Czy osoby aseksualne utożsamiają się z ruchem LGTB?

Dodaj swój głos! (ankiety są anonimowe)

Czy wstydzisz się, że jesteś osobą lgbt, która nominalnie rozwala naszą cywilizację ?

1. Tak wstydzę się bardzo
4
7%
2. Tak wstydzę się bardzo, przestanę być osobą lgbtq+a
1
2%
3. Tak wstydzę się bardzo, przestanę być osobą lgbtq+a, zostałam (zostałem) zmanipulowana tą ideologią
1
2%
4. tak wstydzę się bardzo, ale nie przestanę być osobą lgbtq+a
3
6%
5. Nie nie wstydzę się, pozostanę osobą lgbtq+a
41
76%
6. Nie nie wstydzę się, pozostanę osobą lgbtq+a, ale też uprawiam sex
4
7%
7. Tak wstydzę się bardzo, nawróciłam (nawróciłem) się
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 54

heretyczka
młodASek
Posty: 21
Rejestracja: 7 kwie 2014, 14:18

Re: Czy wstydzisz się, że jesteś osobą lgbt, która nominalnie rozwala naszą cywilizację ?

Post autor: heretyczka »

bazaO pisze: 6 wrz 2020, 12:44
heretyczka pisze: 23 sie 2020, 19:05 to mi też wisi :lol:
twój smiech na tej stronie będzie się ciągnął do twojej śmierci... zatem przed Bogiem będziesz się śmiała z jego ucznia w czasie sądu ostatecznego.. jak myślisz, masz jeszcze szansę na zbawienie ? Cześć.
Odsyłam to twoje życzenie, niech do ciebie wróci, każdy dzień który spędzisz na tej stronie będzie cię ciągnął do śmierci. Amen.
bazaO
przedszkolASek
Posty: 9
Rejestracja: 24 lip 2020, 16:57

Re: Czy wstydzisz się, że jesteś osobą lgbt, która nominalnie rozwala naszą cywilizację ?

Post autor: bazaO »

heretyczka pisze: 10 wrz 2020, 18:56
bazaO pisze: 6 wrz 2020, 12:44
heretyczka pisze: 23 sie 2020, 19:05 to mi też wisi :lol:
twój smiech na tej stronie będzie się ciągnął do twojej śmierci... zatem przed Bogiem będziesz się śmiała z jego ucznia w czasie sądu ostatecznego.. jak myślisz, masz jeszcze szansę na zbawienie ? Cześć.
Odsyłam to twoje życzenie, niech do ciebie wróci, każdy dzień który spędzisz na tej stronie będzie cię ciągnął do śmierci. Amen.
Zupełnie nie rozumiem o co ci kaman. Cześć.
Natomiast moje zdanie ma podstawy.
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2427
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Re: Czy wstydzisz się, że jesteś osobą lgbt, która nominalnie rozwala naszą cywilizację ?

Post autor: urtika »

bazaO pisze: 7 wrz 2020, 12:19
urtika pisze: 7 wrz 2020, 11:04 Po co założyłeś to kolejne konto? :shock:
Wyczyściło mnie hasło po czyszczeniu kompa, zawsze tak jest. A myślisz, że dla takiego podrzędnego forum pamiętam hasło ? :wink:
No to byłoby dobrze, gdybyś tego forum, do którego nawet nie pamiętasz hasła, nie zaśmiecał bzdurnymi ankietami.
Jest to nie tylko moje zdanie, ale wiele osób pisze do mnie wiadomości z prośbą, by kasować twoje posty, gdyż psują dobry dotąd wizerunek forum.
Quirkyalone
bazaO
przedszkolASek
Posty: 9
Rejestracja: 24 lip 2020, 16:57

Re: Czy wstydzisz się, że jesteś osobą lgbt, która nominalnie rozwala naszą cywilizację ?

