Stosunek do stosunku

Dodaj swój głos! (ankiety są anonimowe)

Stosunek do stosunku?

Brzydzę się seksem
63
27%
Jest mi obojętny. Nie moja bajka po prostu
110
47%
Boję się
40
17%
Inny (napisz)
19
8%

Liczba głosów: 232

Awatar użytkownika
no name inc.
mASełko

Re: Stosunek do stosunku

Post autor: no name inc. » 22 sty 2019, 23:45

A czemu zakładasz, że jesteś asem? Seksualne osoby mogą woleć masturbację.
No cóż, z tego co wiem to osoba seksualna powinna mieć jakąś orientację i chociażby minimalne chęci do stosunku z kimkolwiek, a u mnie tego nigdy nie było i nadal nie ma. Co więcej dla mnie ci "normalni" ludzie są tak samo dziwni jak ja dla nich, nie jestem w stanie wyobrazić sobie jak można się z kimś wymieniać śliną, a co dopiero uprawiać seks. Takie rzeczy wyglądają dobrze na filmach albo w komiksach, w rzeczywistości to tylko mięso i nic poza tym.
Memento Mori

panna_x
ASoholik

Post autor: panna_x » 23 sty 2019, 08:04

Seksualna osoba może być nakierowana na siebie samą i nazywa się to autoerotyczną orientacją z tego, co słyszałam. :) w każdym razie nie ma to aż takiego znaczenia, jeśli nie lubisz seksu z innymi to ok, a jak lubisz masturbację to też ok :)

Awatar użytkownika
no name inc.
mASełko

Post autor: no name inc. » 26 sty 2019, 13:41

panna_x pisze:
23 sty 2019, 08:04
Seksualna osoba może być nakierowana na siebie samą i nazywa się to autoerotyczną orientacją z tego, co słyszałam.
Też o czymś takim słyszałem, ale w moim przypadku sytuacja jest trochę skomplikowana.. Raczej wolę nie pisać tu o tym ze szczegółami bo to zbyt chore. Nie to żebym miał z tym jakiś problem, po prostu ciekawi mnie czy jest na mnie jakaś "szufladka", chociaż szczerze w to wątpię :alien2:
Memento Mori

ODPOWIEDZ