Zbyt mało mężczyzn As-ami

Forum dla dyskusji o rozmaitych związkach: as + as, as + nie-as...i wszystko pomiędzy.
marchewa
AS gaduła
Posty: 475
Rejestracja: 7 gru 2009, 19:55

Post autor: marchewa »

to w takim razie zapraszam na swoje tereny
a co do rozkazu to melduje że został wykonany :mrgreen:
CloudninowaSWQ
ASter
Posty: 638
Rejestracja: 25 kwie 2010, 14:06
Lokalizacja: łódzkie
Kontakt:

Post autor: CloudninowaSWQ »

-viki- pisze:Piorun. Myślę z tego wszystkiego, że ty fajny gość jesteś i bardzo interesujący. To tylko kwestia przypadku, żebyś się "potknął" o tę "kompatybilną". Myślę, że osobowość masz bardzo ciekawą , a nawet facynującą i kiedyś ktoś to odkryje i się w tobie zakocha na zabój, zabój. Zobaczysz ! A, ze ja jestem prorokiem, to wiedz, że się to spełni.
Na serio jestem prorokiem, tylko, że rzadko, poza moją kontrolą, lecz jesli, to 100% trafności. Własnie mnie taka myśl przeszła (w rozpoznawalny prze mnie sposób) na twój temat i zobaczysz , że tak się stanie. Jeszcze nigdy nie chybiłam.
A o mnie coś wyczytałaś,pojawiła się jakaś wizja :?:

Co do facetów asów-też jestem pesymistycznie nastawiona,podobnie jak marchewa mogę powiedzieć,wystarczy spojrzeć na odp w dziale Spotkajmy się-ja założyłam w tym dziale temat Łęczycanie-jest tu kto? i co za odp dostałam?Sami zobaczcie
:(
Roi się od hetero a najwyższej karty brak :(
Awatar użytkownika
frank86
starszASek
Posty: 47
Rejestracja: 13 mar 2010, 09:01
Lokalizacja: bstok

Post autor: frank86 »

CloudninowaSWQ, jeśli wikipedia nie kłamie Łęczyca ma 15000 mieszkańców. Ułamek tej populacji to ludzie aseksualni. Mniej więcej połowa tych ludzi to przedstawiciele płci, którą preferujesz. I kolejny ułamek tej liczby wie o istnieniu forum. Choć życzę powodzenia, zdziwiłbym się, gdybyś kogoś tu spotkała.

Zdaje się, że o ile nie mieszka się w Warszawie, Krakowie czy innym większym mieście bez wyjazdów lub znajomości na odległość nie może się udać.
What if I say I'm not like the others?
Awatar użytkownika
Descartes
starszASek
Posty: 45
Rejestracja: 17 kwie 2010, 17:17

Post autor: Descartes »

Nieaktualne.
Ostatnio zmieniony 20 gru 2013, 13:32 przez Descartes, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Post autor: Keri »

Mężczyzn asów na forum jest mało :P . Co do reszta która jeszcze się nie zindentyfikowała w swojej asowatości :P bardziej pewnie szuka zrozumienia otoczenia i spokoju bez natarczywości własnie przez to otoczenie :roll: . Moze również ciezko meskim asom zaakceptować to kim są :P
Adaś AS
młodASek
Posty: 20
Rejestracja: 10 cze 2010, 18:32
Lokalizacja: puszcza jodłowa

Post autor: Adaś AS »

Moim skromnym zdaniem mężczyzn asów jest znacznie mniej niż kobiet.Faceci z resztą tez mają gorzej jeśli chodzi o ujawnienie się.W końcu to takie nie męskie,czy to w ogóle mężczyzna??(tak sądzi niestety zaciemniały ogół).Kobietom na ich szczęście takie rzeczy łatwiej się wybacza i akceptuje.

Zauważyłem ,że kobiety aski mocno narzekają na brak takich facetów.Ale moje drogie panie wytłumaczenie jest banalne.Tacy mężczyźni po prostu nie szukają kontaktów damsko-męskich ze znanych wszystkim forumowiczom powodów.Choćby ja,nie wychodzę w ogóle do ludzi,nie szukam nowych kontaktów.Ci którzy mnie znają troszkę lepiej ,pogardliwie ze mnie kpią że jeszcze dziewczyny nie miałem i co ze mnie za chłop.Ale to są ciemne jednostki które w swoich misiowych rozumkach nie pojma takich rzeczy jak aseksualizm.