Post autor: bazaO »

urtika pisze: 11 wrz 2020, 13:54
bazaO pisze: 7 wrz 2020, 12:19
urtika pisze: 7 wrz 2020, 11:04 Po co założyłeś to kolejne konto? :shock:
Wyczyściło mnie hasło po czyszczeniu kompa, zawsze tak jest. A myślisz, że dla takiego podrzędnego forum pamiętam hasło ? :wink:
No to byłoby dobrze, gdybyś tego forum, do którego nawet nie pamiętasz hasła, nie zaśmiecał bzdurnymi ankietami.
Jest to nie tylko moje zdanie, ale wiele osób pisze do mnie wiadomości z prośbą, by kasować twoje posty, gdyż psują dobry dotąd wizerunek forum.
ojej ale masz problem.
Ankiety nie przywróciłaś. A pozwalała ona przystąpić do rozmyślania nad tym, że asowatość jest czymś zakłamym. Nie ładnie jest kłamać innych ludzi.
wizerunek forum - dajcie spokój.. nowomowa lewacka.

Konfidentów lewackich jest ci moc
AjuxAmst
ASiołek
Posty: 87
Rejestracja: 23 lut 2020, 02:09

Re: Czy wstydzisz się, że jesteś osobą lgbt, która nominalnie rozwala naszą cywilizację ?

Post autor: AjuxAmst »

Gdzuie jest ankieta, urtiko ? Miałaś ją przywrócić. :D
Nemo
mASełko
Posty: 114
Rejestracja: 30 cze 2017, 21:38
Lokalizacja: Szczecin

Re: Czy wstydzisz się, że jesteś osobą lgbt, która nominalnie rozwala naszą cywilizację ?

Post autor: Nemo »

Nie uważam się za osobę LGBT, więc nie mam co zaznaczyć w ankiecie :lol:
Awatar użytkownika
AlterEcho
mASełko
Posty: 139
Rejestracja: 21 paź 2020, 22:05

Re: Czy wstydzisz się, że jesteś osobą lgbt, która nominalnie rozwala naszą cywilizację ?

Post autor: AlterEcho »

Ja też się nie uważam za osobę LGBT.
Senny
mASełko
Posty: 108
Rejestracja: 1 sty 2021, 05:30

Re: Czy wstydzisz się, że jesteś osobą lgbt, która nominalnie rozwala naszą cywilizację ?

Post autor: Senny »

Nawet nie wiedziałem, że jestem lgbt.. I też się nie uważam ?!
zewsząd i znikąd
pASibrzuch
Posty: 246
Rejestracja: 30 lip 2014, 11:07

Re: Czy wstydzisz się, że jesteś osobą lgbt, która nominalnie rozwala naszą cywilizację ?

Post autor: zewsząd i znikąd »

Ja uważam się za osobę LGBT+ (także dlatego, że na pewno nie jestem heteroromantyczna... a poza tym i tak uważam, że osoby aseksualne z definicji są mniejszością seksualną), a poza tym bardzo popieram prawa osób LGBT+ takie jak ochrona przed mową nienawiści, małżeństwa jednopłciowe, uregulowanie korekty płci, zakaz "terapii" konwersyjnej, także zakaz zabiegów niesłużących ratowaniu życia u osób interpłciowych przed ukończeniem 18. roku życia... Więc nie, nie wstydzę się. Wręcz przeciwnie, jestem dumna z bycia osobą aseksualną i nonkonformistką.
Awatar użytkownika
Makoto
łASuch
Posty: 153
Rejestracja: 27 sty 2021, 19:26
Lokalizacja: Sochaczew
Kontakt:

Re: Czy wstydzisz się, że jesteś osobą lgbt, która nominalnie rozwala naszą cywilizację ?

