Czy ,moja dziewczyna jest aseksualna?

Forum dla dyskusji o rozmaitych związkach: as + as, as + nie-as...i wszystko pomiędzy.
Awatar użytkownika
Private
starszASek
Posty: 45
Rejestracja: 30 gru 2006, 00:53
Lokalizacja: Poznań

Re: Czy ,moja dziewczyna jest aseksualna?

Post autor: Private »

1988 pisze:sprostuje ze prowadziliśmy tak urozmaicone współżycie ze nikt z was nie jest w stanie sobie tego wyobraźić (...) w trakcie naszego pożycia nie jednokrotnie przeżywała orgazm
Taaaa, jasne.... Jak chcesz się chwalić, to wejdź na forum onetu. Tam spotkasz godnych Ciebie czytelników. Moja diagnoza: po prostu Twej pannicy się znudziło w wyrze i tyle. Tak to jest, jak dzieciarnia próbuje bawić się w dorosłych.
Swoją drogą, trochę to przeraża. Jak w '86 był mundial w Meksyku, to tych młodych ludzi pewnie nawet w planach nie było. A tu nagle jawią się jako seksperci! Zaiste, World Coming Down, jak głosił tytuł jednego z albumów Type O Negative.
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Re: Czy ,moja dziewczyna jest aseksualna?

Post autor: clouds clear »

Private pisze:
1988 pisze:sprostuje ze prowadziliśmy tak urozmaicone współżycie ze nikt z was nie jest w stanie sobie tego wyobraźić (...) w trakcie naszego pożycia nie jednokrotnie przeżywała orgazm
Taaaa, jasne.... Jak chcesz się chwalić, to wejdź na forum onetu. Tam spotkasz godnych Ciebie czytelników. Moja diagnoza: po prostu Twej pannicy się znudziło w wyrze i tyle. Tak to jest, jak dzieciarnia próbuje bawić się w dorosłych.
Swoją drogą, trochę to przeraża. Jak w '86 był mundial w Meksyku, to tych młodych ludzi pewnie nawet w planach nie było. A tu nagle jawią się jako seksperci! Zaiste, World Coming Down, jak głosił tytuł jednego z albumów Type O Negative.

:mrgreen: :lol: :lol: :lol:
Nic dodac nic ujac
einmal ist keinmal
Sza_de
ASiołek
Posty: 89
Rejestracja: 2 sty 2007, 04:33
Lokalizacja: USA

Re: Czy ,moja dziewczyna jest aseksualna?

Post autor: Sza_de »

Witaj
Sadze,ze moze byc ona aseksualna.Dlaczego tak sadze-poniewaz:
ma ona 17 lat(wkracza w dojrzale zycie i wszytkiego bedzie probowac) a w naszym seksualnym spoleczenstwie seks to przeciez "normalka".Sprobowala iiiiii okazalo sie ,ze seks wcale nie jest taki.... OK jak to wszyscy mowia.Moze wlasnie teraz sama zadje sobie pytanie:"co ze mna jest zlego?"
"Nie szukaj prawdy, lecz przyjaciol"
Awatar użytkownika
lossuperktos
mASełko
Posty: 119
Rejestracja: 6 sty 2008, 23:12
Lokalizacja: katow(okol)ice

Post autor: lossuperktos »

WendyKroy pisze:Po 1 tym wieku to ogladaj dziecko wieczrynke a nie posuwaj dziewczyny
widze ze mamy na forum przedstawicieli iście odrodzeniowej myśli... czy wy sobie zdajecie sprawe jakie teraz puszczają wieczorynki???!!!!! :kocha: a tobie razde czakac dalej, na aseksualizm mi to raczej nie wygląda, pomijąjąc oczywiście wyjątki to "TO" raczej nie przychodzi z dnia na dzień... co innego z moją odrazą do wątróbki,,, :diabel:
Awatar użytkownika
Czarny
bASyliszek
Posty: 1015
Rejestracja: 13 paź 2007, 13:36
Lokalizacja: Otwock koło stolicy

Post autor: Czarny »

Może jestem fatalistą i pesymistą, ale wydaje mi się, niestety, że mogła zostać zgwałcona albo coś w tym stylu...
Czarno to widzę...
Awatar użytkownika
Gizmo
Strażnik TeksASu
Posty: 1064
Rejestracja: 13 cze 2006, 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Gizmo »

lossuperktos pisze: widze ze mamy na forum przedstawicieli iście odrodzeniowej myśli...
Może raczej: mieliśmy na forum.. Ale starocia odgrzebałeś :wink:
Awatar użytkownika
lossuperktos
mASełko
Posty: 119
Rejestracja: 6 sty 2008, 23:12
Lokalizacja: katow(okol)ice

Post autor: lossuperktos »

czas jest ponoc względny
... no co?? nie spojrzałem na date, nawet najlepszym sie zdaża :aven: :sea:
eempatiaa
młodASek
Posty: 29
Rejestracja: 28 maja 2006, 16:34

Post autor: eempatiaa »

Nie sądzę. Gdyby była, raczej nie prowokowałaby (chya, że udawała z myślą o tym, żeby Ciebie zadowolić). Radziłabym raczej rozejrzeć się czy aby nie masz konkurenta albo coś w tym kierunku.

Poza tym nie wiem, w jakim stopniu jest dojrzała, bo w takim wieku różne sprawy ulegają zmianie, a niewszystko osiąga ostateczny kształt; może także akurat znajdować się pod jakimś/czyimś wpływem.

Powodzenia
agaaa
łASuch
Posty: 159
Rejestracja: 1 maja 2008, 17:11
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: agaaa »

Jeśli wcześniej tak nie było, to pewnie aseksualna nie jest. Tak mi się wydaje... :)
ODPOWIEDZ