Nie jestem hepi, bo...

Nie każdego dnia ptaszki ćwierkają. Jak Ci się ten dzień przydarzy, my wysłuchamy.
Awatar użytkownika
Nemo
ASiołek

Re: Nie jestem hepi, bo...

Post autor: Nemo » 9 lut 2020, 16:11

Sam nie wiem do końca. Jakoś tak rozbity jestem trochę i zdezorientowany.
Chciałem dzisiaj pójść na basen, ale mi nie wyszło.
Jakiś zmęczony jestem, pewnie od jedzenia.
Nie wiem jak pogodzić chęć swobodnego jedzenia z dbaniem o to by jeść takie rzeczy, by później mieć energię.
I nie wiem co ze sobą zrobić. Położyć się? Wyjść na spacer?

Nie wiem czy skupić myśli, czy pozwolić sobie na pozostanie w odprężeniu.
Obawiam się spontanicznych działań.
Obawiam się pisać po raz pierwszy na tym forum w taki sposób.

Awatar użytkownika
Nightfall
bASyliszek

Post autor: Nightfall » 16 lut 2020, 13:31

Planuje dostać się na pewien kurs. Bez podawania szczegółów, jest to kurs, który cieszy się dużym powodzeniem i żeby się dostać trzeba mieć doświadczenie i kwalifikacje. Dowiedziałam się od kolegi, który dostał się w zeszłym roku, że mężczyźni są przyjmowani od ręki, bez żadnych kwalifikacji, nawet zaraz po studiach, bo „jest ich mało w zawodzie". Wkurzyło mnie to i zasmuciło jednocześnie.

N400
przedszkolASek

Post autor: N400 » 20 lut 2020, 12:40

Nightfall pisze:
16 lut 2020, 13:31
mężczyźni są przyjmowani od ręki, bez żadnych kwalifikacji, nawet zaraz po studiach, bo „jest ich mało w zawodzie". Wkurzyło mnie to i zasmuciło jednocześnie.
Miło się dowiedzieć, że również mężczyźni bywają gdzieś faworyzowani ze względu na parytet płci, a nie tylko kobiety, kobiety i kobiety. Jest jednak jakaś sprawiedliwość na tym swiecie. :wink:

Ja nie hepi, bo osoba w pracy, która miała załatwić pączki na dzisiejszy tłusty czwartek, kupiła po jednym na głowe. Po JEDNYM, w TŁUSTY czwaretek. Bardzo nie hepi, ja.. :?
Czy mamy wybór?

ODPOWIEDZ