Związek wolny

Forum dla dyskusji o rozmaitych związkach: as + as, as + nie-as...i wszystko pomiędzy.
panna_x
ASoholik

Re: Związek wolny

Post autor: panna_x » 30 lis 2018, 11:20

Błagam, daj mi spokój i nie przekręcaj kolejny raz moich wypowiedzi. Napisałam, że co NAJMNIEJ raz, dwa w miesiącu, jako absolutne minimum, poniżej którego nie ma to DLA MNIE sensu I dla innych może mieć, nie moja sprawa). Czyli więcej spotkań też ok.

takasobie

Post autor: takasobie » 30 lis 2018, 11:57

panna_x pisze:
30 lis 2018, 11:20
Błagam, daj mi spokój i nie przekręcaj kolejny raz moich wypowiedzi. Napisałam, że co NAJMNIEJ raz, dwa w miesiącu, jako absolutne minimum, poniżej którego nie ma to DLA MNIE sensu I dla innych może mieć, nie moja sprawa). Czyli więcej spotkań też ok.
Ok, już nigdy nie odniosę się do twoich postów.

panna_x
ASoholik

Post autor: panna_x » 11 sty 2019, 18:37

No i dobrze, bo jak dotąd i tak interpretowałaś je po swojemu i przekręcałaś sens.
Jeśli dla Ciebie to za mała częstotliwość spotkań, to nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś miała taki związek, jaki Tobie by pasował, możesz się spotykać nawet codziennie, jeśli chcesz.

A teraz inna kwestia: czemu w sumie nazwano taką relację LAT? Bo na dobrą sprawę, nie widzę za bardzo różnicy między LAT a romansem ( mówię o relacjach osób seksualnych). Czy to tylko kwestia mody na angielskie nazwy?

ODPOWIEDZ