Czy jesteś męska lub kobiecy?

Dodaj swój głos! (ankiety są anonimowe)

Czy jesteś męska lub kobiecy?

Zdecydowanie tak
32
19%
Raczej tak
39
23%
Pół na pół
75
45%
Chyba nie
22
13%
 
Liczba głosów: 168

dorosłe dziecko
alabAStrowy bożek
Posty: 1333
Rejestracja: 25 maja 2007, 13:44

Post autor: dorosłe dziecko »

margot pisze:Ufolce :lol: :diabel:
Ufolce tym bardziej nie powinni ufać ani posługiwać się stereotypami. :P 8)
„Dorosłe dzieci mają żal
Za kiepski przepis na ten świat!
Dorosłe dzieci mają żal
Że ktoś im tyle życia skradł...”
Awatar użytkownika
margot
offtopAS
Posty: 1071
Rejestracja: 25 paź 2007, 15:38
Lokalizacja: Gród Kraka i Smoka Wawelskiego
Kontakt:

Post autor: margot »

Ufolce to takie sympatyczne określenie, nie to co "odmieńcy"
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Post autor: clouds clear »

Ufoki :D
einmal ist keinmal
dorosłe dziecko
alabAStrowy bożek
Posty: 1333
Rejestracja: 25 maja 2007, 13:44

Post autor: dorosłe dziecko »

Alien ve Predator od razu... :diabel: :lol: :lol:
„Dorosłe dzieci mają żal
Za kiepski przepis na ten świat!
Dorosłe dzieci mają żal
Że ktoś im tyle życia skradł...”
Awatar użytkownika
naomi_p
ASter
Posty: 637
Rejestracja: 30 sie 2007, 16:30
Lokalizacja: Zhongguo (Państwo Środka)

Post autor: naomi_p »

Eeee, nie przekrzywiajcie mi tu mojego określenia :P
Może więc wyruszymy z misją zasiedlenia Marsa i tam Marsjanie przyjmą nas z otwartymi rękoma i znajdą lokum?! Przynajmniej wzajemną dziwność pomiędzy Marsjanami a Nami Ziemianami nie będzie niczym nadzwyczajnym ;P
To może jeszcze zamiast UFOlców, ufoków, alienów i predatorów - Marsjoki? :P
Staniemy się zieloniutcy z dziwnymi wyrostkami na głowie:D
Bardzo Dziwna Osoba
fantAStyczny
Posty: 551
Rejestracja: 21 lut 2007, 15:28
Lokalizacja: Północ

Post autor: Bardzo Dziwna Osoba »

Mam wiele cech, uznawanych za męskie, a nie mam niektórych uznawanych za kobiece. Lubię załatwiać wszystkie sprawy krótko, rzeczowo i konkretnie. Lubię rozmowy przy piwie z kolegami. Bywało, ze ubierałam się np. cała w moro, bo podobał mi się ten styl. Gdybym była facetem to już mam w myślach conajmniej 20 zestawów ciuchów, które bym ubierała :D Najpierw chodziłam w moro a potem kilka dni z rzędu, dla zachowania równowagi zakładałam zwiewne sukienki :lol: Bawiło mnie obserwowanie reakcji facetów, kiedy się ubrałam w stylu męskim, a kiedy w kobiecym.
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

Bardzo Dziwna Osoba pisze:Gdybym była facetem to już mam w myślach conajmniej 20 zestawów ciuchów, które bym ubierała :D
A myślenie o 20 zestawach ciuchów jest bardziej męskie, czy bardziej kobiece? :P

Ja jestem całkowicie neutralna - ani taka, ani owaka. Neutral.
dorosłe dziecko
alabAStrowy bożek
Posty: 1333
Rejestracja: 25 maja 2007, 13:44

Post autor: dorosłe dziecko »

To zależy o jakiego faceta chodzi - "zwyczajnego", czy "metroseksualnego". Jeśli o tego drugiego, to myślenie o zestawach ubrań jest, jak najbardziej naturalne. :wink:
„Dorosłe dzieci mają żal
Za kiepski przepis na ten świat!
Dorosłe dzieci mają żal
Że ktoś im tyle życia skradł...”
Awatar użytkownika
Czarny
bASyliszek
Posty: 1015
Rejestracja: 13 paź 2007, 13:36
Lokalizacja: Otwock koło stolicy

Post autor: Czarny »

Agnieszka pisze:
Bardzo Dziwna Osoba pisze:Gdybym była facetem to już mam w myślach conajmniej 20 zestawów ciuchów, które bym ubierała :D
A myślenie o 20 zestawach ciuchów jest bardziej męskie, czy bardziej kobiece? :P

Ja jestem całkowicie neutralna - ani taka, ani owaka. Neutral.
Mnie się nie pytaj ;]
Ja jestem facetem, który kupuje sobie sporo ciuchów często podobnych do siebie a zanim gdzies wyjdę potrafię czasami nawet 4 razy się przebierać ;]
a to dziwne
Czarno to widzę...
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

