Nie jestem hepi, bo...

Nie każdego dnia ptaszki ćwierkają. Jak Ci się ten dzień przydarzy, my wysłuchamy.
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Nie jestem hepi, bo...

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

Jejku, agresywni się ludzie w tym wieku stają :wink: .
Jakbym miała 600 zł emerytury po całym życiu tyrania za nędzne grosze, też byłabym agresywna. :mrgreen: :roll:
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Nie jestem hepi, bo...

Post autor: Viljar »

Zauważyłem też taką rzecz, która może mieć znaczenie, o czym też mi babcia mówiła. Starsi ludzie są zwykle znacznie niżsi od obecnej młodzieży i najzwyczajniej w świecie boją się między tą młodzieżą poruszać. Młodzi starszych po prostu nie zauważają bądź poświęcają zbyt mało uwagi, by odróżnić od dziecka w wieku na przełomie podstawówki i gimnazjum, które jest podobnego wzrostu (możecie się śmiać, ale psychika ludzka naprawdę tak działa). to wygląda tak: "potknąłem się o coś - aha, to coś małego - idę dalej". Starszych taki brak uwagi irytuje i napawa strachem. A strach budzi agresję.

Co nie znaczy oczywiście, że usprawiedliwiam chamstwo.
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
Awatar użytkownika
dziecko nieba
mASełko
Posty: 133
Rejestracja: 27 sie 2014, 12:39
Kontakt:

Re: Nie jestem hepi, bo...

Post autor: dziecko nieba »

Cóż, kiedyś ta pani trafi na kogoś, kto jej odda, i to mocniej. I wtedy się zrobi problem. Ale ja nie jestem brutalnym człowiekiem. Mogę sobie poprzeklinać i ponarzekać, ale przecież nie uderzę. :cry: Teraz sobie myślę, że może trzeba mi było wezwać policję, ale co im powiem? Że mnie babcia w nos uderzyła..?

Kiedy mija oburzenie, coraz silniej dostrzegam absurdalność tej sytuacji. I bądź co bądź, dzięki tej pani udało mi się zdobyć nowe doświadczenie życiowe...
można poczytać mój taki tam blog
CloudninowaSWQ
ASter
Posty: 638
Rejestracja: 25 kwie 2010, 14:06
Lokalizacja: łódzkie
Kontakt:

Re: Nie jestem hepi, bo...

Post autor: CloudninowaSWQ »

Teraz juz nie ale wcześniej w pracy wkurzyli mnie trochę więc nie byłam hepi.Nienawidzę gdy ktoś mi coś wmawia :evil: Przez tych idiotów dostałam uwagę która w ogóle nie powinna mieć miejsca,o tyle dobrze,że nic poza tym nie mówiła+słowa,ze nie ma ochoty/czasu tracic na takie pierdoły i zebyśmy miedzy soba to wyjaśniły i się dogadali jakoś.Z tymi nie powiem co ,to nic tylko ochrzanić.Jeszcze pyskate coś o kasie wspomniały jako ironia do mojej odp propo ich głupiego,wrednego zachowania.0 samokrytyki,jak ja takich ludzi nienawidze.... :?
I tylko sobie dziękować że z nikim nie gadam praktycznie,tu mowa jest srebrem milczenie złotem...

EDIT: a ja bym chciała by te wredusy tez dostały odpowiednia "zapłatę".Jakoś mam wrażenie,że takim to się żyje lepiej,często mają fuksa.Predzej się spełnia: sprawiedliwy ma zawsze najgorzej niz: to co dajesz wraca do ciebie.
Layla pisze:
dziecko nieba pisze:Z góry sorry za słownictwo, ale ja tu tylko relacjonuję.

To była jedna z tych pań, które lubią rozsadzać ludzi po autobusie.
Ona do mnie, że mam wstać, bo pani z dzieckiem wsiadła. Pani z dzieckiem już usiedli gdzieś indziej, więc z powrotem siadam i mówię jej (tej pierwszej pani od rozsadzania), żeby może nie angażowała się w sprawy, które jej nie dotyczą, bo jeśli jakaś pani z dzieckiem będzie chciała usiąść, to sama mnie o miejsce poprosi.
To ona pochyla się do do mnie i szepce, że mam "ciężką ***".
To odwracam się i mówię, żeby w takim razie spierdalała.
No i przywaliła mi w nos. Ja w takim szoku, że tylko siedzę i się gapię (poważnie, rodzice wychowali mnie tak, że od wielkiego święta dawali klapsa). Ona się cofa, bo chyba myśli, że wstanę i jej oddam.
No ale ja się nie zniżam do tego poziomu. Bo poważnie, takie coś to dzieci robią, nie dorośli. A zresztą pewnie upadłaby i złamała biodro albo coś. W każdym razie pani została przeze mnie powiadomiona, że złamała prawo i mogę wezwać policję, i że w żadnym przypadku nie można nikogo bić.
Ale chyba nie dotarło. Tylko ciągle nawijała, że ja nie mogę tak mówić do osoby, która jest starsza od mojej matki. Czyli ona może o mojej dupie, a ja nie mogę o jej spierdalaniu. :? Najbardziej podobała mi się reakcja ludzi w autobusie, którym w ogóle nie przeszkadzało to, że ktoś mnie uderzył. Nawet jakaś inna pani w szlachetnym wieku 50-60 podeszła do tej pierwszej pani, żeby poinformować ją, że dobrze zrobiła. Co za pokolenie jakieś.

