różnica wieku

Forum dla dyskusji o rozmaitych związkach: as + as, as + nie-as...i wszystko pomiędzy.
Awatar użytkownika
holliza
ciAStoholik
Posty: 398
Rejestracja: 20 maja 2010, 14:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: holliza »

Philosoph pisze: Gdyby nie miała znaczenia to nie byłoby istotne, czy to +/- 10 lat. Więc jednak, ma znaczenie. =]
Philosoph, przecież ja nie napisałam, że mogłabym stworzyć związek tylko i wyłącznie z kimś o 10 lat starszym, tylko, że najczęściej tacy mężczyźni mi się podobali - a to jest róznica :)
"Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy."
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Post autor: Keri »

holliza pisze:
Philosoph pisze: Gdyby nie miała znaczenia to nie byłoby istotne, czy to +/- 10 lat. Więc jednak, ma znaczenie. =]
Philosoph, przecież ja nie napisałam, że mogłabym stworzyć związek tylko i wyłącznie z kimś o 10 lat starszym, tylko, że najczęściej tacy mężczyźni mi się podobali - a to jest róznica :)
Tak jak mi starsze kobiety :mrgreen: Które samym ruchem pokazują swoją kobiecość a nie jak młodsze lub w tym samym wieku nastoletnie ruchy :wink:
Awatar użytkownika
kawa
starszASek
Posty: 35
Rejestracja: 11 cze 2010, 01:23

Post autor: kawa »

dla mnie wiek nie ma znaczenia, liczy się dojrzałość emocjonalna i co najgorsza, inteligencja .... jako że sama próbuje zrobić dr ....
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Próbuj.
Ciekawe, przy jakim stopniu naukowym zaczynają bezwzględnie wymagać stosowania zasad interpunkcji.
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Awatar użytkownika
Philosoph
fantAStyczny
Posty: 575
Rejestracja: 22 wrz 2009, 00:21
Lokalizacja: Starogard Gdański

Post autor: Philosoph »

holliza pisze:
Philosoph pisze: Gdyby nie miała znaczenia to nie byłoby istotne, czy to +/- 10 lat. Więc jednak, ma znaczenie. =]
Philosoph, przecież ja nie napisałam, że mogłabym stworzyć związek tylko i wyłącznie z kimś o 10 lat starszym, tylko, że najczęściej tacy mężczyźni mi się podobali - a to jest róznica :)
Jestem wyczulony na szczegóły. :mrgreen:
User of this number is currently dead. Resurrection in 5 minutes, please wait. * * * * Resurrection failed, please try again later.
If you have more troubles with resurrection, please contact with software developer (GodCorp®) in order to solve the problem.
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Post autor: Keri »

A ja mam pytanie dostarszych dziewczyn w granicach wieku 27-33 :roll:

Otoz moja praca polega na tym ze przewijam sie przez jeden urzad w starostwie gdzie pobieram paiery do roboty mojej i skladam te papiery do sprawdzenia i podpisu. I wlasnie w tym pokoju jest dziewczyna panna po 30. Ogolnie ja traktuje jako "szefowa" bo sprawdza moje roboty i podpisuje i szanuje za wiedze i kompetencje urzednicze (co dla mnie ona jest wyjatkiem jesli chodzi o reszte zaplecza pracownikow w roznych urzedach).

Jeden dzien byl kiedy pobieralem jakies materialy i sie odwracajac widze ze do mnie usmiecha ale to usmiech inny od reszty i trwajacy troszke dluzej :roll: . Mniej zaskoczyl bo sie go nie psodziewalem i wzrok odwrocilem mowiac wczesnie jdzien dobry :)

Kiedy przyszlem z pendrivem do niej po dane a ona do mnie ze z "romansem" przychodze :roll:

Ostatnio miala kogos rok mlodszego ale cos nie tego wyszlo... :P I... przez 2 dni ladnie zadbana co na ogol tego nie robila :roll: paznokcie umalowane fryzura zmieniona... 2 dnia to nawet zauwazylem ze bluska pokazujaca atuty :shock: (tata mowi moj ze z przodu i z tylu nie ma nic :D ale to nie najwazniejsze ale sam fakt :P )

Pozniej powrot do wczesniejszego stylu i..
Znowu ten usmiech i zagadywanie pierwsze do mnie :roll: z usmiechem i jakby patrzenie mw oczy :roll:
Zdrobnienie mojego imienia...
Choc przechodzac kolo mnie nic nie zwrocilo mojej uwagi

A wychodzac w jednym pokoju poweidzialem dzien dobry i zarazem do widzenia gdy wychodzilem i znowu usmiech :shock:

Moze cos sobie ubzduralem bo jak dla mnie interesowanie sie osoba mlodsza.... no coz... :P Nie kazdy mlody bedzie mial cos do zaoferowania starszej kobiecie.... :roll:
Dla mnie to kolezanka z pracy ale chce wiedziec czy ja sobie czegos nie ubzuralem czy jednak dobrze wywnioskowalem jesli dobrze to bede na spokojnie dawal znaki by poszukala kogos odpoweidniego dla jej "swiata"....