To było pytanie ironiczne :P

Ja nie kupuję sobie ciuchów w ogóle - jak już coś się podrze lub naprawdę nie nadaje się do noszenia (typu śpiochy z dzieciństwa), to rzucam mamie hasło, że potrzebuję czegoś czarnego, daję kasę i ciuch się potem pojawia. Ale to bardzo rzadko się zdarza, bo jestem przywiązana do swoich ubrań :D Mam dwie, góra trzy pary ulubionych spodni, jakieś pięć bluzek i po prostu częściej pranie robię :D:D :mrgreen:
Ale to wcale nie świadczy o mojej kobiecości czy męskości, bom - jak wcześniej wspomniałam - neutral. :P
Awatar użytkownika
maneki neko
ciAStoholik
Posty: 306
Rejestracja: 15 wrz 2006, 21:14
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: maneki neko »

Zaznaczylam pol na pol, ale z tego co piszesz jestem kobieca. W tescie plci psychicznej tez mi tak wychodzi. A Wam jak wychodzi? :) Chodzi mi o ten test, gdzie sie zaznacza rozne przymiotniki, ktore naszym zdaniem nas opisuja. Nie mam pod reka linka.

dorosłe dziecko --> Mnie sie wydaje ze plec psychiczna nie ma jednak wiele wspolnego z transgenderystami, tu chyba jeszcze chodzi o wewnetrzne poczucie bycia jakos "pomiedzy", tak mi sie w kazdym razie wydaje. A mozna przeciez byc zwyczajnie meska kobieta lub kobiecym mezczyzna.

margot --> Ale tu wlasnie jest trzecia opcja, a nawet czwarta, mozna byc meskim, kobiecym, androgynicznym lub nieokreslonym. Mnie sie podoba taki podzial, nie zaklada ze jakiekolwiek cechy sa wrodzone, inne w przypadku kobiet, a inne w przypadku mezczyzn (wiec raczej nie potwierdza stereotypow). To jest tylko spostrzezenie jak nasza kultura definiuje meskosc i kobiecosc.
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Brakuje mi odpowiedzi "trudno określić". Nie czuję się jakoś tam męski, jednakże z drugiej strony kobiey też nie ;)

PoStRaFfIaM fFaS, mOjE kOfFaNe PyShIaTsChKi :*:*:*:* :mrgreen: :twisted: ;)
Czczony nie tylko w Chinach
dorosłe dziecko
alabAStrowy bożek
Posty: 1333
Rejestracja: 25 maja 2007, 13:44

Post autor: dorosłe dziecko »

maneki neko pisze:Zaznaczylam pol na pol, ale z tego co piszesz jestem kobieca. W tescie plci psychicznej tez mi tak wychodzi. A Wam jak wychodzi? :) Chodzi mi o ten test, gdzie sie zaznacza rozne przymiotniki, ktore naszym zdaniem nas opisuja. Nie mam pod reka linka.
Chodziło może o ten test?
maneki neko pisze:dorosłe dziecko --> Mnie sie wydaje ze plec psychiczna nie ma jednak wiele wspolnego z transgenderystami, tu chyba jeszcze chodzi o wewnetrzne poczucie bycia jakos "pomiedzy", tak mi sie w kazdym razie wydaje. A mozna przeciez byc zwyczajnie meska kobieta lub kobiecym mezczyzna.
Transgender jest formą "tożsamości rodzajowej" (samoidentyfikacja jako mężczyzna, kobieta, oba rodzaje lub żaden), która nie zgadza się z "rodzajem przypisanym" (identyfikacja w oczach innych jako kobieta bądź mężczyzna na podstawie płci fizycznej/genetycznej). Transgender nie pociąga za sobą ustalonej orientacji seksualnej (transgenderyści mogą określać się jako queer, heteroseksualiści, homoseksualiści, biseksualiści, panseksualiści lub aseksualiści).
Forma samoidentyfikacji, więc jednak rolę odgrywa psychika i to, kim się czujemy psychicznie. Ja też jestem osobą transgenderową, nie poczuwam się do związku z żadną płcią (agender).
„Dorosłe dzieci mają żal
Za kiepski przepis na ten świat!
Dorosłe dzieci mają żal
Że ktoś im tyle życia skradł...”
Awatar użytkownika
Honzol
AStral
Posty: 1047
Rejestracja: 26 lis 2006, 20:44
Lokalizacja: Centralna Polska

Post autor: Honzol »

tak jestem w polowie zdamscialy :xmrgreen:
Obrazek
Obrazek
नमस्ते
Tyle jest Swiatow ile Ludzi na Ziemi... .. .
Awatar użytkownika
Parkinson
fantAStyczny
Posty: 545
Rejestracja: 4 lut 2007, 11:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Parkinson »

o ile sie nie mylę był gdzieś tutaj mój drugi post który został usunięty :? :evil: :evil: :evil:
ODPOWIEDZ