Czy wstydzisz się, że jesteś osobą lgbt, która nominalnie rozwala naszą cywilizację ?

Dodaj swój głos! (ankiety są anonimowe)

Czy wstydzisz się, że jesteś osobą lgbt, która nominalnie rozwala naszą cywilizację ?

1. Tak wstydzę się bardzo
1
5%
2. Tak wstydzę się bardzo, przestanę być osobą lgbtq+a
1
5%
3. Tak wstydzę się bardzo, przestanę być osobą lgbtq+a, zostałam (zostałem) zmanipulowana tą ideologią
0
Brak głosów
4. tak wstydzę się bardzo, ale nie przestanę być osobą lgbtq+a
1
5%
5. Nie nie wstydzę się, pozostanę osobą lgbtq+a
17
77%
6. Nie nie wstydzę się, pozostanę osobą lgbtq+a, ale też uprawiam sex
2
9%
7. Tak wstydzę się bardzo, nawróciłam (nawróciłem) się
0
Brak głosów

Liczba głosów: 22

heretyczka
młodASek

Re: Czy wstydzisz się, że jesteś osobą lgbt, która nominalnie rozwala naszą cywilizację ?

Post autor: heretyczka »

bazaO pisze: 6 wrz 2020, 12:44
heretyczka pisze: 23 sie 2020, 19:05 to mi też wisi :lol:
twój smiech na tej stronie będzie się ciągnął do twojej śmierci... zatem przed Bogiem będziesz się śmiała z jego ucznia w czasie sądu ostatecznego.. jak myślisz, masz jeszcze szansę na zbawienie ? Cześć.
Odsyłam to twoje życzenie, niech do ciebie wróci, każdy dzień który spędzisz na tej stronie będzie cię ciągnął do śmierci. Amen.
bazaO
przedszkolASek

Re: Czy wstydzisz się, że jesteś osobą lgbt, która nominalnie rozwala naszą cywilizację ?

Post autor: bazaO »

heretyczka pisze: 10 wrz 2020, 18:56
bazaO pisze: 6 wrz 2020, 12:44
heretyczka pisze: 23 sie 2020, 19:05 to mi też wisi :lol:
twój smiech na tej stronie będzie się ciągnął do twojej śmierci... zatem przed Bogiem będziesz się śmiała z jego ucznia w czasie sądu ostatecznego.. jak myślisz, masz jeszcze szansę na zbawienie ? Cześć.
Odsyłam to twoje życzenie, niech do ciebie wróci, każdy dzień który spędzisz na tej stronie będzie cię ciągnął do śmierci. Amen.
Zupełnie nie rozumiem o co ci kaman. Cześć.
Natomiast moje zdanie ma podstawy.
Awatar użytkownika
urtika
sASanka

Post autor: urtika »

bazaO pisze: 7 wrz 2020, 12:19
urtika pisze: 7 wrz 2020, 11:04 Po co założyłeś to kolejne konto? :shock:
Wyczyściło mnie hasło po czyszczeniu kompa, zawsze tak jest. A myślisz, że dla takiego podrzędnego forum pamiętam hasło ? :wink:
No to byłoby dobrze, gdybyś tego forum, do którego nawet nie pamiętasz hasła, nie zaśmiecał bzdurnymi ankietami.
Jest to nie tylko moje zdanie, ale wiele osób pisze do mnie wiadomości z prośbą, by kasować twoje posty, gdyż psują dobry dotąd wizerunek forum.
Quirkyalone
bazaO
przedszkolASek

Post autor: bazaO »

urtika pisze: 11 wrz 2020, 13:54
bazaO pisze: 7 wrz 2020, 12:19
urtika pisze: 7 wrz 2020, 11:04 Po co założyłeś to kolejne konto? :shock:
Wyczyściło mnie hasło po czyszczeniu kompa, zawsze tak jest. A myślisz, że dla takiego podrzędnego forum pamiętam hasło ? :wink:
No to byłoby dobrze, gdybyś tego forum, do którego nawet nie pamiętasz hasła, nie zaśmiecał bzdurnymi ankietami.
Jest to nie tylko moje zdanie, ale wiele osób pisze do mnie wiadomości z prośbą, by kasować twoje posty, gdyż psują dobry dotąd wizerunek forum.
ojej ale masz problem.
Ankiety nie przywróciłaś. A pozwalała ona przystąpić do rozmyślania nad tym, że asowatość jest czymś zakłamym. Nie ładnie jest kłamać innych ludzi.
wizerunek forum - dajcie spokój.. nowomowa lewacka.

Konfidentów lewackich jest ci moc
AjuxAmst
ASiołek

Post autor: AjuxAmst »

Gdzuie jest ankieta, urtiko ? Miałaś ją przywrócić. :D
Awatar użytkownika
Nemo
mASełko

Post autor: Nemo »

Nie uważam się za osobę LGBT, więc nie mam co zaznaczyć w ankiecie :lol:
ODPOWIEDZ