Czy byłeś/-aś kiedykolwiek z kimś w związku?

Dodaj swój głos! (ankiety są anonimowe)

Kiedykolwiek w związku?

Tak
108
46%
Nie, ale podkochiwałem/-am się
68
29%
Nie
60
25%

Liczba głosów: 236

Awatar użytkownika
mari121
starszASek

Re: Czy byłeś/-aś kiedykolwiek z kimś w związku?

Post autor: mari121 » 10 cze 2017, 20:10

Byłam w związku raz i zakończyłam go sama. Trwało to trzy miesiące i czułam że nie dam rady być w związku na siłę. Uciekałam od bliskości i kontaktu fizycznego. Kilka razy próbowałam jeszcze to wszystko w jakiś sposób połatać ale nic z tego nie wyszło

Mam ogromne problemy z zaufaniem komuś, bo nie raz się przejechałam i dostałam porządnie po głowie. Obecnie dowiedziałam się wielu rzeczy o sobie - o tym, że jestem demiseksualna i o tym dlaczego pewne rzeczy w moim życiu są takie a nie inne. Teraz jest mi o wiele łatwiej ustawiać granice tego co chcę a czego nie chcę w związku.

Rheda
pASibrzuch

Post autor: Rheda » 10 cze 2017, 22:34

Z raz, czy dwa mało brakowało. Czekałam, ale nie widziałam u siebie żadnych postępujących oznak zakochiwania się. Zawsze myślałam, że na to trzeba dość długiego czasu, ale okazało się, że byłam w błędzie. "Ten drugi" wydawał się coraz bardziej zniecierpliwiony, aż się w końcu pokłóciliśmy o jakąś głupotę. Wtedy myślałam, że jest jakiś przewrażliwiony, dziś podejrzewam, że może to była normalna reakcja na dziewczynę, która nawet przytulać się nie lubi :P

Kanar
gimnASjalista

Post autor: Kanar » 11 paź 2017, 09:24

Nie, ale chciałbym bardzo, Wierze że się uda :)

ODPOWIEDZ