Czy jesteś UFOlcem, znaczy się dziwakiem? :P

Dodaj swój głos! (ankiety są anonimowe)

Czy uważasz, że inni patrzą na Ciebie jak na dziwaka?

Tak
137
78%
Nie
39
22%
 
Liczba głosów: 176

Salomea

Post autor: Salomea »

Tradycja... fe, źle mi się to słowo kojarzy. :diabel:
Awatar użytkownika
Magda
bASyliszek
Posty: 1112
Rejestracja: 1 sty 2007, 18:26
Lokalizacja: Gotei13/Seireitei/Soul Society
Kontakt:

Post autor: Magda »

Chodzi mi o to, że skoro czują się z daną religią związane, to powinny zachowywać tradycję tej religii, przyjąć ją taką, jaka jest i nie mogą od tak sobie powiedzieć:"Ten zwyczaj mi się nie podoba i nie będę go zachowywać".
Jest mi to obojętne-seksu uprawiać nie mam zamiaru, więc dzieci z tego nie wyjdą, rozmawiać z delikwentem też nie muszę, a co :) .
Obrazek
Obrazek
Waheguru Ji Ka Khalsa!
Waheguru Ji Ki Fateh!
dorosłe dziecko
alabAStrowy bożek
Posty: 1333
Rejestracja: 25 maja 2007, 13:44

Post autor: dorosłe dziecko »

Salomea pisze:Tradycja... fe, źle mi się to słowo kojarzy. :diabel:
Mnie też.
Magda pisze:Chodzi mi o to, że skoro czują się z daną religią związane, to powinny zachowywać tradycję tej religii, przyjąć ją taką, jaka jest i nie mogą od tak sobie powiedzieć:"Ten zwyczaj mi się nie podoba i nie będę go zachowywać".
A to, czemu niby tak nie może? :>
Magda pisze:Jest mi to obojętne-seksu uprawiać nie mam zamiaru, więc dzieci z tego nie wyjdą, rozmawiać z delikwentem też nie muszę, a co :) .
W dawnych czasach, kiedy ta tradycja obowiązywała delikwent by to wszystko sobie sam wyegzekwował i nazwałby to "obowiązkami małżeńskimi". :mrgreen: :wink:
„Dorosłe dzieci mają żal
Za kiepski przepis na ten świat!
Dorosłe dzieci mają żal
Że ktoś im tyle życia skradł...”
Awatar użytkownika
margot
offtopAS
Posty: 1071
Rejestracja: 25 paź 2007, 15:38
Lokalizacja: Gród Kraka i Smoka Wawelskiego
Kontakt:

Post autor: margot »

Salomea pisze:Tradycja... fe, źle mi się to słowo kojarzy. :diabel:

No co ty...
Tradycja to takie ładne imię 8)
Awatar użytkownika
Magda
bASyliszek
Posty: 1112
Rejestracja: 1 sty 2007, 18:26
Lokalizacja: Gotei13/Seireitei/Soul Society
Kontakt:

Post autor: Magda »

dorosłe dziecko pisze:
Magda pisze:Chodzi mi o to, że skoro czują się z daną religią związane, to powinny zachowywać tradycję tej religii, przyjąć ją taką, jaka jest i nie mogą od tak sobie powiedzieć:"Ten zwyczaj mi się nie podoba i nie będę go zachowywać".
A to, czemu niby tak nie może? :>
Może odpowiem tak: gdybym nie musiała ukrywać swojej religii we własnym domu, wypełniałabym absolutnie wszystkie nakazy, zakazy, które należą do tradycji tej religii (chodzi mi tu o, np. noszenie chusty, wstawanie przed świtem, branie zimnej kąpieli/prysznica, medytację). Wszyscy sikhowie tak robią, ponieważ tak robił Guru Nanak, ale raczej nie jest to nakazane przez Boga. A dlaczego bym tak robiła? Bo czuję, że to jest ważne, czuję się związana z sikhizmem, jestem w pełni oddana sikhizmowi. Myślę, że muzułmanie, hindusi itd. odpowiedzieliby podobnie.
dorosłe dziecko pisze:W dawnych czasach, kiedy ta tradycja obowiązywała delikwent by to wszystko sobie sam wyegzekwował i nazwałby to "obowiązkami małżeńskimi". :mrgreen: :wink:
Hmm, zawsze mógłby mnie zdradzić :P
Obrazek
Obrazek
Waheguru Ji Ka Khalsa!
Waheguru Ji Ki Fateh!
Awatar użytkownika
Lani
starszASek
Posty: 49
Rejestracja: 22 sie 2007, 16:25

