Praca magisterska

Dodaj swój głos! (ankiety są anonimowe)
BJS
bobASek
Posty: 2
Rejestracja: 7 gru 2020, 12:47

Praca magisterska

Post autor: BJS »

Witam serdecznie,

Jestem studentem IV roku psychologii na UMCS w Lublinie i pisze prace na temat doświadczania zazdrości i miłości u osób nieheteronromatywnych. Sam należę do środowiska i postanowiłem zabrać się za taki temat, ponieważ w polskiej literaturze naukowej nie dostrzega się często innych orientacji niż 3 podstawę (hetero, homo i bi), chciałbym zebrać jak największą grupę osób aby, pozyskać rzetelne wyniki odnośnie wszystkich osób o innych orientacjach niż hetero. Jeśli wyniki okażą się ciekawe to chętnie napisze na ich podstawie artykuł.
Ze względów pandemicznych zbieram dane przez formularz Google. Na wyniki składają się 3 kwestionariusze psychologiczne stosowane przez naukowców w pracach naukowych.
Badanie skierowane jest do osób 18+, głównie tych w związkach lub osób, które niedawno (rok/dwa lata) zakończyły związki. Jednak wszystkie wynik będą dla mnie istotne. Jeśli nie Byłaś/Byłeś w związku to przy odpowiedziach zaznacz jak prawdopodobnie byś się zachowała/Zachował, co byś czuła/czuł.
Badanie jest anonimowe a wyniki posłużą mi tylko w pracy naukowej. Nie ma odpowiedzi dobrych i złych, ważne żeby odpowiadać szczerzę.

Z góry dziękuję za poświęcony czas :)

https://forms.gle/Mfj5KtrwvmcbE7AL9

:D :D :D :D :D :D
Awatar użytkownika
loony26
starszASek
Posty: 43
Rejestracja: 22 lis 2020, 22:03
Lokalizacja: T-ń
Kontakt:

Re: Praca magisterska

Post autor: loony26 »

Chciałabym móc pomóc, ale nigdy nie byłam w związku i za Chiny nie potrafię sobie tego wyobrazić :baghead: sorka

Mam nadzieję, że zbierzesz wystarczająco dużo odpowiedzi!!
Nie wiem jak działają awatary więc jak coś ukradłam to przepraszam
“Science is similarly interpreted, as a new language through which man has tried to explore himself and nature; and a similar conclusion is reached, that once again man attributed to abstractions an independent existence."
majka88

Re: Praca magisterska

Post autor: majka88 »

Wypełniłam ankietę.
BJS
bobASek
Posty: 2
Rejestracja: 7 gru 2020, 12:47

Re: Praca magisterska

Post autor: BJS »

Bardzo dziękuję za wypełnienie kwestionariuszy 😊
Oraz za same chęci 😁
ODPOWIEDZ