałam też kiedyś - dawno temu o tym, że na imprezach z ogniskiem ognisko powinna rozpalać dziewica. Pamiętam to z dzieciństwa, gdy jeździłam z mamą na wycieczki. Raz ludzie chcieli żebym to ja rozpaliła ognisko, ale ja nie chciałam, bo się bałam. Potem zapytałam się mamy dlaczego, to właśnie mi kazali i ona mi o tym opowiedziała.
Innym razem, tym razem niedawno, bo rok temu byłam na imieninach u kolegi, on się upił i zaczął śpiewać piosenkę o dziewicy, która chciała się utopić, nad rzeką spotkała mężczyznę i powiedziała mu, że chce od niego seksu, ale on powiedział, że nie może bo jest duchem. Duch zniknął, a dziewica się utopiła. :cry: :cry: :cry: Potem kolega powiedział, że podobno pszczoła nie użądli dziewicy i zaczął opowiadać o swojej koleżance, która była dziewicą i musiała przejść obok pszczół i przeszła, ale ze strachem. To akurat się nie sprawdziło, bo zeszłego lata pszczoła użądliła mnie na działce, mimo że byłam jedyną dziewicą w towarzystwie.:lol: :lol: :lol:
Słyszałam też, że przy wywoływaniu duchów medium powinna być dziewica.
No, to tyle legend o dziewicach.
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Awatar użytkownika
Iluzjonistka
frikASek
Posty: 240
Rejestracja: 20 kwie 2008, 19:34

Re: Kto jest dziewicą?

Post autor: Iluzjonistka »

DZIEWICA8 pisze: Z tego, co wiem, to jest to taka legenda o jednorożcu. A wygląda to tak: Jednorożec to baśniowe zwierzę. Jest biały, wygląda jak koń i ma na środku głowy długi, biały róg. Żyje w lasach. Podobno, gdy ktoś chciał złapać takiego jednorożca, to szedł do lasu z jakąś dziewicą i gdy ona usiadła pod drzewem, to jednorożec przychodził i kładł głowę na jej kolanach. Odpowiedni obrazek jest tu: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... arnese.jpg
Słyszałam też kiedyś - dawno temu o tym, że na imprezach z ogniskiem ognisko powinna rozpalać dziewica. Pamiętam to z dzieciństwa, gdy jeździłam z mamą na wycieczki. Raz ludzie chcieli żebym to ja rozpaliła ognisko, ale ja nie chciałam, bo się bałam. Potem zapytałam się mamy dlaczego, to właśnie mi kazali i ona mi o tym opowiedziała.
Innym razem, tym razem niedawno, bo rok temu byłam na imieninach u kolegi, on się upił i zaczął śpiewać piosenkę o dziewicy, która chciała się utopić, nad rzeką spotkała mężczyznę i powiedziała mu, że chce od niego seksu, ale on powiedział, że nie może bo jest duchem. Duch zniknął, a dziewica się utopiła. :cry: :cry: :cry: Potem kolega powiedział, że podobno pszczoła nie użądli dziewicy i zaczął opowiadać o swojej koleżance, która była dziewicą i musiała przejść obok pszczół i przeszła, ale ze strachem. To akurat się nie sprawdziło, bo zeszłego lata pszczoła użądliła mnie na działce, mimo że byłam jedyną dziewicą w towarzystwie.:lol: :lol: :lol:
Słyszałam też, że przy wywoływaniu duchów medium powinna być dziewica.
No, to tyle legend o dziewicach.
DZIEWICA8
o losie :lol2:
głupota ludzka mnie przeraża
Nadzieja
młodASek
Posty: 29
Rejestracja: 23 lip 2008, 13:35

Post autor: Nadzieja »

:)
Ostatnio zmieniony 22 kwie 2009, 20:21 przez Nadzieja, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Koni
bASałyk
Posty: 717
Rejestracja: 10 sie 2008, 21:42
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Post autor: Koni »

Ja już od dawna planuję założyć hodowlę jednorożców :mrgreen: . I w ogóle cieszę się, że wciąż "legalnie" mogę nosić wianek :justcuz: :mrgreen:
"This is not about sex
We all know sex sells and the whole world is buying..."

Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
Awatar użytkownika
mikka
młodASek
Posty: 21
Rejestracja: 3 sie 2008, 21:59

Post autor: mikka »

A ja nie jestem dziewicą i bardzo się z tego cieszę. Wiem przynajmniej z czego rezygnuję (co mnie nie pociąga, czego nie lubię...)
I uważam, że gdybym nigdy w życiu nie spróbowała czekolady (wątróbki lub krabów) to nie wiedziałabym czy ją lubię czy nie. A tak wiem :)
Salomea

Post autor: Salomea »

Ja wciąż jestem, wiadomo, że ludzie mnie nie interesują, a niestety żaden owczarek kaukaski mnie nie chciał. No trudno, trzeba żyć dalej. :roll: :xmrgreen:
ODPOWIEDZ