Post autor: Lani »

cytat z artykułu "moda na aseksualizm" - podejście kościoła do asów

"Swoje zdanie jednak, oprócz przedstawicieli nauki, ma też Kościół i sami zainteresowani. Radykalni chrześcijanie wręcz odmawiają przyznawania aseksualistom cech ludzkich. W publikacji wydanej z okazji National Religious Vocational Conference (Konferencji Powołania Religijnego) w USA czytamy, że ludzie aseksualni nie istnieją, a seksualność - jest darem od Boga, a tym samym podstawowy elementem ludzkiej tożsamości."
Awatar użytkownika
margot
offtopAS
Posty: 1071
Rejestracja: 25 paź 2007, 15:38
Lokalizacja: Gród Kraka i Smoka Wawelskiego
Kontakt:

Post autor: margot »

No to ciekawe jak umiejscowią szefa swojej sekty tego kolesia, który chodził po wodzie... :diabel:
Obrazek
dorosłe dziecko
alabAStrowy bożek
Posty: 1333
Rejestracja: 25 maja 2007, 13:44

Post autor: dorosłe dziecko »

cytat z artykułu "moda na aseksualizm" - podejście kościoła do asów

"Swoje zdanie jednak, oprócz przedstawicieli nauki, ma też Kościół i sami zainteresowani. Radykalni chrześcijanie wręcz odmawiają przyznawania aseksualistom cech ludzkich. W publikacji wydanej z okazji National Religious Vocational Conference (Konferencji Powołania Religijnego) w USA czytamy, że ludzie aseksualni nie istnieją, a seksualność - jest darem od Boga, a tym samym podstawowy elementem ludzkiej tożsamości."
W takim razie, dlaczego:

- Niektóre odłamy chrześcijaństwa utrzymują celibat? Przecież celibat księży, to tłumienie własnej seksualności, która "jest darem od Boga"?
- Podchodzą z pewną niechęcią do homoseksualistów? Przecież ich seksualność też "jest darem od Boga"?
„Dorosłe dzieci mają żal
Za kiepski przepis na ten świat!
Dorosłe dzieci mają żal
Że ktoś im tyle życia skradł...”
Awatar użytkownika
Gizmo
Strażnik TeksASu
Posty: 1064
Rejestracja: 13 cze 2006, 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Gizmo »

W publikacji wydanej z okazji National Religious Vocational Conference (Konferencji Powołania Religijnego) w USA czytamy, że ludzie aseksualni nie istnieją
NRVC to amerykańska organizacja religijna, a nie jakaś tam ważna "konferencja", jak to zrozumiał mądry dziennikarz (?) :P.
Do owej śmiesznej publikacji nie dotarłam. No cóż, znając amerykańskich katolików, nie zdziwiłabym się, gdyby były tam również wzmianki o tym, że Ewolucja to mit :lol:
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

A wracając do tiematu, pewnie patrzą ;)
Czczony nie tylko w Chinach
Awatar użytkownika
margot
offtopAS
Posty: 1071
Rejestracja: 25 paź 2007, 15:38
Lokalizacja: Gród Kraka i Smoka Wawelskiego
Kontakt:

Post autor: margot »

Mamy ufolcową emotkę :insane: :insane: :insane: :insane:
Obrazek
Awatar użytkownika
naomi_p
ASter
Posty: 637
Rejestracja: 30 sie 2007, 16:30
Lokalizacja: Zhongguo (Państwo Środka)

Post autor: naomi_p »

Wygląda jak ze zgniłym bananem na głowie ;P
Awatar użytkownika
margot
offtopAS
Posty: 1071
Rejestracja: 25 paź 2007, 15:38
Lokalizacja: Gród Kraka i Smoka Wawelskiego
Kontakt:

Post autor: margot »

Człowiek-mop, z zezem rozbieżnym
Albo Sideshow Bob (nie wiem jak to po naszemu, ale fani Simpsonów będą wiedzieli)
Obrazek
dorosłe dziecko
alabAStrowy bożek
Posty: 1333
Rejestracja: 25 maja 2007, 13:44

Post autor: dorosłe dziecko »

Mopmen? :insane: :mrgreen:
„Dorosłe dzieci mają żal
Za kiepski przepis na ten świat!
Dorosłe dzieci mają żal
Że ktoś im tyle życia skradł...”
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Mopek ;)
Czczony nie tylko w Chinach
ODPOWIEDZ