Byliście kiedyś w związku?

Forum dla dyskusji o rozmaitych związkach: as + as, as + nie-as...i wszystko pomiędzy.
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra

Re: Byliście kiedyś w związku?

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

.

Awatar użytkownika
Motylciemny
motylAS

Post autor: Motylciemny »

urtika pisze: - był dilerem narkotyków/handlarzem żywym towarem/bądź w jakiś inny sposób powiązany z jakąś grupą przestępczą =>"Kiedy prawda wyszła już na jaw jak on się nie bał trzymać mnie dalej w domu? "
No ale nawet najlepszy gracz potrzebuje czasem przerwy.
Cóż czerwony dywan dla niego się już skończył.
Mój doskonały aktor,bez Oscara w ręku.

Awatar użytkownika
Dorota74
ASiołek

Post autor: Dorota74 »

Nie byłam nigdy w związku- nie takim prawdziwym- zawsze bylam dla faceta tylko "opcją". Miałam w ich oczach status kochanki co mi wogóle nie leżało. Ja się chciałam po ludzku przyjażnić ale moje i facetów oczekiwania sie kompletnie rozmijały. Może to też spowodowało że nie wierzę w damsko- męską przyjażń. Podobno jest mi pisany taki prawdziwy związek ale kto to wie....

Awatar użytkownika
Motylciemny
motylAS

Norwegia próbuje coś robić z handlem ludzmi.
Kwota dofinansowania Programu z funduszy norweskich wynosi 10 milionów €.
http://www.amb-norwegia.pl/news_and_eve ... -Schengen/

http://www.amb-norwegia.pl/About_Norway ... afficking/
Jeśli chodzi o mnie to ja aktualnie z nikim sie nie spotykam.
Chlopak ,z którym byłam wyjechal do pracy.
Ale nie placze za nim.

Awatar użytkownika
Patryk
bASyliszek
Kontakt:

Post autor: Patryk »

Do pracy czyli handlu ludźmi?Po jak ogarniam tym odkryłaś że się zajmuje.

Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Kontakt:

Post autor: Keri »

Brak potrzeb zacieśniania z ludźmi i nimi manipulowania, bycia zazdrosnymi itd. Przestało mnie to pociągać. Można powiedzieć że to niby coś tam było jakby w połowie albo i ćwiartce tego. Ale ja teraz czuje się spełniony i szcześliwy tylko odganiam mysli natretne które uważają że mają rację ;)

Och ten SZatan w mojej głowie pieruński spać nie daje :D Im więcej siedzę i dumam.. choć zaraz to żadne dumanie a odkurzanie głowy z myśli, tym mniej coś pragnę i chcę ;)

Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

.

Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Jeszcze wiele przed Tobą, moja droga. Jest jeszcze gatunek: kur*wiarzy, wiecznych chłopców i mężczyzn bez szyi :)
Wiem, zatruję się kiedyś swoim jadem.
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.

Awatar użytkownika
Patryk
bASyliszek
Kontakt:

Post autor: Patryk »

wyrwana_z_kontekstu pisze:Ja do tej pory trafiałam na świrów, zajętych, zajętych świrów. A tu handlarz żywym towarem.
Może handel ludźmi średnia okazja do żartu ale.....Wyrwana czuję,że dzięki historii Motyla odkryjesz na nowo wszystkie dotychczasowe zauroczenia :mrgreen:

Awatar użytkownika
Zdzichu
łASuch

Post autor: Zdzichu »

Patryk pisze:Do pracy czyli handlu ludźmi?Po jak ogarniam tym odkryłaś że się zajmuje.
Nie ogarniasz Patryku. To już nie ten Norweg - to jakiś kolejny królewicz. Motylka nie zwykła nosić zbyt długo żałoby po swoich byłych podbojach :wink:

Ps ...Ciekawe tylko, czemu jej wtedy nie sprzedał przez tak długi okres czasu? Może nikt jej nie chciał kupić, bo było z nią podobnie jak z nowym kotem Dziwożony?
Co prawda trudno podejrzewać, żeby Motylkaciemna nie trafiała (w tym wieku) do kuwety. Co jednak, jesli gryzła kable, albo sierść jej wyłaziła?! :xmrgreen:
No dobra, przepraszam za niestosowne zarty. Ech ta moja chora wyobraźnia :?

Ps2 ...A bo ja myślę, że on zonaty po prostu był. Kobieta moze się tak wściec i knuć podstępnie zemstę, jesli się nagle dowie, że wcale nie była tą jedyną. Wszystko inne potrafi wybaczyć, nawet najgorsze bezeceństwa, tylko nie to jedno :wink: A przynajmniej tak w filmach zazwyczaj jest... :P
@wyrwana_z_kontekstu SSie!

Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Kontakt:

Może jej się kołtuny robiły jak mojemu Beso?
To mnie też interesuje, jeśli mam być szczera. Dlaczego jej nie opchnął.
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.

Awatar użytkownika
Zdzichu
łASuch

...A moze sie zapchliła? Ciekawe też, czy próbował ja przecenić albo dorzucić cos w gratisie, żeby ją wreszcie wypchnąć (czajnik, komplet kolorowych wykałaczek itp.)?
Nie no dobra. Schodzę juz z Motyla, bo się wkurzy za głupie żarty i będę miał te wykałaczki w... oku.
:aniol: :aniol: :aniol:

Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Kontakt:

Poza tym, jesteś chyba trochę za ciężki, żeby siedzieć na Motylu.

Awatar użytkownika
Zdzichu
łASuch

Starałem się być delikatny - siedziałem tylko jednym półdu... :wink:

Awatar użytkownika
Motylciemny
motylAS

Mozna sobie żartować.Jesli ktoś uważa ,że handel ludzmi to taki żarcik to spoko.Mnie już niewiele wzruszy więc Zdzichu nie żywię urazy.KAŻDY SIĘ ZASTANAWIA DLACZEGO MNIE NIE SPRZEDAŁ.Ale ja nigdy nie napisałam ,że on mi nic nie zrobił.Ktoś się pyta jak ja się nie bałam z nim mieszkać.Nie za bardzo miałam wyjście.Nie znałam w Oslo nikogo kto by mnie przenocował.Do lotniska miałam conajmniej godzine drogi i nie wiedziałam gdzie jest autobus.Pytałam go kiedys gdzie jest przystanek autobusowy ale powiedzial .że mam sobie sama go poszukać. :D nie liczyłam na to ,że tak po prostu odwiezie mnie na lotnisko,da buziaka i bedzie mi życzyć szczęscia w życiu :D Przebąkiwał coś o podróży do WŁOCH,pózniej zastanawiał się ile czasu szukała mnie kiedys policja zalewając się z tego śmiechem.No coż nie wygladało to najlepiej.

ODPOWIEDZ