Teraz tylko sobie myślę, że jakby miała przed sobą jakiegoś muskularnego dresa, to by się nawet nie odezwała, bo by się bała. Albo do pijanego. Ich jakoś nikt o miejsca nie zaczepia, tylko drobnych studentów albo licealistki. Zresztą obok mnie męski mężczyzna siedział na dokładnie takim samym miejscu i jemu nic nie powiedziała.
Więc albo muszę przypakować, żeby nie wyglądać jak delikates, tylko męski mężczyzna albo muszę wymyślić historię o byciu damą w ciąży, żeby spławiać takie panie.
Zbieram właśnie szczękę z podłogi... A potem emeryci narzekają, że to młodsze pokolenie durne i niewychowane. No wychowane, przez takich jak oni. Jak mnie tacy ludzie wku... denerwują :evil:
Popieram.Ja pier....papier :!: :?: Pierwszy raz takie-az takie bezczelne chamstwo-widzę.Tyle lat zyję i takiej postawy nie spotkałam. Jakaś patologia.Powiem tak-lepiej bądź twarda dla takich niczym dresiarz ale nie bierz sobie tego do serca,zwłaszcza,że to zły człowiek,ze tak powiem.Trzeba było na ta policje zadzwonić i wszystko opisać tak jak tu nam,nieważne że tylko pouczenie czy mniej by zrobili tej babie,wazne jaka ty postawę pokazałaś wobec niej.Nie możemy dać się wdeptać innym w glebę,nie jesteśmy robalem.
Libra

Re: Nie jestem hepi, bo...

Post autor: Libra »

Ja co prawda (odpukać!) nie oberwałam, ale kiedys rozsierdzona klientka wygrażała mi pieściami, inna rzuciła we mnie butami, byłam też zwyzywana od kurew bo producent nie uznał reklamacji - ludzie mają wściekliznę.
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Nie jestem hepi, bo...

Post autor: Viljar »

To ja troszkę dla rozluźnienia.
Nie jestem hepi, bo kupiłem nowy modem do internetu bezprzewodowego. Niestety internet nie działa, bo do modemu są potrzebne sterowniki dostępne... gdzie? Oczywiście w internecie.

Przypomniał mi się najkrótszy dowcip informatyczny: winrar.rar.
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: Nie jestem hepi, bo...

Post autor: Layla »

... bo mam przymusową wycieczkę do Katowic. W tą pogodę. I z moim brakiem czasu. Na najbliższy tydzień chyba mogę sobie zapomnieć o takim luksusie jakim jest sen.
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: Nie jestem hepi, bo...

Post autor: Layla »

... bo tymczasowy powiedział o książce, której teraz i ja pożądam... A orzyjdzie nam czekać do lutego :( I gdzie jest kolejny tom "Szubienicznika" tak w ogóle? Czekam i czekam...
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
Libra

Re: Nie jestem hepi, bo...

Post autor: Libra »

Hmmmm.. jedyną książką na którą miałam takie łaknienie, że aż mnie w dołku ściskało była Medycyna Sądowa :P

Niestety, książki nie-naukowe mnie tak nie łechcą.
Awatar użytkownika
Bujdka
starszASek
Posty: 30
Rejestracja: 18 paź 2014, 12:46
Lokalizacja: Kraków

Re: Nie jestem hepi, bo...

Post autor: Bujdka »

.
Ostatnio zmieniony 23 mar 2016, 21:18 przez Bujdka, łącznie zmieniany 1 raz.
Yoona246
młodASek
Posty: 24
Rejestracja: 22 gru 2014, 22:28

Re: Nie jestem hepi, bo...

Post autor: Yoona246 »

Nie jestem hepi, bo rano mam pilnować chorego syna sąsiadów. Jak tylko mały zasypia to PISZCZY domofon. A piszczy bez względu na to czy ma odłożoną słuchawkę czy nie.. Kaszmar!
Jestem zła, ale to dobrze.
Nigdy nie będę dobra, ale to nic złego..
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: Nie jestem hepi, bo...

Post autor: Layla »

... bo muszę iść na uczelnię zaraz. Ech, już niedługo...
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
Libra

Re: Nie jestem hepi, bo...

Post autor: Libra »

Albowiem moje miejsce schadzek chciało mnie zabić - tak silnego ataku alergii nie miałam jeszcze nigdy. Jeszcze nie doszłam do siebie.
Od początku związku tam sylwestry spędzałam, teraz ni uja :/
Awatar użytkownika
Falka
pASsanger
Posty: 472
Rejestracja: 11 sie 2012, 19:55
Lokalizacja: Lublin/Podlasie

Re: Nie jestem hepi, bo...

Post autor: Falka »

Bo zamiast siedzieć w mieszkaniu i słuchać wspaniałej audycji w radiu, która leci tylko raz w roku musiałam być w pracy :cry: .
Nie próbuje nawet być normalna,
bo normalność to pierwszy syndrom
śmiertelnie groźnej choroby...
Gdy tylko czuję, że nadchodzi normalność
natychmiast szukam antidotum
Esti
przedszkolASek
Posty: 7
Rejestracja: 4 sty 2015, 17:21
Lokalizacja: Śląsk

Re: Nie jestem hepi, bo...

Post autor: Esti »

Ja nie jestem hepi, bo... rodzice wyłączają mi wifi o 22...Być może to ze względu na młodsze rodzeństwo. Na szczęście za kilka miesięcy przeprowadzam się na swoje.
ODPOWIEDZ