Chłopak w związku aseksualnym

Forum dla dyskusji o rozmaitych związkach: as + as, as + nie-as...i wszystko pomiędzy.
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Post autor: Keri »

Ludzie co wy piszecie !

Normalnie w zaden sposob nie pomagacie a wrecz jestescie jak kasiadz gadajacy o rodzinie i seksie nie majcy z tym nic do czynienia... Macie wiedze na temat aseksualizmu ale nie potraficie sie w czuc w kogos kto ten seks potrzebuje a choc ja jestem rowneiz as to rozumiem jak bardzo FACECI to przezywaja wrecz to dla nich (seksualnych) odciecie wszystkich konczyn....

I czemu piszecie nawet po przedstawieniu przez Niego ze jest w ciazy ROZWOD!!

Rozmowa ze specjalista pomoze a raczej ja zacheci do zmuszenia sie by dac tobie radosc jesli jest aseksualna w 100% ale nie jest powiedziane ze bedzie szczesliwa...

I CHLOPIE co to oznacza przelac cala milosc na dziecko? To jest rownoznaczne z rozwodem ale nie formalnym tylko podjetym z jednej ze "stron". Albok ochasz ja albo nie krotka pilka.

Bo sam sie w kolo bledne w platujesz co jest co i jak, proste fakty. Jesli kochasz ich oboje ( a raczej ja i przyszle dziecko) to kochasz a nie ze przelewasz milosc nak ogos mocniej bo seks to nie MILOSC do k****y!!

Bo w twoich ustach to troche ... szokujaco zabrzamialo przelac milosc na dziecko czyli co? Przeciez chodzi ci o seks z twoja zona? A nie o milosc do niej ktora jest co innego gdyby nie bylo to przellewasz milosc PROSTE? :P
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2428
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Post autor: urtika »

Keri, Ty za to pomogłeś swoimi poradami a’la czeski film – wszyscy wszystko wiedzą o co w Twoim poście biega. :roll: :mrgreen:
Primo: dobry specjalista na pewno nie zachęci tej dziewczyny, aby zmuszała się do seksu wbrew sobie, tylko najpierw będzie szukał przyczyny istniejącego stanu rzeczy.
Secundo: są księża, którzy mają żony i dzieci - nie w każdym kościele obowiązuje duchownych celibat.
Tertio: zamiast klikać od razu na Wyślij, z lewej strony masz przycisk Podgląd. Wejdź tam przed wysłaniem posta i zrób coś aby zniknęły te czerwone podkreślenia.
Quirkyalone
Awatar użytkownika
nightmare
ASter
Posty: 663
Rejestracja: 26 lip 2009, 00:58
Lokalizacja: w trakcie poszukiwań

Post autor: nightmare »

Rozmowa ze specjalista pomoze a raczej ja zacheci do zmuszenia sie by dac tobie radosc jesli jest aseksualna w 100% ale nie jest powiedziane ze bedzie szczesliwa..
Z takim podejściem nie wiem od czego miałby to być specjalista. Teoria psychoterapii się kłania.
"Kotom nie wolno! Z kotami nie wolno! Psik! Wyłaź, bo zawołam milicjanta!"
ODPOWIEDZ