Post autor: Makoto »

zewsząd i znikąd pisze: 1 sty 2021, 14:09 Ja uważam się za osobę LGBT+ (także dlatego, że na pewno nie jestem heteroromantyczna... a poza tym i tak uważam, że osoby aseksualne z definicji są mniejszością seksualną), a poza tym bardzo popieram prawa osób LGBT+ takie jak ochrona przed mową nienawiści, małżeństwa jednopłciowe, uregulowanie korekty płci, zakaz "terapii" konwersyjnej, także zakaz zabiegów niesłużących ratowaniu życia u osób interpłciowych przed ukończeniem 18. roku życia... Więc nie, nie wstydzę się. Wręcz przeciwnie, jestem dumna z bycia osobą aseksualną i nonkonformistką.
:thumbsup: Zgadzam się w stu procentach :)
Tylko w milczeniu słowo,
tylko w ciemności światło,
tylko w umieraniu życie:
na pustym niebie
jasny jest lot sokoła.

Ursula Kroeber Le Guin Pieśń o stworzeniu Éa (Czarnoksiężnik z Archipelagu)
stalugwa
bobASek
Posty: 4
Rejestracja: 20 kwie 2021, 14:54

Re: Czy wstydzisz się, że jesteś osobą lgbt, która nominalnie rozwala naszą cywilizację ?

Post autor: stalugwa »

Jak to się stało, że autor tego pytania nie został jeszcze zbanowany za łamanie punktu II regulaminu?
II. Tolerancja

1. Wypowiedzi dyskryminujące ludzi ze względu na ich seksualność, orientację, płeć, przynależność etniczną itd. – są zabronione.
2. Forum SEA jest otwarte dla osób aseksualnych i seksualnych, a także niepewnych swojej tożsamości. Następujące zachowania nie będą tolerowane:
- negatywne ocenianie ludzkiej seksualności i orientacji przez pryzmat subiektywnie pojmowanej moralności,
- stwierdzenia o "wyższości" jednej grupy nad drugą,
- bezpodstawne, samozwańcze diagnozowanie nacechowane negatywnie, np.: "Nie jesteś aseksualny, jesteś chory!".
zimou
starszASek
Posty: 30
Rejestracja: 12 lis 2016, 11:01

Re: Czy wstydzisz się, że jesteś osobą lgbt, która nominalnie rozwala naszą cywilizację ?

Post autor: zimou »

użytkownika nie ma już na forum od zeszłego roku. i jest zbanowany.
stalugwa
bobASek
Posty: 4
Rejestracja: 20 kwie 2021, 14:54

Czy osoby aseksualne utożsamiają się z ruchem LGTB?

Post autor: stalugwa »

zimou pisze: 20 kwie 2021, 20:25 użytkownika nie ma już na forum od zeszłego roku. i jest zbanowany.
Dziękuję, dobrze wiedzieć. Jak zobaczyłam taki wątek to od razu skoczyło mi ciśnienie.
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2427
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Re: Czy osoby aseksualne utożsamiają się z ruchem LGTB?

Post autor: urtika »

Postanowiłam nie usuwać tego wątku, jak to nie raz robiłam z innymi założonymi przez Krzysia, ponieważ w sumie rozwinęła się w nim ciekawa dyskusja. Zmieniłam w nim tytuł ,gdyż to, co wymyślił Krzyś może rzeczywiście innych irytować. No ale co się spodziewać po trollu- zaśmiecaczu, miejmy nadzieję, że już tu nie wróci. Chciałam usunąć ankietę i stworzyć nową, ale tego się nie da, chyba że admin to potrafi.
Quirkyalone
Awatar użytkownika
Heremis87
pASjonat
Posty: 811
Rejestracja: 18 gru 2013, 22:05
Lokalizacja: Śląski Rzym
Kontakt:

Re: Czy osoby aseksualne utożsamiają się z ruchem LGTB?

Post autor: Heremis87 »

Nie czuję jakiegokolwiek związku z ruchem LGBT i nigdy bym się do tego nie dołączył przy czym nie potępiam tego ruchu, to prywatna sprawa każdego człowieka.
Rzekł Jezus: "Bądźcie tymi, którzy przechodzą mimo!"
Ewangelia Tomasza 42

"Dla radowania się i bólu człowiek urodził się na ziemi. Jeśli to rozumiemy dobrze, bezpiecznie przez ten świat idziemy."
William Blake
ODPOWIEDZ