Straciłem moją ukochaną osobę poznana na tym forum.

Nie każdego dnia ptaszki ćwierkają. Jak Ci się ten dzień przydarzy, my wysłuchamy.
Amico
starszASek
Posty: 37
Rejestracja: 6 sie 2017, 15:44
Lokalizacja: Warszawa

Straciłem moją ukochaną osobę poznana na tym forum.

Post autor: Amico »

...... Nieaktualne.
Ostatnio zmieniony 9 lut 2021, 15:48 przez Amico, łącznie zmieniany 3 razy.
Szukam przyjaciela...takiego prawdziwego, odezwij się gdziekolwiek jesteś.
Nightfall

Re: Straciłem moją ukochaną osobę poznana na tym forum.

Post autor: Nightfall »

Bardzo przykra sytuacja. Życzę, żeby ból rozstania szybko minął.
Gdybyś chciał się wygadać możesz do mnie napisać.
Libra

Re: Straciłem moją ukochaną osobę poznana na tym forum.

Post autor: Libra »

Amico pisze: 20 sie 2020, 12:21 Niestety inna osoba z tego forum poderwala go i odebrała(...)Jacy to ludzie potrafią byc perfidni dla innych.
w sensie, że ona perfidna? :mrgreen:
Teoretycznie to powinno działać tak, że choćby go koniami ciągnęli, nie powinien się dać. Czyli jednak coś nie grało - lepiej dla Was obu, że już finisz.

Współczuję i owocnej rekonwalescencji.
Amico
starszASek
Posty: 37
Rejestracja: 6 sie 2017, 15:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Straciłem moją ukochaną osobę poznana na tym forum.

Post autor: Amico »

Co Ty tam się znasz. Nie znasz szczegółów to się nie wypowiadaj dla kogo lepiej. Właśnie ze nie finisz !!!
Szukam przyjaciela...takiego prawdziwego, odezwij się gdziekolwiek jesteś.
Awatar użytkownika
Azshara
AS gaduła
Posty: 432
Rejestracja: 10 lip 2017, 19:38

Re: Straciłem moją ukochaną osobę poznana na tym forum.

Post autor: Azshara »

Jeśli chodziło ci o to, że perfidną osobą jest ta kobieta, która "odebrała" ci partnera (bo też to tak zrozumiałam) to Libra ma sporo racji. Partner nie jest psem, którego nie można spuścić ze smyczy, bo inaczej ucieknie. Jest myślącą osobą, która sama podejmuje decyzje i właśnie to zrobił twój były partner - podjął decyzję o odejściu do innej osoby, więc coś między wami na pewno nie grało, a przynajmniej w jego mniemaniu.

Współczuję złamanego serca i domyślam się, że emocje jeszcze przez długi czas będą szaleć, ale nie ma się co załamywać. To tylko były partner. I tutaj też ponownie zgodzę się z Librą, lepiej dla ciebie, że stało się to teraz niż za kilka lat, bo wspomnień i przeżytych chwil byłoby jeszcze więcej.
Senny
mASełko
Posty: 108
Rejestracja: 1 sty 2021, 05:30

Re: Straciłem moją ukochaną osobę poznana na tym forum.

Post autor: Senny »

Lepiej, że to się stało teraz niż potem, gorzej, że teraz, niż wcześniej.. Ale co ja tam wiem ;) Bulwers 1 klasa :-)
ODPOWIEDZ