Nie za duzo mam do zaoferowania dla mlodszej w zakresie "trwalych" zwiazkow a co tu mowi dla starszej od siebie i nie o 5 czy 6 ale troszke wiecej :roll:
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Ponieważ grożą mi permanentnym banem, nic Ci nie odpiszę.
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Awatar użytkownika
Czarny
bASyliszek
Posty: 1015
Rejestracja: 13 paź 2007, 13:36
Lokalizacja: Otwock koło stolicy

Post autor: Czarny »

Keri, mi się wydaje, że leci na Ciebie, przynajmniej tak to wygląda w Twoim poście
zastanów się, czy są jakieś zachowania na NIE (równoważące te na TAK)
Czarno to widzę...
Awatar użytkownika
Lachesis
AS gaduła
Posty: 419
Rejestracja: 6 lut 2009, 19:20
Lokalizacja: Smerfów Świat

Post autor: Lachesis »

No tak, być po prostu miłym też już bywa podejrzane... ;)
Awatar użytkownika
Motylciemny
motylAS
Posty: 616
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:34
Lokalizacja: z księżyca

Post autor: Motylciemny »

Keri ale sie podjarałeś :D
W sumie może dziewczyna ma dobry humor ,że się rozstała z tamtym i teraz na maksa flirtuje...
Z drugiej strony zobacz czy wobec innych facetów też się zachowuje tak jak wobec Ciebie.
Generalnie są dziewczyny ,które lubią młodszych partnerów od siebie :)
Ale ja nie stwierdzam jednoznacznie czy się Tobą zauroczyła czy nie .
Ale pisz co tam dalej...
Libra

Post autor: Libra »

Lachesis pisze:No tak, być po prostu miłym też już bywa podejrzane... ;)
tak jest.

Czytając tę wiadamość znamienitą,
przegryzając to kanapką wyśmienitą,
objawiono mi iż kawał ze mnie latawicy
okazuje, się że podrywam większość facetów w okolicy.
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

wiek patrnerów

Post autor: DZIEWICA8 »

Myślę, że nie wiek partnerów jest najważniejszy w związku. Czasem ktoś mający 20 lat może być dojrzalszy psychicznie od mającego 40 lat dziecinnego maminsynka. Myślę, że znacznie ważniejszy jest charakter partnerów.
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Post autor: Keri »

Wiecie nie ukrywam tego czy sie podjaralem czy nie :roll:
Jak w liceum mlodsza sie mna zainteresowala to sie spostrzeglem po pol roku o co chodzi :shock:

Mi bardziej chodzilo czy taka mozliwosc jest z tej sytuacji by dyplomatycznie i grzecznie odmowic :P
Pozostaje mi tylko usmiech jako odpowiedz i brak reakcji na aluzje ;) :P

Dziwne ze np podalem czolowki jednej rzeczy :roll: po prostej a zmierzyla po skosie :mrgreen: i ze operat do poprawy bo sie nei zgadza :mrgreen:

Tez mysle ze to dobry humor ;)

Dziewico wiem o tym... Ale ciekawe jak bys sama zareagowala na to?
Jaa jestem tolerancyjny wobec roznicy ale jesli mnie dotyka takie cos to sie zastanawiam... Niewlasciwy krok z niewlasciwie odczytanej sytuacji moze miec znamienne konsekwencje :P I nie to ze w dobra strone :P

Mi dziewczyny nie chodzilo zeby zrobic jakas historyjke by wam dac do pcozytania jak idzie flirt ze starsza od siebie :mrgreen: :lol:
Tylko spostrzezenia sytuacji ;) A przy okazji przelknalem ta sytuacje i jestem bardziej racjonalny i moge bardziej sie pilnowac ;)
Dzieki wam :P Buziaka ode mnie :*
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

Keri, nie pamiętam już, czy Cię o to pytałam, więc zrobię to teraz i liczę na to, że z łaski swojej odpowiesz mi w sposób zrozumiały maksymalnie dwoma lub trzema zdaniami.

Dlaczego nie używasz polskich liter i znaków przestankowych?
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Brak polskich liter i interpunkcji to pryszcz. Bez tego w większości da się zrozumieć tekst. Tutaj głównym problemem są jakieś nad wyraz alternatywne reguły gramatyki czy czegokolwiek... :roll:

Keri pisze:Dziwne ze np podalem czolowki jednej rzeczy :roll: po prostej a zmierzyla po skosie :mrgreen: i ze operat do poprawy bo sie nei zgadza :mrgreen:
O, tutaj na przykład jesteśmy świadkami powstania kolejnej wielkiej tajemnicy tego forum :blink:

Nie wiem, może Keri jest po prostu betatesterem jakiejś nowej wersji języka polskiego? :xmrgreen:
Czczony nie tylko w Chinach
ODPOWIEDZ