Nie jestem hepi, bo...

Nie każdego dnia ptaszki ćwierkają. Jak Ci się ten dzień przydarzy, my wysłuchamy.
Dolly
ASoholik
Posty: 1782
Rejestracja: 3 lis 2020, 18:54
Lokalizacja: Szczecin

Re: Nie jestem hepi, bo...

Post autor: Dolly »

Znowu posprzeczałyśmy się z moją matką. Choć słowo ,,sprzeczka''jest tu raczej za łagodne. Przysięgam, z tą zgorzkniałą, zimną kobietą nie ma żadnych konstruktywnych rozmów, tylko narzuca swoją wolę, swoje zdanie, moich w ogóle nie biorąc pod uwagę. Traktuje mnie jak niedorobioną idiotkę tylko dlatego, że mam o wiele mniej lat niż ona. W dodatku od najmłodszych lat stosowała wobec mnie nie tylko przemoc psychiczną, ale i fizyczną. Nawet dziś uderzyła mnie w rękę parasolem. Słowo daję, gdyby nie fakt,że jestem bezrobotna, rzuciłabym cały ten burdel i wyjechała w siną dal!!! To jest zła kobieta!!!!
Jednobarwna
mASełko
Posty: 144
Rejestracja: 28 kwie 2021, 16:45

Re: Nie jestem hepi, bo...

Post autor: Jednobarwna »

Ostatnio jechałam obok mojego liceum, 10 lat po maturze. W przyszłym roku 10 lat terapii, 6 lat po studiach, 11 lat od pierwszej diagnozy.
Przeraża mnie czas. Dlaczego to tak szybko leci?
A ja dalej jestem w czarnej dupie i nie mogę znaleźć czegokolwiek żeby się wydostać. Zamiast bycia w lepszym stanie, mam wrażenie, że jest coraz gorszej.
Zakłopotana
ASiołek
Posty: 64
Rejestracja: 3 maja 2021, 02:28

Re: Nie jestem hepi, bo...

Post autor: Zakłopotana »

Bo zmarnowałam to wcielenie.
nnnxx
ASiołek
Posty: 54
Rejestracja: 13 kwie 2021, 18:27
Lokalizacja: DG

Re: Nie jestem hepi, bo...

Post autor: nnnxx »

Zakłopotana pisze: 3 maja 2021, 02:53 Bo zmarnowałam to wcielenie.
Więcej wcieleń nie będziesz mieć.
Krzyś. :)
Hazel
AS gaduła
Posty: 432
Rejestracja: 21 mar 2016, 18:27

Re: Nie jestem hepi, bo...

Post autor: Hazel »

nnnxx pisze: 3 maja 2021, 11:47
Zakłopotana pisze: 3 maja 2021, 02:53 Bo zmarnowałam to wcielenie.
Więcej wcieleń nie będziesz mieć.
To żeś pocieszył :roll:
GG: 3498837
Nezumi.
ASiołek
Posty: 77
Rejestracja: 27 mar 2021, 17:17

Re: Nie jestem hepi, bo...

Post autor: Nezumi. »

Za dużo myślę.
Jednobarwna
mASełko
Posty: 144
Rejestracja: 28 kwie 2021, 16:45

Re: Nie jestem hepi, bo...

Post autor: Jednobarwna »

Bo zostałam bez pracy.
Awatar użytkownika
Małgorzata95
ciAStoholik
Posty: 337
Rejestracja: 6 cze 2017, 19:42
Lokalizacja: Niewielka miejscowość 15 km od Poznania

Re: Nie jestem hepi, bo...

Post autor: Małgorzata95 »

Bo mój 13-letni pies powoli umiera... :(
Za­nim potępisz człowieka za je­go in­ność,
zde­finiuj wpierw, czym jest nor­malność i po­każ,
jak sam zgod­nie z nią żyjesz.
pawcio1978
pASzko
Posty: 2544
Rejestracja: 28 lut 2008, 19:18
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Nie jestem hepi, bo...

Post autor: pawcio1978 »

@Małgorzata95 Współczuję
Awatar użytkownika
Grimm
gimnASjalista
Posty: 18
Rejestracja: 16 lip 2021, 23:01
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Nie jestem hepi, bo...

Post autor: Grimm »

Kończy mi się urlop i muszę wracać do pracy gdzie w całym teamie najwięcej muszę się napracować... 😭
Anonimowy

Re: Nie jestem hepi, bo...

Post autor: Anonimowy »

Zarywam nockę, żeby dotrzeć do auta po zrobieniu D-12. Właśnie siedzę w Legnicy na peronie 4.
Awatar użytkownika
Anusia Borzobohata
łASuch
Posty: 165
Rejestracja: 9 mar 2015, 21:46

Re: Nie jestem hepi, bo...

Post autor: Anusia Borzobohata »

Brakuje mi wątku "wk***y małe i duże". Z racji że przechodzę spóźniony oktes nastoletniego buntu (:P), często się wkurzam i potrzebuję to gdzieś wykrzyczeć (albo przynajmniej wypisać :P).
Jednobarwna
mASełko
Posty: 144
Rejestracja: 28 kwie 2021, 16:45

Re: Nie jestem hepi, bo...

Post autor: Jednobarwna »

Anusia Borzobohata pisze: 21 sie 2021, 02:23 Brakuje mi wątku "wk***y małe i duże". Z racji że przechodzę spóźniony oktes nastoletniego buntu (:P), często się wkurzam i potrzebuję to gdzieś wykrzyczeć (albo przynajmniej wypisać :P).
Utwórz taki temat :)

Jutro idę do pracy gdzie przez 6h nikt się do mnie nie odzywa. Nie umiem w kontakty międzyludzkie :|
Anonimowy

Re: Nie jestem hepi, bo...

Post autor: Anonimowy »

... bo oglądam mało poważny serial.
Anonimowy

Re: Nie jestem hepi, bo...

Post autor: Anonimowy »

... bo mój poprzedni post to kompletny gniot. Serial okazał się jednym z najlepszych jakie oglądałem. Rakuten Viki. Anioł w tytule. Nie oceniaj książki po okładce, człowieka po stroju... serialu po pierwszej scenie. Obejrzałem dla mojej ulubionej aktorki 신혜선. Azjatyckie seriale to w ogóle ewenement. Przeczytajcie sobie opinie Quentina Tarantino na temat kina koreańskiego. Zero seksu i erotyki. Sprzedaje się. Koreańskie Hallyu to czysty business. Wyjątkowo skuteczny. Miliardy dolarów. Mam listę ulubionych azjatyckich aktorek. Liczy 25 pozycji. Aktualnie oglądam kolejny serial. Obok 신혜선 występuje 정유진. Obie są charakterystyczne bo mierzą 1m72 (zależnie od źródeł). Czyli raczej wysokie. Właśnie oglądam scenę, w której obie panie występują razem. Wyobraźcie sobie moją konsternację. Nie wiem, która jest piękniejsza. Obie są na mojej liście. Boginie. Anioły.
ODPOWIEDZ