Nie jestem hepi, bo...

Nie każdego dnia ptaszki ćwierkają. Jak Ci się ten dzień przydarzy, my wysłuchamy.
Hazel
pASibrzuch

Re: Nie jestem hepi, bo...

Post autor: Hazel »

Mi się akurat udało, ale współczuję ludziom, którzy pracują i kończą pracę standardowo, czyli ok. 15:00-17:00. W moim mieście już nie kupią pieczywa. W osiedlowych sklepach puste półki od południa. Jeśli nie zrobili tego przed wyjściem do pracy, to raczej będą się odchudzać w majówkę.
GG: 3498837
Dolly
AS gaduła

Post autor: Dolly »

Znowu posprzeczałyśmy się z moją matką. Choć słowo ,,sprzeczka''jest tu raczej za łagodne. Przysięgam, z tą zgorzkniałą, zimną kobietą nie ma żadnych konstruktywnych rozmów, tylko narzuca swoją wolę, swoje zdanie, moich w ogóle nie biorąc pod uwagę. Traktuje mnie jak niedorobioną idiotkę tylko dlatego, że mam o wiele mniej lat niż ona. W dodatku od najmłodszych lat stosowała wobec mnie nie tylko przemoc psychiczną, ale i fizyczną. Nawet dziś uderzyła mnie w rękę parasolem. Słowo daję, gdyby nie fakt,że jestem bezrobotna, rzuciłabym cały ten burdel i wyjechała w siną dal!!! To jest zła kobieta!!!!
Jednobarwna
gimnASjalista

Post autor: Jednobarwna »

Ostatnio jechałam obok mojego liceum, 10 lat po maturze. W przyszłym roku 10 lat terapii, 6 lat po studiach, 11 lat od pierwszej diagnozy.
Przeraża mnie czas. Dlaczego to tak szybko leci?
A ja dalej jestem w czarnej dupie i nie mogę znaleźć czegokolwiek żeby się wydostać. Zamiast bycia w lepszym stanie, mam wrażenie, że jest coraz gorszej.
Zakłopotana
przedszkolASek

Post autor: Zakłopotana »

Bo zmarnowałam to wcielenie.
nnnxx
bobASek

Post autor: nnnxx »

Zakłopotana pisze: 3 maja 2021, 02:53 Bo zmarnowałam to wcielenie.
Więcej wcieleń nie będziesz mieć.
Hazel
pASibrzuch

Post autor: Hazel »

nnnxx pisze: 3 maja 2021, 11:47
Zakłopotana pisze: 3 maja 2021, 02:53 Bo zmarnowałam to wcielenie.
Więcej wcieleń nie będziesz mieć.
To żeś pocieszył :roll:
GG: 3498837
ODPOWIEDZ