Zbyt mało mężczyzn As-ami

Forum dla dyskusji o rozmaitych związkach: as + as, as + nie-as...i wszystko pomiędzy.
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Post autor: Keri »

facet kobiecie wybaczy ze w tym momencie nie ma ochoty ale wsrod kolegow facet lub przed malzonka/kochanka?

facet "musi" pokazywac twarz kamienna ze wszystko "ok'
Awatar użytkownika
Lucius
starszASek
Posty: 46
Rejestracja: 9 cze 2008, 12:42
Lokalizacja: Radom

Post autor: Lucius »

Ilu jest nie jestem w stanie oceniać, ale wiem, że gdyby nie narzucany model seksualności męskiej , to byłoby więcej zadeklarowanych, tak to mogą nie mieć pojęcia, krążyć tak sobie gdzieś...
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Viljar »

Ja wiem na pewno, że żadna ze znanych mi osób płci gorszej do momentu zalogowania się tutaj nie jest AS-em.
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
solteka
ASiołek
Posty: 66
Rejestracja: 11 mar 2009, 21:24

Post autor: solteka »

Myśle że troche sie zagalopowaliście. Już wam tłumacze dlaczego. :) Mianowicie porblem tkwi w tym że czasami człowiekowi schodzi pół życia na określenie swojej seksualnosci na kontinuum. Jak wiecie są ludzie heteroseksualni "po prawicy" homoseksualni "po lewicy" są biseksualni "w złotym środku" ALE są też osoby gdzieś pomiędzy..... i tu sie zaczyna problem gdzie siebie umieścić :/ np. ja jestem mało hetero i mało homoseksualny co jest powodem nie jednego obniżenia nastroju :( bo tak na dobrą sprawe nawet gdbym chciał to nie jestem w stanie nawet ciut w tych :zlamane: sprawach swojego życia zaplanować, nie wiem czy myśleć o dzieciach, żonie? mężu? psie? narpawde można dostac pomieszania zmysłów :/
od nowa
ciAStoholik
Posty: 342
Rejestracja: 3 lip 2009, 07:28

Post autor: od nowa »

Ludzie... ja się tak zastanawiam, z czego tu robić problem? Może nie ma sensu planować? Może czas sam odpowie na pytania?
Sex jest przereklamowany...
Awatar użytkownika
jaeda
gimnASjalista
Posty: 15
Rejestracja: 29 lis 2009, 13:47

Post autor: jaeda »

Zupełnie nie przeszkadza mi towarzystwo introwertyków - nie jestem za to w stanie wytrzymać w towarzystwie osób którym się gęba nie zamyka, które stale potrzebują kontaktu (odpukać fizycznego), "wyrażania emocji" które tak na prawdę jest dzieleniem się plotkami, które muszą otaczać się dziesiątkami znajomków, które są za głośne itp.
Konieczność interakcji z ekstrawertykami, a nawet sama ich obecność męczy mnie - wtedy by odpocząć potrzebuję samotności.
Dokładnie tak samo mam :D
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Post autor: Keri »

Co do extrawertykow to mam w domciu :roll: . Jak cos zle mi pojdzie i sie zloszcze to przychodzi i sie pyta :shock: . A ja tylko zeby zaciskam i mowie "daj mi spokoj" :mrgreen: Bo chce samotnosci :wink: . Albo choleryk albo sangwinik :roll: . Choc pewnie to 1 :( :(
Awatar użytkownika
Aga
młodASek
Posty: 26
Rejestracja: 6 lip 2009, 11:52

Post autor: Aga »

Bardzo intereujące zjawisko - więcej kobiet deklaruje się jako AS niż mężczyzn.../Można by z tego wyciagnąć kolejny wniosek, ale już nie bede... :D
Awatar użytkownika
Gizmo
Strażnik TeksASu
Posty: 1064
Rejestracja: 13 cze 2006, 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Gizmo »

Aga pisze:Bardzo intereujące zjawisko - więcej kobiet deklaruje się jako AS niż mężczyzn.../Można by z tego wyciagnąć kolejny wniosek, ale już nie bede...
Czemu nie? Wal śmiało.
Boisz się, że ktoś zasugeruje, że Twoje wnioski są pochopne? :P
Nie od dziś wiadomo, że kobiety są wrażliwsze i łatwiej im uprzedzić się do seksu - to połączone z niskim poziomem popędu może sprawić, że będą się postrzegać jako aseksualne. Pisałam o tym nie raz.

