Rozstanie as+as

Forum dla dyskusji o rozmaitych związkach: as + as, as + nie-as...i wszystko pomiędzy.
justa
przedszkolASek
Posty: 8
Rejestracja: 24 cze 2021, 09:13
Lokalizacja: lublin -warszawa

Re: Rozstanie as+as

Post autor: justa »

nie byłam nigdy w takim związku, ale to mocno rozważam ,doskwiera mi samotność, znacie może stronki to poznania asów?
pawcio1978
pASzko
Posty: 2544
Rejestracja: 28 lut 2008, 19:18
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Rozstanie as+as

Post autor: pawcio1978 »

Ta strona?
Dział: Szukam Partnera/Partnerki
Awatar użytkownika
Pestka
ASiołek
Posty: 50
Rejestracja: 5 sty 2007, 21:44

Re: Rozstanie as+as

Post autor: Pestka »

EineKleineNachtmusik pisze: 19 kwie 2021, 18:51
Myślałem, że związki as+as są bardziej wyjątkowe, a tu takie rzeczy.
Dzięki Tobie kolejny raz uświadomiłem sobie, że te wszystkie relacje są nie tylko niepotrzebne, ale również szkodliwe.

Co to za siła co zmusza ludzi do związków i jak/czy ją można kontrolować?
Różnie bywa. Nie zawsze jest tak beznadziejnie.
My się odnaleźliśmy i to była najwspanialsze lata jakie mogłabym sobie wymarzyć. Nie minęła mi radość ze spotkania. Niezmiennie się docenialiśmy. U nas działało to, że ja chciałam jak najlepiej dla niego. A on chciał jak najlepiej dla mnie.
Jasne, że to wspaniały moment na wykorzystanie drugiego jeśli się tylko udaje. Tylko po co? I takich fałszywych krzywdzących relacji nie powinno być szkoda. Odciąć się i ruszyć do przodu.

Jaka siła pcha? Ten czas był warty wszystkiego.

Ps na prawdziwy ból pizza i lody brzmią jak szyderstwo. Kurs hiszpańskiego też nie pomoże. Bardziej przyroda, góry, muzyka..
Aoede
ASiołek
Posty: 60
Rejestracja: 28 paź 2021, 17:54
Lokalizacja: Gdańsk/Mazury

Re: Rozstanie as+as

Post autor: Aoede »

Nautilus1992 pisze: 19 kwie 2021, 05:09 Wstyd mi za siebie. Wnerwia mnie i nie daje mi spać myśl, że ta osoba może tak potraktować kogoś innego. Nie dane mi było usłyszeć "Przepraszam", mimo tego, że ja za swoje błędy przeprosiłem. Nie usłyszałem również "Kocham" i mam wrażenie, że to wszystko było udawane, albo robione na siłę.
Ufność i wiara w ludzi to nie jest powód do wstydu. Podobno często w innych widzimy to, czego sami w sobie nie akceptujemy. Ty nie spodziewałeś się, że zostaniesz wykorzystany przez kogoś, kto zyskał najpierw Twoje zaufanie. To dobrze o Tobie świadczy. Nie byłeś przygotowany na zło, bo prawdopodobnie sam dajesz od siebie dobro. To ta osoba powinna poczuć wstyd za swój brak empatii.
Przykro mi, że Cię to spotkało i mam nadzieję, że jedno takie doświadczenie nie sprawi, że się poddasz w szukaniu tej wyjątkowej osoby na resztę życia.
LuckyMan
przedszkolASek
Posty: 5
Rejestracja: 22 mar 2022, 10:39

Re: Rozstanie as+as

Post autor: LuckyMan »

Nautilus1992 pisze: 19 kwie 2021, 05:09 Z Nadeszły pierwsze spotkania, wyznanie miłości z mojej strony, po jakimś czasie namysłu takie wyznanie nadeszło również z drugiej strony.
Umiałeśwyznać miłość bez wcześniejszego seksu? Tzn. nie myślałeś, że Twoja dziewczyna pomyśli, że wyznanie miłości to coś poważniejszego i że bez seksu czegoś w tym brakuje?
Awatar użytkownika
Adam2409
ASiołek
Posty: 93
Rejestracja: 12 cze 2022, 09:43

Re: Rozstanie as+as

Post autor: Adam2409 »

Rozstaliśmy się, bo moja dziewczyna wyjechała za granicę i ciężko byłoby utrzymywać taki związek.
ODPOWIEDZ