Nie piszemy posta pod postem. - Mod
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Viljar »

Moim skromnym zdaniem mężczyzn asów jest znacznie mniej niż kobiet.Faceci z resztą tez mają gorzej jeśli chodzi o ujawnienie się.W końcu to takie nie męskie,czy to w ogóle mężczyzna??
Dedykowane wszystkim mężczyznom, którzy nie wstydzą się aseksualności:
http://gierzak.wrzuta.pl/audio/45IkFMmO ... ie_mam_jaj
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
Awatar użytkownika
Ernest
AStrum
Posty: 1482
Rejestracja: 3 kwie 2009, 00:15

Post autor: Ernest »

Fajna piosenka tylko dlaczego dedykujesz ją ASom? To by sugerowało, że ASy:

1. Mają wyraźny niedobór testosteronu.
2. Posiadają cechy androgyniczne.
3. Mają małe przyrodzenia.
4. Zachowują się w sposób ,,niemęski'', przy czym ,,męski'' oznacza zbiór zachowań jakie mężczyźnie narzuca dana kultura; w naszym przypadku jest to kultura Zachodu.
,,Wszyscy jesteśmy większymi artystami niż się nam zdaje." F. Nietzsche

''To see a World in a Grain of Sand
And a Heaven in a Wild Flower
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour'' W. Blake

,,...by lekko obcial koncowki nie skracajac wlosow" Keri
klapouchy
zapASnik
Posty: 651
Rejestracja: 22 mar 2006, 22:45

Post autor: klapouchy »

Jak tu się zalogowałem 5 lat temu to było może ze 2 facetów, a kobiet cała armia:) Teraz widzę, że proprcje się wyrównały. Ale kobiety nie mają co narzekać, że mniej facetów jest asami. Z tego co widzę na forum to jest tu kilka kobiet, które żyją w jakiś związkach a faceta nie ma chyba żadnego. Ze względów oczywistych kobietom łatwiej się zmusić do seksu z miłości niż facetom.
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Post autor: Keri »

Ja bym powiedział, że kobietom ciężej jest :x Z jakich oczywistych względów? Facet może powiedzieć nie i tyle, a kobieta gdy powie nie to wychodzi że tak i koniec tematu... :x Mi się po prostu smutno robi gdy kobieta się zmusza wbrew swej woli :(
klapouchy
zapASnik
Posty: 651
Rejestracja: 22 mar 2006, 22:45

Post autor: klapouchy »

Nie chodziło mi o sytuacje gwałtu, tylko taką, że kobieta robi to z miłości , czyli z własnej woli dla drugiej osoby. Te oczywiste względy to sprawa anatomi. Facet nawet jakby chciał to czasem po prostu nie może, jeśli seks go nie podnieca.
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Post autor: Keri »

Okej tylko widzisz :P Mi tu bardziej oprócz gwałtów, które są skrajną formą uzależnienia kobiet wynika również kultura, tradycja i historia zniewolenia i miejsca gdzie kobiety maja BYC! :P O to chodzi ;P U nich jest zakorzenione w psychice, wynikające z historii jakie przeszły :roll: Kobiety były cieniem mężczyzn i teraz dopiero wyszły na pierwszy plan, ale te kwestie wciąż są gdzieś zakorzenione. Gdyby dawniej było równouprawnienie, to równie łatwo teraz by powiedziały nie to nie. Ale kwestia ich charakteru i psychiki nawet bez tego jest bliska temu co piszesz :P
Awatar użytkownika
Motylciemny
motylAS
Posty: 616
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:34
Lokalizacja: z księżyca

Post autor: Motylciemny »

Keri pisze:Facet może powiedzieć nie i tyle(
Keri Kobiety też tak robią przecież
klapouchy
zapASnik
Posty: 651
Rejestracja: 22 mar 2006, 22:45

Post autor: klapouchy »

Kulturowo się również przyjęło, że kobieta jest istotą mniej seksualną i ma prawo ją "boleć głowa". Facet ma być macho, samcem alfa, ogierem a jeśli nie to nie jest facet. Więc kobiecie łatwiej powiedzieć nie.
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Post autor: Keri »

Z tym bólem głowy owszem, ale jak widzisz sam maczo pokazuje gdzie się kobieta znajduje pod względem faceta i czy ma ostatnie słowo ;P A jak zobaczysz starsze pokolenie i nawet filmy z tamtej dekady choć są to komedie, to widzisz do kogo należy ostatnie zdanie a macho się narodził niedawno w tej formie jaką teraz widzimy, bo facet samcem alfa zawsze był i to również pokazuje, że facet ma lepiej, bo dziś nie musi tego okazywać by być "macho" :P

Ale ja dziewczynom współczuję, że trafiacie na znieczulonych facetów co was nie rozumieją i traktują jak kukiełki :(
ODPOWIEDZ