muszę iść na wesele:-(

Nie każdego dnia ptaszki ćwierkają. Jak Ci się ten dzień przydarzy, my wysłuchamy.
Awatar użytkownika
...
mASełko
Posty: 147
Rejestracja: 11 maja 2011, 10:43

Post autor: ... »

meg pisze:A ja tam lubię takie odskocznie od codzienności jak wesele :)
Ja też, ja też, nie mam nic przeciwko, nawet lubię wesela. Trochę mniej te obce (w sensie, gdzie ja jestem partnerką), ale moje rodzinne są bardzo OK.
Tylko czasem o partnera trudno... :D
'- faceci to kontenery na hormony.
- a kobiety na emocje, tak?'
Awatar użytkownika
Lachesis
AS gaduła
Posty: 419
Rejestracja: 6 lut 2009, 19:20
Lokalizacja: Smerfów Świat

Post autor: Lachesis »

Wygląda na to, że i mnie czeka weselna eskapada, we wrześniu.
Z tej lipcowej u koleżanki zrezygnowałam. Tę rodzinną jednak nie wypada ominąć. Trzeba przygotować zestaw odpowiedzi o charakterze "dlaczego sama?", chyba że zrobię całkowitą rewolucje i zabiorę jako osobę towarzyszącą koleżankę :wink: :P .
Awatar użytkownika
Jo
bASałyk
Posty: 731
Rejestracja: 7 lut 2009, 23:07
Lokalizacja: z wlasnego swiata

Post autor: Jo »

Serdecznie wspolczuje (wesela, nie wspoltowarzyszki)
Awatar użytkownika
Lachesis
AS gaduła
Posty: 419
Rejestracja: 6 lut 2009, 19:20
Lokalizacja: Smerfów Świat

Post autor: Lachesis »

Dziękuję Jo :).
Kurde no dziwak ze mnie- młoda dziołcha zamiast się bawić, cieszyć jak inni imprezami, gulnąć za szczęście młodej pary kielicha(no ja nawet tego alkoholu nie lubię ;)) , to sobie problemy wymyśla ;).
Awatar użytkownika
dea
ASiołek
Posty: 55
Rejestracja: 13 lis 2010, 00:22
Lokalizacja: śląsk

Post autor: dea »

A ja jestem pozytywnie zaskoczona - byłam na rodzinnym weselu i ani razu nie padło pytanie: "dlaczego sama" albo "kiedy bawimy się na Twoim?" więc zabawa była całkiem udana... Może zostalam już ostatecznie skreślona jako pomyślne rokowania ;)
Awatar użytkownika
Bree
dziubASek
Posty: 13
Rejestracja: 31 lip 2011, 19:43

Post autor: Bree »

Nie wiem jak to się stało, że dopiero teraz zauważyłam ten temat. W mojej sytuacji jak znalazł :) .

Idę na wesele kuzynki (młodszej i na dodatek już z dzieckiem!) w przyszłą sobotę. W zeszłym roku jakoś udało mi się wymigać z pójścia na wesele kuzyna, ale w tym roku już nie miałam wyboru :?
Jak to mówią z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu i jest to fakt niezbity. Wszyscy są milutcy w rozmowie w cztery oczy, ale tylko się odwróć aby zaczęli obrabiać ci d**ę. Przepraszam za wulgaryzm, ale tego inaczej nie da się określić. Wiem, że to wesele nie będzie miłym przeżyciem: nie lubię takich "fałszywych" imprez (w sensie, wszyscy będą pokazywać co to nie oni, a potem przez co najmniej rok będą mieć tematy do plotek), nie za bardzo umiem tańczyć i nie piję alkoholu (zresztą będę kierowcą, więc tym bardziej alkohol jest wykluczony). Nie idę sama co prawda, ale i tak wiem, że bez głupich pytań ciotek czy babci się nie obejdzie: masz już narzeczonego?, planujesz ślub?, na co czekasz, latka lecą, a kiedy dziecko? itp. Koszmar. Będę to wesele przez 2 tygodnie odchorowywać, tydzień przed i tydzień po. :cry:

Wesele mogłoby by być dla singla całkiem przyjemną imprezą, gdyby nie wścibstwo krewnych, których tak naprawdę nie powinno obchodzić jakie życie prowadzisz, szczególnie że ja nie zadaje im równie głupich pytań nt. ich życia osobistego. Ciekawość to pierwszy stopień do piekła :diabel: Wszyscy się będziemy smażyć zatem w piekle, ale w jakim doborowym towarzystwie :D

Pozdrawiam wszystkich Asów, życzcie mi nerwów ze stali,
Bree

PS Z pewnością jeszcze tutaj napiszę nt. piekielnych przeżyć weselnych, a może trochę dramatyzuję i nie będzie tak źle? Jak mówi moja mama, pożyjemy, zobaczymy :) .
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

A ja byłam na weselu i całkiem nieźle się bawiłam (a miałam wcześniej pewne obawy) - nawet z panną młodą sobie potańczyłam twista :mrgreen:
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Agnieszko, chciałam tylko nieśmiało zauważyć, że większość obaw związanych z weselem łączy się z nie - byciem w związku.
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Awatar użytkownika
Goś
pASibrzuch
Posty: 272
Rejestracja: 10 sie 2011, 17:42
Lokalizacja: Głogów/Poznań

Post autor: Goś »

Jak się ma taką malutką rodzinę jak moja, to nie trzeba wesel, by raz w tygodniu mieć atrakcje na 'dlaczego nikogo nie masz', nie łamcie się więc, próbujcie obracać to jak najbardziej w żart ;)

Przesyłam swoje wsparcie duchowe :)
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

dziwożona pisze:Agnieszko, chciałam tylko nieśmiało zauważyć, że większość obaw związanych z weselem łączy się z nie - byciem w związku.
Na wspomnianym przeze mnie weselu były też dziewczyny bez pary i świetnie się bawiły, nikt im gitary nie zawracał, dlaczego są same :P
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Skąd wiesz? Chodziłaś za każdą krok w krok? (Jezu, jaka ja czepialska dzisiaj jestem) :roll:
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Post autor: Keri »

Jestes owszem czepialska

Mozna zauwazyc ze asy ktore nie lubia wesel maja ogolny problem relacji: mesko-damskich lub na odwrot i wszystko jest super puki nie schodzi sie na tematy wiadomo jakie i to wlasnie zniecheca wiekszosc asow do lubienia wesel i zabaw wszelkich. Bo te zabawy sa wlasnie przez seksualne osoby zmienai w gre podrywow a asy sie nie odnajduja w tym swiecie ;)

Wiem to po sobie :P Bo sie zle czuje :P
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Mogłabym Keri z Tobą polemizować, ale niestety, nie wyławiam sensu z morza przypadkowych słów, których używasz, z całkowitą ignorancją zasad ortografii, gramatyki i interpunkcji polskiej. :lol:
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
klapouchy
zapASnik
Posty: 651
Rejestracja: 22 mar 2006, 22:45

nie jestem hepi bo

Post autor: klapouchy »

dostałem zaproszenie na wesele :(
Libra

wesele

Post autor: Libra »

kłapouch, wymigaj się. Wizytę u lekarza sobie na wtedy ustaw czy coś :P


Ja nie jestem hepi, bo ...jestem zazdrosna. Zaczęłam sobie chyba do kogoś rościć 'prawa własności' a nie powinnam :lol:
ODPOWIEDZ