Byliście kiedyś w związku?

Forum dla dyskusji o rozmaitych związkach: as + as, as + nie-as...i wszystko pomiędzy.
Awatar użytkownika
ColdChris
pASibrzuch

Re: Byliście kiedyś w związku?

Post autor: ColdChris » 23 wrz 2015, 18:45

wyrwana_z_kontekstu pisze:Dlatego w "podrywaniu" zaszłam jedynie do uśmiechu i neutralnego zagadywania. A i tak prawie natychmiast tego pożałowałam.
Przede wszystkim trzeba wziąć pod uwagę jeden aspekt ewentualnego podrywu, niezależnie od tego czy będzie on natarczywym, czy tylko uśmiechem - zdarzają się porażki i sukcesy. Trzeba byc tego świadomym, że każda próba wyskoku aby się przekonać czy się uda może skończyć sie bolesnym lądowaniem na tyłek czy też uda się wylądować na tratwie płynacej w kierunku upragnionej miłości :D
wyrwana_z_kontekstu pisze:Dla mnie to jest nieco upokarzające, okazanie, że jest się "needy" i druga osoba ma władzę nad tym, jak się poczujesz, generalnie znajduje się na piedestale.

Owszem, może się zdarzyć, że trafi się na osobę, która wykorzysta naszą słabość do niej. Ale wiąże się to tylko z tym, że z czasem zdasz sobie z tego sprawę i odpuścisz temat, jeżeli już wiesz, że nie tego szukasz.
Natomiast jest również opcja, że trafi się na osobę, która myśli albo podobnie i nie chce czuć się odrzucona, upokorzona, albo pierwsza potrzebuje jakiegoś sygnału, że coś jest na rzeczy, może się wstydzi, boi, niewiadomo.

W każdym razie, jeśli o czymś za długo myślimy to nic nie zdziałamy. Trzeba próbować, żeby się przekonać, żeby coś ewentualnie osiągnąć :)
Seek not the paths of the ancients; Seek that which the ancients sought

satyamevajayate
mASełko

Post autor: satyamevajayate » 23 wrz 2015, 23:19

Ja się wstydzę odśmiechiwać i wychodzę na niekulturalną gburkę. :<

Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra

Post autor: wyrwana_z_kontekstu » 3 paź 2015, 15:35

Mnie trudno znaleźć kogoś, kto byłby dla mnie atrakcyjny i z kim dobrze bym się czuła oraz jednocześnie pasowałby do mnie stylem bycia, poglądami, wartościami, aseksualizmem :P.
Trafiam na osobników albo nadających na tych samych falach i w moim typie, albo odpowiednich dla mnie pod kątem wspólnego życia.
Nie umiem jednak wejść w związek z osobą, do której nie czuję tego czegoś.
Jestem tym nieco przybita.

Awatar użytkownika
ColdChris
pASibrzuch

Post autor: ColdChris » 4 paź 2015, 14:07

wyrwana_z_kontekstu pisze: Jestem tym nieco przybita.
Jeżeli jesteś przybita samotnością spowodowaną tym że nie możesz trafić właściwego faceta no to trzeba się za odpowiednim rozglądać, dawać szanse, inaczej to się nie zmieni. No chyba, że po czasie zaakceptujesz bycie singlem, ale to jest pójście na łatwiznę wg mnie ;p
Seek not the paths of the ancients; Seek that which the ancients sought

derek
bobASek

Post autor: derek » 10 paź 2015, 10:22

Aktualnie jestem :)

Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra

Post autor: wyrwana_z_kontekstu » 18 paź 2015, 15:36

ColdChris pisze: Jeżeli jesteś przybita samotnością spowodowaną tym że nie możesz trafić właściwego faceta no to trzeba się za odpowiednim rozglądać, dawać szanse, inaczej to się nie zmieni. No chyba, że po czasie zaakceptujesz bycie singlem, ale to jest pójście na łatwiznę wg mnie ;p
Ależ ja się rozglądam, daję szanse, ale niestety zawsze jest tak samo: jak ktoś jest mną zainteresowany, to mi nie odpowiada i na odwrót.

Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Kontakt:

Post autor: Keri » 6 kwie 2016, 11:01

Dziewczyny.. Gizmo chyba na początku ładnie to ujęła ;)

Jak nie zaakceptujecie siebie i nie polubicie to nici ze związku :P Weźcie na luz. Czy życie musi tylko w okół tego się kręcić. Cóż to za związek, że na siłę trza? Albo 2 osoba mocniej chce czegoś?

To coś... z tym to "coś" to też różnie bywa. Mylnie przyjmowane a to zwykłe oczarowanie, zauroczenie lub zakochanie. Czyż lepiej jak się człowiek czuje swobodnie w związku jakby ujmując to "w ogóle nw nim nie był"? Chyba lepszy związek gdzie się nie myśli, że jest się w nim tylko żyje się w nim bo jest nam "dobrze" ;)

davina
starszASek

Post autor: davina » 20 maja 2016, 14:46

kamikadze, mam dokładnie tak samo. Nigdy nie byłam w związku i nie umiem się w tym odnaleźć.

ODPOWIEDZ