Ale mimo wszystko ilość kobiet na tym forum zdaje się tylko nieznacznie przeważać nad grupą płci męskiej.
Awatar użytkownika
pogubiony
pASibrzuch
Posty: 260
Rejestracja: 2 lut 2010, 10:05
Lokalizacja: O/S -> N/S

Re: Zbyt mało mężczyzn As-ami

Post autor: pogubiony »

lygrys pisze: jest dużo męskich asów tylko tu nie piszą bo te forum jest z feminizowane
a nie każdy facet potrafi sie odnaleśc w typowo kobiecym forum
Ciekawe - mi by się wydawało, że to akurat pozytyw. No ale to pewnie dlatego, że ja szukam ;)
Awatar użytkownika
Czarny
bASyliszek
Posty: 1015
Rejestracja: 13 paź 2007, 13:36
Lokalizacja: Otwock koło stolicy

Post autor: Czarny »

ja się jakoś odnajduję 8)
Czarno to widzę...
marchewa
AS gaduła
Posty: 475
Rejestracja: 7 gru 2009, 19:55

Post autor: marchewa »

a ja bym chciała spotkać choc jednego asa w realu ale to mi raczej nie będzie dane..........
dookoła tylko sami ,,maniacy" seksualni latający ze swoimi k******* na lewo i prawo- jak w takim otoczeniu znaleźć asa?
nawet jeśli jakiś jest to w życiu się do tego nie przyzna ze zwykłego strachu jak zostanie odebrany a prędzej jak bardzo by go zniszczyli ci niby normalni
Awatar użytkownika
Ernest
AStrum
Posty: 1482
Rejestracja: 3 kwie 2009, 00:15

Post autor: Ernest »

Skąd ta pewność? Poczytaj forum. Niektóre ASy nie mają problemu z przyznaniem się do swojej orientacji...
,,Wszyscy jesteśmy większymi artystami niż się nam zdaje." F. Nietzsche

''To see a World in a Grain of Sand
And a Heaven in a Wild Flower
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour'' W. Blake

,,...by lekko obcial koncowki nie skracajac wlosow" Keri
marchewa
AS gaduła
Posty: 475
Rejestracja: 7 gru 2009, 19:55

Post autor: marchewa »

jasne, tylko że albo nie wiadomo skąd są albo podają jakieś ,,bajeczne" krainy a mi by zależało żeby kogoś poznać choćby w swoim województwie
jeszcze jakieś dobre rady?- i nie odbieraj tego jako ataku na siebie z mojej strony bo nie o to chodzi
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

marchewa pisze:dookoła tylko sami ,,maniacy" seksualni latający ze swoimi k******* na lewo i prawo- jak w takim otoczeniu znaleźć asa?
Czyżbyś mieszkała w więzieniu, na bloku dla przestępców seksualnych? Jeśli nie, to chyba nieco przesadzasz, bo ja jeszcze w żadnym mieście nie widziałam samych maniaków seksualnych latających z czymkolwiek. No dobrze, w 2000 roku spotkałam w Krakowie jednego ekshibicjonistę, ale był to przypadek odosobniony.

Są aseksualni faceci, tylko trzeba chcieć ich zauważyć :P A skoro o dobrych radach mowa - jako administrator jak najbardziej służę. Na pierwszy ogień - poczytaj dział regulaminu o zasadach pisania postów.
ODPOWIEDZ